کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۲۵ ساله مالی و پولی هدفمند و موفق محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

محسن مسعودی پور کیست؟


محسن مسعودی پور کیست؟

  

سلام دوستان سلام

من محسن مسعودی پور ۴۷ ساله ، با تجربه ۲۵ سال انواع کسب و کار و فعالیت اقتصادی در کف بازار که ۱۱ سال آن هدفمند و توام با آموزش و تحقیق و مطالعه جهت کسب درآمد بوده است ، از ابتدای دوران دبیرستان تا به امروز به انواع فعالیت اقتصاد ی اشتغال داشته ام و دارم. باید اذعان کنم که بیشتر عمر من ، به تحقیق و تفکر و گفتگو با اساتید حوزه های مالی ، اقتصادی در کنار انواع فعالیت های اقتصادی ام سپری شده است.

 

در حوزه موفقیت های مالی ۱۱ سال است که هدفمند و پیوسته به مطالعه و تحقیق اشتغال دارم و تا کنون نزد ۳ تن از اساتید این حوزه دوره و کلاس کامل را گذارنده ام و برای کسب درآمد بیشتر هر کاری که لازم بوده است در طول این ۱۱ سال انجام داده ام و هزینه های بسیار بسیار بسیار گزافی را پرداخته ام و رنج های فراوانی را کشیده ام تا جائیکه تمام سرمایه هایم از جمله منزل مسکونی ام را در شهر تهران یک بار از دست دادم و مجددا از صفر شروع کردم تا بلاخره رازهای موفقیت مالی را یافتم و لذا به لطف خداوند رحمان و رحیم هر روز بر دامنه این موفقیت های مالی ام افزوده میشود. جالب است بدانید که ۱۱ سال پیش وقتی با اولین استاد در حوزه موفقیت و ثروت آشنا شدم و آموزه های او را به کار بستم چنان شکست سختی از لحاظ مالی خوردم که تمام آثار آن استاد را با تمام جزواتی که خودم در این زمینه جمع آوری کرده بودم را به رودخانه کن واقع در بلوار شقایق مرکزی منطقه ۵ ریختم و به این نتیجه رسیدم که تمامی آنها نادرست هستند تا اینکه با استاد دیگری در این حوزه مجددا آشنا شدم و کار جذب موفقیت و درآمد بیشتر را با او آغاز کردم و نتیجه برای من آن شد که تمام سرمایه ام حتی منزلمان را از دست دادم و خدا میداند که چه بر سر ما از نظر روحی و روانی و اجتماعی و مالی وارد آمد و همین اوضاع باعث شد که تمامی جزوات این استاد را نیز به رودخانه واقع در اتوبان باکری واقع در منطقه ۵ تهران فرو بریزم. این وضع چند سالی ادامه داشت تا اینکه یک دوره جدید را با یک استاد موفقیت مالی جدید شروع کردم و سپس ترکیب تمامی این آموزه ها و دوره ها با تمامی تجربه های عملی که در میدان عمل و کار بطور مداوم کسب میکردم بلاخره منجر به کشف و درک درست « علم موفقیت » و « سواد مالی » برایم بصورت تجربی در میدان عمل گردید و شما خواننده گرامی نیک میدانید که هیچ علمی پر هزینه تر و گرانبهاتر و بالاتر و درست تر از علم حاصل از تجربه وجود ندارد.

 

باید بدانید که آنچه در این سایت ارايه کرده ام حاصل مطالعه حداقل حدود ۱۰۰ کتاب مرجع و غیر مرجع در زمینه های مختلف ولی مرتبط با هم آنهم از نامی ترین بزرگان هر حوزه و ترکیب آنها با هم و همچنین ترکیب آنها با تجربیات کاری و شخصی ام بوده است.

و حالا شما دوست خوبم تمامی ماحصل این آموزهای علمی و فکری و عملی مرا که حاصل یک عمر فعالیت بی وقفه فکری و تجربی من بوده است را در کیفیتی منحصر بفرد و با محتوایی استثنایی و با قیمتی منحصربفرد در اختیار دارید.

البته دوره سیر تا پیاز سواد مالی را بگونه ای تنظیم کرده ام که درک کامل علم و سواد مالی برای شما دوستان خوبم ۱۱ سال طول نکشد و بلکه در مدت زمانی بسیار کوتاه تر مثلا ۳ ماه ، ۶ماه ، ۹ماه و یا شاید ۱ الی ۲ سال برای برخی از دوستان بسته به نقطه صفر آنان بازی هیجان انگیز جذب پول و موفقیت های مالی برایشان آغاز گردد، چون بعضی از افراد از نظر میزان آمادگی جلوترند و بعضی عقب تر. البته ناگفته نماند در صورتی که آنچه را در پکیج منحصربفرد سیر تا پیاز سواد مالی آورده ام درست درک و عمل نمائید( که تمام آموزه های لازم در این خصوص در سراسر پکیج آمده است) پولدار شدن شما دیر یا زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. از طرفی چون علم پولسازی علمی مشابه علم ریاضی است که در آن همیشه ۲ در ۲ حاصل ۴ میدهد، دانش صحیح مالی هم نتیجه موفقیت مالی را بی شک در پی خواهد داشت.

 

 

دوستان خوبم دستیابی به پول و موفقیت های مالی واقعا سخت نیست است، به شرط آنکه راهش را درست بیاموزیم. همه ما دوست داریم که پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنیم ولی فقط افراد کمی موفق به چنین کاری می شوند، چون اکثر افراد دانش ذهنی لازم و دانش کف بازار ، برای جذب پول به زندگی شان را ندارند.

هیچ کس تا کنون در حوزه جذب پول به زندگی چه در داخل یا خارج از کشور به « آسیب شناسی جدی » در امر آموزش و عمل به آموخته ها نپرداخته است و به لطف خدا ، در محتوای پکیج ها برای اولین بار در ایران بسیار جدی به آن پرداخته ام و همین ویژگی باعث برجستگی محصولات سایت مسعودی پور دات کام گردیده است.

 

من با خود عهد بسته ام که بالاترین محصولات را در این زمینه تهیه و توزیع کنم بطوریکه تمامی مردم قادر به خرید آن باشند چرا که اعتقاد دارم تمامی محصولات سایت مسعودی پور نیاز واقعی و واجب تمامی مردم این مرز و بوم هستند. من میدانم که عموم مردم جامعه دارای فقر مالی هستند و توان سرمایه گذاری چند میلیونی اولیه برای رسیدن به شغل و موفقیت های مالی دلخواه خود را فعلاً ندارند لذا بر آن شدم تا در این خصوص محصولاتی با حداکثر کیفیت و با کمترین قیمت را تولید و عرضه نمایم، تا همگان قدرت خرید آن را داشته باشند و بدین وسیله بیشترین موفقیت مالی نصیب بیشترین مردم و در همچنین خودم گردد. 

 

دوست عزیزم « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی » در نوع خود از نظر محتوا و شیوه بیان مطالب و جامعیت و کامل بودن و تجربی و کاربردی بودن منحصر بفرد است ( چون حاصل ترکیب عمیق دانش با تجربه های ارزنده ۲۵ ساله کف بازار محسن مسعودی پور است ). پس اگر شما واقعا قصد کسب بهتر و بیشتر کردن درآمد و جستجوی پیشرفت های مالی را دارید بدانید که مطمئن ترین و کوتاه ترین و سریع ترین مسیر آزموده شده را انتخاب کرده اید .با اطمینان حرکت کنید. دانش آموختگانمان شاهد و گواه صدق مان هستند.

این یک فرصت است که من در اختیارت میگذارم!

بطوری که دیگه هیچ وقت نگران چگونگی روش های پول درآوردن نباشی!

و همواره بتوانی پر درآمد باشی!

خیلی واقعی و اجرایی!!! 

فرصتی که یک تحول بزرگ رو به لطف خدای مهربان در تمام جنبه های زیر می تونه بهت هدیه بده ...

در زندگی ات…

در کسب و کارت…

در وضعیت مالی ات…

و در دستیابی به هر خواسته و هدفی 

فقط کافیه پکیج سیر تا پیاز سواد مالی رو خوب کار کنی

مصمم و جدی آنچه رو می آموزی اجرایی کنی.

قرار نیست که من جادو یا فرمول های عجیب غریبی بهت یاد بدم که هیچ کمکی هم نمیتونه بهت بکنه...

باید جدی، مصمم و متعهد باشی.

راحت نیست ولی واقعا ساده است.

اگر آماده ای عالیه!

اگر نه ، که بی خیال زندگی کنونی رو باز ادامه بده.

ولی مطمئن هستم که اگر مصمم و جدی باشی به لطف خدای مسبب الاسباب از این دوره نهایت لذت رو می بری و بسیار شارژ میشی و تحولی بزرگ رو به زندگیت میتونی بدی! 

با ایمان، یقین و تعهد، این دوره را تهیه و بلافاصله آموزش رو شروع کن. 

حتی اگر یک ساعت زودتر به آرامش ذهنی درباره پول برسی، باز هم بسیار ارزشش رو داره. 

 

 

 

در اینجا میخواهم از شما دوست خوبم دعوت کنم که ویدیوهای زیر را حتماً تماشا و یا دانلود نمائید :

  

برای دیدن تمامی ویدیوهای رایگان ما اینجا کلیک نمایید .

 

 

  محمد عطایی - استاد دانشگاه در اصفهان و مدیر عامل شرکت واردکننده مواد غذایی

با سلام خدمت سرور گرامی جناب اقای مسعودی پور.

پکیج سیر تا پیاز از نظر موارد زیر با پکیج های موجود در بازار بسیار کارامدتر و قابل رقابت بود.

1. نحوه ی انتقال مطالب درسی و ساده کردن ان

2. در این پکیج میشود به جرات بیان نمود که از نظر پوشش دادن تمام موارد مربوط به ثروت سازی بی نظیر بود

3. کاربردی بودن مطالب.

4 قیمت مناسب. بنده با اینکه کتاب های زیادی و پکیج های زیادی را مطالعه نمودم. ولی بدونه تعارف پکیج شما بی نظیر بود.

منتظر ارسال ادامه پکیج سیر تا پیاز شما سرور گرامی هستم
(م. ع) استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت 

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:مهدی پورصمدی کارشناس گفتاردرمانی از تهران

سلام استاد عزیزم.

با توکل بر خدا و به لطف اطلاعات خوبی که از شما دریافت کردم درآمدم دو برابر شد.
و میرم که باز به لطف خدا و توکل بر خودش این مبلغ به سه برابر برسه.

خدا خیرتون بده خیلی لذت بردم از پکیج سیر تا پیاز و الفبا.
البته خیلی دارم روی خودم کار میکنم و همین مطالب رو به مراجعامم میدم و وقتی میبینم که اونام نتایج عالی میگیرن ایمانم بیشتر و بیشتر میشه.
مهدی پورصمدی.تهران.شغل.گفتاردرمان و مشاور و مدرس دوره های موفقیت و رشد شخصی.
سپاس از لطف عالی شما...

وب سایت ایمیل  


  

  توسط:محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه از تهران خ پیروزی

درود بر جناب مسعودی پور عزیز
تلاش بسیار تا حصول نتیجه را من از شما بدست آوردم....
واقعا فوق العاده ای
نماینده خدا در روی زمینی...
مایه مباهات همگانی...
صاحب درس و مکتبی...
و............تو..........بی نظیری و
من دوستت دارم
بسیار سپاسگزارو ممنونم از توجهات شما به قشرهای مختلف مردم که من هم به عنوان یک نفر از این مجموعه تونستم از جهنمی که در اون گرفتار شده بودم رهایی پیدا کنم..

بزرگترین جمله میتونم بگم :
الحمدالله

بابت فایل های صوتی کف بازار بسیار ممنون و متشکرم.
زحمات فراوانی روی این محصول و دیگر محصولات صورت گرفته...
محصولی که به گوشت و پوست و استخوان متصل است...
محصولی که بارنج ها و سختی ها و خون و دل خوردن ها همراه بوده است
من افتخار میکنم به شما استاد و مدرس عزیزم 

وب سایت ایمیل  
 

 

 
جواد تیموری - مهندس نرم افزار و طراح سایت خودروسازی سایپا و زامیاد

سلام خدمت همه دوستاني كه همواره به فكر تغيير و بهبود شرايط فعلي خود هستند

بنده چند روز پيش (چهارم اسفند 95) دوره‌ي «مباحث مالی و کاربردی کف بازار» رو تهيه كردم. تا پيش از تهيه اين دوره، علاوه بر استفاده از دانلودهاي رايگان سايت و ويدئوهاي كانال آپارات مسعودي پور، دو دوره «130 باور فقر ساز انسان‌ها» و «کسب‌وکار مستطیلی و مثلثی» رو هم خريداري كرده بودم و بهره‌های فراواني از مطالب اونها بردم.
بنده ليسانس نرم‌افزار دارم و برنامه‌نویس و طراح سايت، مشاور بازاريابي اينترنتي و كارمند واحد نرم‌افزار يكي از شرکت‌های بزرگ خودروسازي داخلي هستم و حدود يكسال هست كه در زمینه‌های موفقيت، بهبود شخصي، روانشناسي ثروت، بازاريابي و فروش و مباحث مالي آموزش می‌بینم و به اميد خدا كلنگ چند چاه نفت (به قول استاد مسعودي پور) را هم زده‌ام.
تا قبل از تهيه «دوره مباحث مالی و کاربردی کف بازار» فكر می‌کردم كه بسياري از مباحث مالي رو در زمينه كسب ثروت و راه‌اندازی کسب‌وکار ياد گرفتم و نكات كمي باقي مونده كه در اين دوره برام تازگي خواهند داشت، ولي هنگامی‌که فایل‌ها رو به ترتيب دنبال كردم، واقعاً شگفت‌زده شدم. بيش از 95 درصد موضوعات رو يا اصلاً در جايي نخونده و نشنيده بودم و يا اينكه به اين سادگي و قابل‌فهمی بيان نشده بودند.
مثال‌های واقعي كه استاد در حين آموزش ارائه می‌کنند و نيز مسائل كاربردي هوش مالي خاص كشور خودمون كه كاملاً منطبق بر شرايط فعلي بازار کسب‌وکار ايران هست ، به نظرم از ویژگی‌های بارز اين دوره هست كه از نظر بنده كه در يكسال اخير مطالعات زيادي تو اين زمينه داشتم، در نوع خود و در مقايسه با ديگر دوره‌ها بينظيره.

گويي در خود بازار حضور دارين و تحت نظر يك بازاري مجرب و حاذق آموزش عملي و تجربي می‌بینید.

شايد در ظاهر استاد مسعودي پور در خلال آموزش هاشون از پاورپوينت، تصوير، كليپ، نمودار و ساير ابزارها استفاده نكنند، كه خود اين نيز نشون‌دهنده تسلط كامل ايشان بر مسائل مطروحه هست، ولي چنان تأثیری در ذهن انسان ايجاد ميكنه كه ناخودآگاه صحبت‌های ايشون در ذهن تصويرسازي ميشه و اين خود باعث ميشه كه فرد براي گوش دادن به فایل‌های صوتي بی‌نیاز از تماشاي كليپ تصويري بشه.
بخش ابتدايي دوره يعني «پاسخ به سؤالات» بسيار عالي و فوق‌العاده كاربرديه و باز هم ابتكاري خارق‌العاده در بين دوره‌های مالي‌اي بوده كه تاكنون تهيه کرده‌ام. اين دوره در عين سادگي، واقعاً منو متحول كرد.
اينم خدمتتون عرض كنم كه اولين باريه كه پس از تهيه يه دوره آموزش مالي ، راجع به اون دوره نظرم رو می‌نویسم. حقيقتش خيلي اهل نوشتن نظر و كامنت نيستم. ولي به‌قدری از آموزش‌های اين دوره لذت بردم و انرژي گرفتم كه تصميم گرفتم اين حال خوب و تجربه دل‌چسب رو با بقيه دوستان علاقه‌مندان به اين حوزه به اشتراك بذارم و از استاد مسعودي پور هم صميمانه تشكر می‌کنم.
خدا رو هزاران هزار مرتبه شكر می‌کنم كه توفيق آشنايي با مجموعه شما و آموزش‌های بسيار ارزنده تون رو به من داد.

به همه دوستان عزيز خودم كه احساس می‌کنند، پس از تهيه و ديدن دوره‌های زياد در حوزه كسب ثروت، نتيجه‌ي دلخواهشون رو نگرفتند و يا اينكه ضميرناخودآگاهشون مدام در گوش‌شون زمزمه ميكنه كه «تو الآن ديگه خودت يه استادي و چيزي براي يادگرفتن باقي نمونده» پيشنهاد می‌کنم، حتماً اين دوره رو تهيه كنند.
بجاي هزينه كردن پولمون توي دادگاه‌ها و ورشکستگی‌های مالي و ... بسيار منطقي بنظر ميرسه كه روي چنين آموزش‌هایی سرمایه‌گذاری بكنيم.

براي همتون آرزوي موفقيت و سلامت و ثروت دارم.
در پناه خالق يكتا ، شاد و پيروز و سربلند باشيد. 

وب سایت ایمیل  
 

  

  جعفر عباس زاده - مهندس عمران از شهرستان لامرد استان فارس

سلام
با خوندن کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندی در پکیج اول و فایلهای صوتی کف بازار در پکیج دوم استاد مسعودی پور میتونم به جد بگم که از کسی که ۱۰ سال در بازار کار کرده است علم و اطلاع دارم و میتونم با کمترین کار بیشترین درامد را داشته باشم.
شاید قبل از اشنایی با استاد و فایلهاشون هیچ دیدی نسبت به شغل و درامد نداشتم ولی الان به کمتر از تجارت های بزرگ فکر نمیکنم.
شما میتونید کمترین اثری که از به کارگیری پکیج دوم استاد مسعودی پور داشته باشید ۲ تا ۱۰ برابر شدن درامدتونه

استاد تجربه هاشون را ارائه دادن تجربه ۱۱ ساله کار در بازار و چند نمونه کسب و کار و تجارتشون را در بازار معرفی کردن و نحوه درامد زایی از اینها را به صورت تخصصی ولی به زبان عامیانه و قابل فهم توضیح دادن
اگر میخواهید به صورت مداوم و از همان شروع کسب خود در حال ثروتمند شدن و بالا رفتن باشید باید تله های بازار و عوامل از دست دادن ثروت در کسب و کار براتون معلوم باشه نه اینکه خودتون تجربش کنین وبشین عبرت دیگران

استاد با تواضع کامل چندین ضرر خودشون در بازار را معرفی و عوامل ان را مشخص کردن با این که بنده الان ۲۷ سالمه ولی تا کنون چنین تجربیات گرانبهایی را به صورت یکجا و تحلیل شده دریافت نداشتم و استاد در واقع در حق بنده پدری کردن.

دو نوع عمده کسب و کار مثلثی و مستطیلی رو توضیح دادن که به شما میگه اصولا در شروع کسب خودتون و در ادامه، در فعالیتها و مراودات مالی در بازار چگونه رفتار کنید و چه چیزهایی را دنبال کنید تا به ثروت و ثروتمندی برسید.
حتما خرید کنید و نظرات سایت را هم مطالعه بفرمایید
این مطالب را برای دوستانتان نیز ارسال کنید تا آنها نیز ثروتمند شوند. 

وب سایت ایمیل

 

  توسط:اعتدالی از اصفهان

سلام به استاد
استاد من پکیج های شما رو مطالعه کردم
فهمیدم که زجر و سختی زیادی در زندگی تجربه کرده اید تا این مطالب رو متوجه شده اید و هدفم اینه که از شما تشکر و قدردانی کنم.
کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدنتان بقدری وزین است که مشخص است که هر کلمه این کتاب بسیار فکر شده نوشته شده است.

تا الان تا فایل ۲۲ پکیج رو گوش دادم که خیلی عالی است و راضی ام.
وقتتان رو نمیگیرم و خواستم تشکر کرده باشم.

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:محمد کرمیار

باسلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم اقای مسعودی پور

واقعا پکیج سیر تا پیاز یک پکیج بی نظیر در ایران هست وقتی که حرفهای استاد رو با درک گوش میکنم واقعا میبینم که هیچ دست آورد و هیچ هیجان و هیچ نزدیکی به خدا بودنی و هیچ انسانیتی با فقر در ما رشد نمیکنم و انسان ها را به عقده های روحی و جسمی دچار میکند و باعث ذلت در دنیا و آخرت میشود.

خدا رو هزاران سپاس که تونستم قبل از اینکه بمیرم یه مفاهیم را بیاموزم

پکیج سیر تا پیاز یک پکیج معمولی نیست هزاران حرف حساب و آموزنده و آموزشهایی بی نظیر و کمیاب و آن هم با هزینه ای نازل در دسترس ما قرار داد که واقعا این قیمت در شان این بسته نیست که این خود نشانه روح بزرگ استاد خوبم هست. 

وب سایت ایمیل  
 

  

  حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان

آقای مسعودی پور عزیز سلام خسته نباشید
من استعداد فروش بالایی داشتم و مطالب شما مثل آتیش زیر خاکستر. یعنی شما این استعداد را بیدارش کردید. به غیر از مغازه خودم هفته ای که گذشت چیزی حول و حوش 4000 یورو من فقط تلفنی خونه و ملک و املاک جابجا کردم خدا وکیلی گیرم اومده. دیگه کارمون از یه شلوار کوتاه کردن و 10 یورو گرفتن گذشته. تلفن هام داره هر کدام برام از 1000 یورو تا 1500 یورو برام میندازه.
آقای مسعودی پور این را که دارم که بهتون میگم موهای تنم سیخ سیخ شده. خدای من اون بالا سر شاهده و من مطمئن هستم که هیچ وقت قهرش هم نمیاد. من اگر بیام ایران جلوی شما قنوت کنم جلوی شما سجده بزنم جلوی شما رکوع کنم جلوی شما نماز بخونم بخدا قسم خدا قهرش نمیاد.
خدا میگه باید بنده من جلوی این بنده من باید رکوع بکنی باید سجده بزنی باید نماز شکرت رو بعد از من جلوی این بنده ام بکنی.
خواستم از ته دل خواستم نیت دلم رو گفته باشم که چقدر دوستتون دارم و جقدر روی من تاثیر مثبت داشتید.

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:
محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه از تهران 

با عرض سلام خدمت استاد خوبم
جناب مسعودی پور
واقعن لذت بردم از مسائل کاربردی کف بازار،
صداتون به شنونده لذت یادگیری میده، بسیار شیوا، رسا، مفهومی، کاربردی، قابل اجرا، اینها خیلی مهممن،

یعنی کتابهای صوتی بیشماری رو خریداری کردم که هیچ کدوم مسائل کاربردی متناسب با بازار و جامعه فعلی ما رو مطرح نمیکنه
و من میدونم که اون کتابها بیشتر شنونده ها رو در آخر به دوراهی میکشونه...و همین طور سردرگمی ایجاد میکنه...

من خوشحالم اول بخاطر خدا که منو دوست داره و همین طور دانشجویان دانشگاه مسعودی پور رو که
اولن خدا انتخابشون کرده و
دومن که دستشون رو گرفته و در این مسیر قرار داده که شاید عده زیادی هیچ وقت نمیتونن تو این مسیر قرار بگیرن، پس ما انتخاب شدیم.
دوره ثروت و ثروتمند شدن یک و دو بسیار شگف آور بود که اگر من این فایل ها رو گوش نمیدادم هرگز باورم نمیشد که در پیرامون زندگی و دنیا و جهان هستی من چه می گذرد...
چه اتفاقاتی افتاده و چه اتفاقاتی می افته و قرار است چه اتفاقاتی بیفتد...
در مورد باورهام بگم که خدا را شاهده که من با باور و ضرب المثل و عرف جامعه ای زندگی کردم که ۲۸ سال زندگی من را شکل و فرم داده و تصمیم گرفته که من چگونه زندگی کنم، چگونه راه برم، چگونه فکر کنم، چگونه بپوشم، نگاهم چگونه به دنیا باشه، در مورد آدمها چگونه قضاوت کنم، چگونه در مورد زندگی شون فکر کنم، یک مورد همینکه بارها گفته میشد که ثروتمندها کلاه برداری کردن تا به اینجا رسیدن، و کار قاچاق و غیر قانونی و پول مظلومی رو خوردن تا به اینجا رسیدن، در حالی که وقتی صحبت های مسعودی پور رو شنیدم، زاویه ی دیدم عوض شد یعنی نگاهم بازتر شد و وقتی قسمت هایی از جامعم رو که نمیتونستم ببینم، با صحبت های مسعودی پور همه اون قسمتهایی که دیده نمیشد را دیدم و وقتی از نزدیک مشاهده کردم دیدم اشتباه هم نمیگن، چطور میشه همه رو متهم کرد به کلاه برداری و درآمد حروم، این نگاه من و عده زیادی از جامعه ای بوده که من در اون زندگی میکردم...
اکنون که به باور ثروت و ثروتمند شدن رسیدم و میبینم که ثروت برای همه و به اندازه همه هست اگر همه بخواهند، این من را به سطح بزرگی از باور رسوند که دنیای من و جهان من رو عوض کرد و وقتی اطلاعات عمیقی و باور عمیقی پیدا کردم، ناخودآگاه و آگاه به سمت ثروت کشیده شدم و شروع به اقدام و ساختن زندگی و آینده ی خودم بخصوص در قضیه استقلال کاری شدم، تمام عمرم فکر میکردم استقلال مالی مهمترین وجه قضیه است، ولی دیدم اشتباه میکردم...
من سه ساله کارمند بانک قرض الحسنه رسالت هستم ولی از نگاه فقر کارمند شدم، از شدت کوچکی و از نگاه اشتباهم به دنیا و زندگی و ثروتمند شدن کارمند شدم، باور کرده بودم که ثروت برای از ما بهترونه و من همین اندازه میتونم درآمد داشته باشم و وقتی فکر میکنم که هرماه عمر با ارزشم رو میفروشم که ۲ میلیون حقوق بگیرم، خیلی برام سنگین و گرون تموم میشه و عمرم داره تلف میشه و من با این وضعیت آرزوهام برآورده نمیشه و به خواسته هام نمیتونم برسم، و وقتی یک کارمند خونه میخواد بخره میره بانک مسکن وام میگیره ۱۵ ساله و نمیدونه در چه حفره ی بزرگی افتاده که دیگه نمیتونه بیاد بیرون و نمیتونه از حقوقی که میگیره لذت ببره چون باید نصفش رو جدا کنه و بابت قسط پرداخت کنه و این چنین زندگی کردن چه شرایط سختی روداره و وقتی عمر میگذره، افسوس میخوریم که زندگی نکردیم و هیچ لذتی از زندگی نبردیم...
میبینید چقدر سخت میشه...
هر کی میگه بانک خوبه...بدونید پایین ترین آرزوها رو داره، و بدونید که الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن رو ندیده و گوش نکرده، خدا با این همه عظمت، ما ازش یک پر کاه بخواهیم، این خیلی زشته درست نیست، باید ارزش و جایگاه و مقاممون رو ببریم بالا تا بتونیم چیزهای بزرگتری از خدا بخواهیم...
هر کاری اولش سخته فقط باید ابتدای کار رو محکم گرفت و ایستادگی کامل تا رسیدن به نتیجه رو داشته باشیم بعد از اون همه ی کارها آسون میشه...
این وعده خداست که بعد هر سختی، آسونی هست، تلاش کنید و اگر کم آوردید مولتی دیلی و مولتی ویتامین بخورید که در روز بخاطر بعضی ضعف های جسمی کمکتون میکنه...
برای همتون آرزوی موفقیت، پیروزی و شادکامی رو دارم...
محمد صفری ۲۸ ساله ساکن تهران منطقه ۱۴ خیابان پیروزی

وب سایت ایمیل  

 

 

 

 

 

 

برای مطالعه ادامه نظرات کلیک کنید: 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش اول 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش دوم

 نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

   

 

محسن مسعودی پور - مدرس و محقق و متفکر مسائل مالی و نویسنده قدرتمندترین کتاب pdf و صوتی  « الفبای جامع ثروت » و خالق پکیج موفق و کم نظیر « سیر تا پیاز سواد مالی » و بسته منحصربفرد « مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 سوال شما: تجربیات مالی محسن مسعودی پور چگونه بدست آمده است؟ 

ایشان زندگی مشترکشان را در سال ۷۴ با دست کاملا خالی و با کلی بدهی یعنی صفر مطلق آغاز میکنند اما بعد با تلاش و کار زیاد رشد اقتصادی خوبی را در زندگی تجربه میکنند تا اینکه در سال ۸۷ بخاطر یک شراکت اشتباه مالی با ۲ سرمایه دار بزرگ ، تمام سرمایه خود حتی منزل مسکونی شان را در تهران از دست میدهند و دوباره به صفر میرسند و دوباره مستاجر میشوند تا اینکه با لطف و عنایت خدای رحمان و رحیم تا سال ۹۱ موفق به جبران مافات میشوند و در همین سال ۹۱ چندین برابر سرمایه ای را که از دست داده اند ، دوباره بدست می آورند. این ۲ بار زندگی را از صفر آغاز کردن ، همچنین دوره هایی را نزد ۳ تن از اساتید ثروت تجربه کردن ، همچنین تجربیات فراوان مشاغل اقتصادی در طول ۲۵ سال ( که در ویدیوهای رایگان تشریح شده اند ) و همچنین حاصل یک عمر تحقیق و مطالعه و تفکر و تدریس ایشان ، سرانجام به بار می نشیند و از سال ۹۱ فصل نوینی در زندگی مالی و اقتصادی ایشان رقم میخورد...... ادامه سوالات در لینک زیر: 

سوالات متداول شما ( کلیک کنید ) 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

( پاسخگویی تلفنی فقط ساعات اداری )

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.  

 

مطالب پیشنهادی: 

سیر تا پیاز سواد مالی  

مباحث مالی و کاربردی کف بازار 

کتاب الفبای جامع ثروت  

نظرات شما

 

  انتشار : ۱۳ فروردین ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 9255

برچسب های مهم

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما