سایت فوق تخصصی سواد مالی | سایت مسعودی پور

سایت فوق تخصصی سواد مالی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی و تجربه زندگی بهتر را از طریق آموزش های رایگان این سایت میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

وجود پولساز


وجود پولساز

براستی چرا بعضی از آدم ها همیشه روی دور برد و سود هستند؟ و آنها هر کاری که می کنند به موفقیت بزرگی تبدیل میشود مثلا سهام می خرند ۲ برابر میشود و بعد پولشان را بیرون میکشند و با آن دلار میخرند مجددا سود میکنند و بعد ملک میخرند و باز هم پولشان رشد مضاعفی می کند و هی همین جور پول روی پول میگذارند.

و از طرفی دیگر، بعضی ها هم دقیقا برعکس هستند!!! هر چه که بخرند اعم از سکه یا دلار یا ملک یا ... فقط ضرر پس میدهند.اینان اگر زمین یا ملکی هم بخرند چیزی عایدشان نمیشود و اصولا اگر دست به طلا هم که بزنند خاکستر میشود. واژه های فعالیت اقتصادی برای این افراد عبارتند از: وام، بدهی، قرض، چک، سفته، ضرر، تورم، کمبود پول، شکست و ...!!!

براستی چرا؟

ما دو نوع انسان و کلا دو نوع وجود داریم. « وجود پولساز » و « وجود فقر ساز ».

وجود پولساز، وجودی است که اتوماتیک وار با موقعیت ها و فرصت ها و انسان ها و موقعیت های پولساز مواجه و برخورد میکند و بدین گونه انواع ثروتها را به زندگی خود جذب می کند.او اگر هیچ کاری هم نکند خودبخود آدم ها و شرایط و هدایا و جایزه ها و فرصت ها بسوی او می آیند. او هر کاری که انجام دهد، هر ایده ای را که عملی سازد و هر اقدامی که بکند به درآمدی عظیم مبدل میشود.

او همیشه روی دور برد، سود، شانس، درآمد، قدرت و موفقیت و پیشرفت است آنهم بدون هیچ زحمتی و تلاتش خاصی و یا نقشه پیچیده ای!

« و سخر لکم ما فی السموات و ما فی الرض جمیعا منه » این جا است که معنی و تجلی می یابد. آری تمام عالم و تمام قدرت ها و تمام فرصت ها و تمام شرایط و موقعیت ها در خدمت ضمیر ناخودآگاه انسان است و انسان پولدار با برنامه ریزی های درست ضمیرناخودآگاهش درآمد و اهدافش را تحت فرمان خود دارد.

از طرفی تمام عالم نیز در خدمت و مطیع محض ضمیرناخودآگاه انسان فقیر هم هست، منتها فرمانی جز فقر و کمبود و قحطی و ناتوانی از وجود فقر ساز او به کل عالم منتشر نمی شود لذا هر روز فقیر و فقیرتر میشود.

سیستم عصبی انسان به مثابه یک convertor یا همان « مبدل اطلاعات ضمیر ناخودآگاه »، تمام اطلاعات موجود در ضمیر ناخودآگاه یک انسان فقیر و پولدار را تبدیل به سیگنال کرده و سپس این سیگنال ها را به مثابه دستور به سراسر عالم و کائنات به عنوان اتاق فرماندهی کل عالم بخشنامه میکند و بعد بازگشت این سیگنالها بسوی ما است که شرایط و وضعیت و چگونگی زندگی ما را میسازد. حال اگر نوع برنامه ریزی ذهن شما پولدارانه باشد، ضمیر ناخودآگاه شما به مثابه یک وجود پولساز دائم برای شما تولید پول می کند و بالعکس اگر نوع برنامه ریزی ذهن شما فقیرانه باشد، ضمیرناخودآگاه شما اتوماتیک وار به عنوان یک وجود فقر ساز همواره برای شما تولید مداوم فقر میکند.

هر چقدر سیگنال پیوسته تری ( = اصل تمرکز ) و قدرتمند تری ( = باور ) ارسال کنید نتایج آن زودتر در قسمت فیزیکی شما ظاهر میشود.

    منبع: کتاب  الفبای جامع ثروت 

محسن مسعودی پور - نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت » و مولف پکیج موفق و بی نظیر « سیر تا پیاز سواد مالی » 

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.                                      

 

 

  انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 3717

برچسب های مهم

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و انتشار مطالب فقط در حالت رایگان مجاز میباشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما