کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۲۵ ساله مالی و پولی هدفمند و موفق محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

کسب پول آسانتر از فقیر ماندن است


کسب پول آسانتر از فقیر ماندن است

کسب پول آسانتر از فقیر ماندن است

کسب یک صد میلیارد تومان آسان تر از کسب یک صد میلیون تومان است. کسب یک سانتافه آسان تر و راحت تر و مطابق تر با قوانین الهی از کسب یک پراید است. خداوند بی شک از کسانی که برای تهیه اتومبیل به دنبال سانتافه اند راضی تر از کسانی است که به دنبال پراید هستند.

این مضمون، معنای الله اکبر است. خدا اکبر است. پس تو هم همیشه در تعیین اهدافت اکبر بودن او و اکبر بودن خودت در کائنات را لحاظ کن، یعنی به عنوان خلیفه او در روی زمین، اکبر روی زمین باش .پس همواره در طلب اکبرها باش. کم خواستن خلاف شان اکبر بودن خداوند است و نشان از بی اعتقادی و کفر به اکبر بودن خداوند و اکبر بودن خودت در عالم ممکنات می باشد. ثروتمند نبودن غیر آسان است و ثروتمند ترین فرد عالم بودن طبیعی ترین کارعالم است، چون مطابق با قوانین الهی گسترش و افزایش عالم است و به راستی که چقدر خداوند مشتاق گسترده تر کردن عالم که مساوی گسترش تجلی خودش که همانا مساوی گسترش ذهن وحیات آدمهاست می باشد. پس آسانترین کار عالم ثروتمند شدن نا محدود باید باشد. فقیر شدن خیلی مستلزم صرف انرژی است چون حرکتی بر خلاف قوانین حاکم الهی است. غیر ثروتمندان بیچاره شده اند تا خود را بیچاره کرده اند. خدا ثروتمند است و ثروتمندان را بابت کمال ثروتشان دوست دارد. خدا فقیر نیست و نمی خواهد و نباید و نشاید که ما هم فقیر باشیم . برای فقیر شدن وفقیر ماندن باید جان بکنی، خود را فرسوده و ناتوان و ضعیف کنی ولی ثروتمند شدن چون خواست الهی است خیلی راحت شکل می گیرد به شرط آنکه از راه طبیعی و هموار و آسان آن آمده باشی. اگر بین سانتافه و پراید فکر کنی که تفاوت قیمت آنها تاثیری در اعطای آنها از طرف خداوند به تو دارد یعنی کفر نسبت به نعمت و قدرت و بیکرانگی بخشش الهی واصل وفور نعمت خداوند داری. این طرز تفکر با اکبر بودن الله منافات دارد. تو فقط بهترینها را بخواه، بهترین ها همان چیزی است که خداوند برای تو و من می خواهد، سپس نتایج را ببین، ببین که سانتافه راحت تر از پراید به دست تو می رسد چون اراده خداوند بر بهترینها استوار است و این قانون اوست که در عالم او چون سانتافه بهتر از پراید است ، تامین آن بدین ترتیب آسانتر باشد. انسانها در نتیجه ی جهل یا کفر یا شرک فقیر می شوند. از خدا هر چه بزرگتر بخواهی یعنی اکبر بودن او را بیشتر باورکرده ای و ایمان آورده ای. با خرید سانتافه به جای پراید تو هم تجلی بهتری از عظمت الله را به نمایش می گذاری و این جز با ایمان به بزرگی او حاصل نمی شود. هنگامی که به جای پراید به دنبال سانتافه هستی خداوند بیشتر از همه وقت و همه چیز و همه کس با تو خواهد بود. تمام کسانی که سانتافه دارند بسیار بسیار آسانتر از کسانی که پراید دارند به آن دست یافته اند چون خواست سانتافه با قوانین الهی انطباق بیشتری دارد. یک ثروتمند ( ثروتمند کسی است که محل تجلی اسمائ اکبر و غنی و وهاب الله است) خیلی کمتر از یک مالک پراید برای خرید سانتافه اش کار کرده است.

کم خواستن بی اعتمادی به اصل وفور نعمت و ناشی از کوچک شمردن خدا و نعمت های اوست و توهین به قانون گسترش افزایش روز افزون الله است. هرروز باید بهتر از دیروز باشد وگرنه مسیر تکامل بیهوده می شود. اگر کم بخواهیم بر خلاف قانون تکامل حرکت میکنیم. کم خواستن ناشی از بی اعتمادی و ضعف ایمان نسبت به بخشش بی کران الله است. به قدرت خدا و بخشش بی کران او با در خواست های هر چه بزرگ تر ایمان بیاور تا خدا و ملائکه و کل مخلوقات ممنون و متشکر شما باشند و تو را به راحت ترین شکل ممکن (مانند ثروت مندان بزرگ دنیا ) به خواسته هایت برسانند. انسان های فقیر به لطف و کرم و بخشش نا محدود و عطای بزرگ الهی ایمان ندارند لذا خدا را و خود را بدین طریق کوچک می شمارند. برای درک بهتر مطلب مثالی میزنم، اگر فرزند یک ثروتمند برای بهبود زندگی اش از پدر مهربان و مولتی میلیاردر خود تقاضای یک صد هزار تومان پول کند پدرش را خوشحال تر میکند یا زمانی که تقاضای یک میلیارد تومان یا ده میلیارد تومان می کند؟ اگر چنین پدری فقط ده هزار تومان به فرزند خود ببخشد هرگز قدرت بخشش او متجلی نمی گردد و اگر فرزند تقاضایی ده هزار تومانی از او داشته باشد معلوم است که میزان ثروت و بخشش پدر خود را انکار کرده و نا آگاهانه او و خود را کوچک می شمرد.

              برگرفته شده از کتاب: الفبای جامع ثروت                                       

 

محسن مسعودی پور- محقق مسائل مالی و مدرس و نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت » و مولف پکیج موفق و بی نظیر « سیر تا پیاز سواد مالی » 

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.  

 

توجه: « انتشار بدون ذکر ماخذ ممنوع و حرام است ».

 

مطالب مشابه:

الفبای جامع ثروت 

داستان واقعی ثروت چیست؟

معرفی تفاوت کسب و کار انسان های فقیر و پولدار  

پولدار شدن آسانتر از فقیر شدن است

سیر تا پیاز سواد مالی 

سوالات متداول شما

نظرات شما

 

 

  انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 4909

برچسب های مهم

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما