کسب درآمد و ثروتمند شدن | قوانین روانشناسی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد و ثروتمند شدن | قوانین روانشناسی | سایت مسعودی پور

تجربه ی کسب درآمد ، قوانین ثروتمند شدن ، اصول پیشرفته روانشناسی اقتصاد و ثروت ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۱۱ ساله مالی و اقتصادی هدفمند و ثروت ساز محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

وجود ثروت ساز


وجود ثروت ساز

براستی چرا بعضی از آدم ها همیشه روی دور برد و سود هستند؟ و آنها هر کاری که می کنند به موفقیت بزرگی تبدیل میشود مثلا سهام می خرند ۲ برابر میشود و بعد پولشان را بیرون میکشند و با آن دلار میخرند مجددا سود میکنند و بعد ملک میخرند و باز هم پولشان رشد مضاعفی می کند و هی همین جور پول روی پول میگذارند.

و از طرفی دیگر، بعضی ها هم دقیقا برعکس هستند!!! هر چه که بخرند اعم از سکه یا دلار یا ملک یا ... فقط ضرر پس میدهند.اینان اگر زمین یا ملکی هم بخرند چیزی عایدشان نمیشود و اصولا اگر دست به طلا هم که بزنند خاکستر میشود. واژه های فعالیت اقتصادی برای این افراد عبارتند از: وام، بدهی، قرض، چک، سفته، ضرر، تورم، کمبود پول، شکست و ...!!!

براستی چرا؟

ما دو نوع انسان و کلا دو نوع وجود داریم. « وجود ثروت ساز » و « وجود فقر ساز ».

وجود ثروت ساز، وجودی است که اتوماتیک وار با موقعیت ها و فرصت ها و انسان ها و موقعیت های پولساز مواجه و برخورد میکند و بدین گونه انواع ثروتها را به زندگی خود جذب می کند.او اگر هیچ کاری هم نکند خودبخود آدم ها و شرایط و هدایا و جایزه ها و فرصت ها بسوی او می آیند. او هر کاری که انجام دهد، هر ایده ای را که عملی سازد و هر اقدامی که بکند به ثروتی عظیم مبدل میشود.

او همیشه روی دور برد، سود، شانس، درآمد، قدرت و موفقیت و پیشرفت است آنهم بدون هیچ زحمتی و تلاتش خاصی و یا نقشه پیچیده ای!

« و سخر لکم ما فی السموات و ما فی الرض جمیعا منه » این جا است که معنی و تجلی می یابد. آری تمام عالم و تمام قدرت ها و تمام فرصت ها و تمام شرایط و موقعیت ها در خدمت ضمیر ناخودآگاه انسان است و انسان ثروتمند با برنامه ریزی درست و ثروت جویانه ضمیرناخودآگاهش ثروت ها و اهدافش را تحت فرمان خود دارد.

از طرفی تمام عالم نیز در خدمت و مطیع محض ضمیرناخودآگاه انسان فقیر هم هست، منتها فرمانی جز فقر و کمبود و قحطی و ناتوانی از وجود فقر ساز او به کل عالم منتشر نمی شود لذا هر روز فقیر و فقیرتر میشود.

سیستم عصبی انسان به مثابه یک convertor یا همان « مبدل اطلاعات ضمیر ناخودآگاه »، تمام اطلاعات موجود در ضمیر ناخودآگاه یک انسان فقیر و ثروتمند را تبدیل به سیگنال کرده و سپس این سیگنال ها را به مثابه دستور به سراسر عالم و کائنات به عنوان اتاق فرماندهی کل عالم بخشنامه میکند و بعد بازگشت این سیگنالها بسوی ما است که شرایط و وضعیت و چگونگی زندگی ما را میسازد. حال اگر نوع برنامه ریزی ذهن شما ثروتمندانه باشد، ضمیر ناخودآگاه شما به مثابه یک وجود ثروت ساز دائم برای شما تولید ثروت می کند و بالعکس اگر نوع برنامه ریزی ذهن شما فقیرانه باشد، ضمیرناخودآگاه شما اتوماتیک وار به عنوان یک وجود فقر ساز همواره برای شما تولید مداوم فقر میکند.

هر چقدر سیگنال پیوسته تری ( = اصل تمرکز ) و قدرتمند تری ( = باور ) ارسال کنید نتایج آن زودتر در قسمت فیزیکی شما ظاهر میشود.

    بحث تخصصی تر در الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن

 

 

محسن مسعودی پور - محقق امور مالی و مدرس و نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن » و مولف پکیج موفق و بی نظیر « سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن » 

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:         ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱ 

( پاسخگویی تلفنی فقط ساعات اداری )

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.                                      

  

توجه: «انتشار بدون ذکر منبع و ماخذ ممنوع و حرام است».

 

مطالب مشابه: 

محسن مسعودی پور کیست

nlp چیست؟

 در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست  

چرا به آنچه میخواهیم نرسیدیم؟  

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند

خطر مسئولیت ناپذیری ما

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمند شدن پیدا نمی کنیم؟

راز مثلث شیشه ای بازنده ها

داستان واقعی ثروت چیست؟  

احساس گناه 

افراط و تفریط ممنوع

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن 

سوالات متداول شما از ما 

نظرات شما

 

 

  انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 2877

برچسب های مهم

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت ثروت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما