کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۲۵ ساله مالی و پولی هدفمند و موفق محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

سوالات متداول شما از ما


سوالات متداول شما از ما

  

سوال شما: برای بهبود شرایط مالی و یا کسب ثروت دلخواه مان چرا باید از « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی » استفاده کنیم؟

مهم ترین دلایل انتخاب « پکیج کامل سیر تا پیاز سواد مالی » برای بهبود شرایط مالی و یا کسب درآمد دلخواهتان:

-تجربه ۲۵ سال کار و فعالیت اقتصادی گوناگون محسن مسعودی پور و ۱۱ سال کسب و کار هدفمند توام با آموزش و تحقیق و تفکر 

-کسب تجاربی از بازار ایران که در هیچ کتاب و سمیناری تا کنون گفته نشده است

-کسب توانایی ۲ الی ۳ برابر کردن درآمد و تکرار آن در سالهای آینده

-رهایی از تهیه متوالی محصولات آموزشی کسب درآمد و موفقیت مالی

-تجربه سیر آسان انواع « موفقیت های مالی جدید » و کسب « استقلال مالی »

-بالاترین رضایت دانش آموختگان از یک محصول آموزشی ( قریب به 96% )

-شیوه بیان منحصربفرد مطالب

-با تهیه پکیج نیاز به تهیه هیچ محصول دیگری در این زمینه ندارند

-رفع تمامی نواقص و کمبودهای سایر بسته های آموزشی و هر آنچه که برای سواد مالی تان باید میدانستید و در سایر بسته های آموزشی به هر دلیلی عنوان نشده است

-ارائه مباحث کاملا کاربردی کسب و کارهای انسانهای پولدار 

-بیان دقیق قوانین و اصول کسب و کارهای انسانهای پولدار و برخوردار و تفاوت آنها با کسب های انسانهای فقیر 

- قیمت بسیار مناسب پکیج  

 

سوال شما: تا کی باید بر روی آموزش های پکیج کار کنیم؟

همیشه. شاید عجیب به نظر برسد. ولی مثالی هایی ساده میزنم تا مطلب روشن تر شود. این سوال مثل این است که بپرسید:

تا کی باید نماز بخوانیم؟

تا کی باید مسواک بزنیم؟

تا کی باید اتومبیل مان را کارواش ببریم؟

همانطور که دهان و دندانهای ما هر روز آلوده میشوند و باید هر شب آنها را تمیز کنیم و همانطور که هر هفته اتومبیل ما کثیف میشود و نیاز به کارواش دارد و همانطور که هر چند ساعت روح ما دچار کاهش سطح فرکانس و انرژی مثبت میشود و نیاز به نماز و شستشو و شارژ شدن از طریق اتصال به باتریهای انرژی فوق قدرتمند خداوند دارد و ... درست به همین دلایل مشابه ، روح ما هم برای کسب ثروت و تنظیم شدن با فرکانس ثروت نیاز به آموزشی قوی و دائمی دارد تا سطح انرژی و فرکانسی آن بالا و متناسب با جذب ثروت بماند. لذا دوست خوبم وقتی این مسیر هیجان انگیز بازی جذب موفقیت های مالی را آغاز میکنی به شنیدن آموزش های این پکیج همیشه احتیاج داری. لذا هر وقت که احساس کردی سطح انرژی تو کاهش پیدا کرده است فورا باید به پکیج و آموزش های قدرتمند آن مراجعه کنی. دقت کنید که اگر یکسال مسواک نزنید چه بر سر دهان و دندانهای شما خواهد آمد پس هر گاه پکیج را کنار بگذارید همین بلا میتواند بر سر اوضاع مالی و اقتصادی تان حاکم شود.  

 

سوال شما: آیا پکیج سیر تا پیاز سواد مالی تضمین ۳ برابر کردن درآمد ما را در یک سال اول دارد؟

این امر بستگی به عملکرد صحیح شما در یادگیری و بکارگیری درست آموزش ها دارد و همچنین بسته به نقطه صفر افراد زمان رسیدن به درآمد دلخواه متفاوت خواهد بود.

ولی تاکید می کنیم چنانچه آنچه در پکیج سیر تا پیاز سواد مالی آموزش داده شده است را درست درک کنید و درست هم بکار ببندید کسب درآمد دلخواهتان دیر یا زود خواهد داشت ولی سوخت و سوز نخواهد داشت.( انشاالله )

باید این نکته را عنوان کنیم که قرآن هم کتابی است که به شرط یادگیری صحیح و بکار بستن آموزه های آن شما را هدایت خواهد کرد و صرف خواندن بدون تامل و عدم بکارگیری اصول آن هدایتی در کار نخواهد بود.

 

سوال شما: آیا مطالب « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی » کاربردی هم هست و یا فقط روانشناسی مالی است؟

مباحث کاربردی کف بازار و همچنین اخلاقیات اقتصادی هم در فصل دوم و سوم پکیج سیر تا پیاز سواد مالی اضافه شده است.

 

سوال شما: آیا با خرید « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی » ، نیازی به خرید سایر محصولات سایت هست؟

خیر، پکیج سیر تا پیاز سواد مالی شامل تمامی مطالب و محتواهای موجود درسایت میباشد و با خرید آن نیازی به خرید هیچ یک از محصولات سایت ندارید.

  

سوال شما: چرا قیمت محصولات شما بسیار مناسب تعیین شده است؟

جامع ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت برای کسانی که خواهان تغییر زندگی شان هستند را به لطف خدا آماده و ارائه کردیم. قیمتی انتخاب کرده ایم تا محصولات در دسترس همه باشند و هر کسی که بخواهد تغییر کند بتواند محصولات جامعی را در این خصوص براحتی تهیه نماید. از طرفی دیگر این توانایی و دانش و تجربه های کف بازار را در خود میدیدیم که پکیجی بسیار جامع تر نسبت به پکیج های رایج را که نیازی به آپدیت نداشته باشد ( و از طرفی مدام نیاز به تولید زنجیره ای پکیج های متوالی لازم نباشد ) و حرف اول و آخر را هم در آن زده باشیم ، را برای تشنگان تغییر و پیشرفت فراهم کنیم ، لذا اقدام به تولید و ارائه این پکیج ها نمودیم. سعی ما بر این است که همواره مناسب ترین قیمت ها را به جهت رضایت مشتریان ، برای آنها لحاظ کنیم. چون سرمایه کنونی ما رضایت جامع دارندگان محصولاتمان است. تاکید میکنیم که وظیفه انسانی خود میدانیم محصولات خود را با قیمت مناسب در اختیار عموم مردم قرار دهیم. خدمت به همنوعان سرمایه و نیاز حقیقی ماست.

 

سوال شما: تجربیات مالی محسن مسعودی پور چگونه بدست آمده است؟

ایشان زندگی مشترکشان را در سال ۷۴ با دست کاملا خالی و با کلی بدهی یعنی صفر مطلق آغاز میکنند اما بعد با تلاش و کار زیاد رشد اقتصادی خوبی را در زندگی تجربه میکنند تا اینکه در سال ۸۷ بخاطر یک شراکت اشتباه مالی با ۲ سرمایه دار بزرگ ، تمام سرمایه خود حتی منزل مسکونی شان را در تهران از دست میدهند و دوباره به صفر میرسند و دوباره مستاجر میشوند تا اینکه با لطف و عنایت خدای رحمان و رحیم تا سال ۹۱ موفق به جبران مافات میشوند و در همین سال ۹۱ چندین برابر سرمایه ای را که از دست داده اند ، دوباره بدست می آورند. این ۲ بار زندگی را از صفر آغاز کردن ، همچنین دوره هایی را نزد ۳ تن از اساتید ثروت تجربه کردن ، همچنین تجربیات فراوان مشاغل اقتصادی در طول ۲۵ سال ( که در ویدیوهای رایگان تشریح شده اند ) و همچنین حاصل یک عمر تحقیق و مطالعه و تفکر و تدریس ایشان ، سرانجام به بار می نشیند و از سال ۹۱ فصل نوینی در زندگی مالی و اقتصادی ایشان رقم میخورد. 

 

سوال شما: کی از پکیج سیر تا پیاز سواد مالی نتیجه میگیریم؟ 

این امر بستگی به عملکرد صحیح شما در یادگیری و تعهد شما در بکارگیری درست آموزش ها دارد و همچنین بسته به نقطه صفر افراد زمان رسیدن به درآمد دلخواه متفاوت خواهد بود.

ولی تضمین می کنیم چنانچه آنچه در پکیج سیر تا پیاز سواد مالی آموزش داده شده است را درست درک کنید و درست هم بکار ببندید کسب درآمد و موفقیت های مالی دلخواه تان دیر یا زود خواهد داشت ولی سوخت و سوز نخواهد داشت.

باید این نکته را عنوان کنیم که قرآن هم به عنوان جامع ترین و کامل ترین کتاب سعادت بشری ، کتابی است که به شرط درک صحیح و بکار بستن آموزه های آن شما را سعادتمند خواهد کرد و صرف خواندن بدون تامل و عدم بکارگیری اصول آن نجات و رستگاری و سعادتی در کار نخواهد بود.

البته باید یادآوری کنیم که اگر واقعاً بدنبال تحول و بهبود اوضاع مالی تان هستید راهی غیر از پیگیری این آموزش ها و تجربیات نیست منتها ،

اول) محصولی جامع را تهیه کنید تا در زنجیره تهیه محصولات متوالی گرفتار نشوید و محصول نیازمند آپدیت نباشد.

دوم) آموزش ها را خیلی جدی و درست فرا بگیرید.

سوم) متعهد باشید که تمام تلاش لازم را انجام دهید.

چهارم) در طول آموزش و تلاشتان برای ظهور نتایج زودتر ، همواره شاد و آرام و صبور باشید. و از افراط و تفریط ها که در پکیج آموزش داده ام اجتناب کامل کنید تا نتایج خیره کننده آموزش ها را بصورت عینی مشاهده کنید.

نکته خیلی مهم : به لطف خداوند مسبب الاسباب منّان بخشنده بی حساب ، هیچ حد و مرزی برای کسب درآمد و موفقیت مالی از این پکیج وجود ندارد، به شرط آنکه خودت متعهد شوی تمام آنچه در این پکیج بیان میشود را بدون چون و چرا و با جان و دل از صمیم قلب و کامل بپذیری و تمام تمرینات جذاب و راحت آن را با شور و حال انجام دهی و بارها و بارها آموزش های آن را تکرار کنی تا نتایج آن در زندگی و درآمدت پیدا شود.

بعضی افراد می‌خواهند یک شبه معجزه شود و نتایج فوق العاده ای رخ دهد. و یا فکر می‌کنند اگر پکیج را بخرند بلافاصله اتفاقات عجیب و غریبی در زندگی و کسب و کارشان رخ میدهد. اما باید بدانید که یک شبه هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و همه اتفاقات همیشه آرام آرام رخ میدهند که اگر غیر از این بود، الان تمامی مردم ثروتمند شده بودند. شما فقط وقتی به نتایج می‌رسید که ابتدا کل آموزش های این پکیج را تمام وجود باور کنید و به آن ایمان بیاورید ( چگونگی رسانیدن شما به این ایمان در متن آموزش های پکیج آمده است ) و از طرفی متعهد به اجرا و عمل و تلاش باشید.

تاکید میکنم که شک و تردید اجازه نخواهد داد که شما بتوانید نتایج لازم را ببینید. وقتی به این یقین و تعهد و اطمینان برسید که تنها راه کسب درآمد و موفقیت مالی دلخواه شما، آموزش های جامع و کامل این پکیج است ، همین اطمینان به شما اجازه میدهد، به جای شک و تردید، فقط و فقط به آنچه در پکیج بیان شده عمل کنید و آنقدر ادامه دهید تا با لطف و عنایت خداوند وهّاب نتایج اولیه عینی به نتایج عظیم و خیره کننده و دلخواه مبدل شوند. 

 

سوال شما: چه کسانی تا کنون بیشترین نتیجه را از پکیج گرفته اند؟

بسته به نقطه صفر افراد که برای بعضی جلوتر و برای بعضی عقب تر است ، زمان حصول نتایج آنها متفاوت شده است ( از ۳ ماه، ۶ماه، ۹ماه و یا شاید ۱ الی ۲ سال برای برخی از دوستان بسته به نقطه صفر آنان ) ولی حصول نتایج برای تمامی آنها ( بنا بر توضیحاتی که در بالا آمده است ) قطعی و یکسان است.

اساتید دانشگاهها ،

تجار ،

بازرگانان ،

متخصصین، مهندسان، پزشکان ،

نویسندگان و صاحبان قلم و تفکر ،

دوستان ایرانی خارج از کشور ( بدلیل روحیه آماده تری که برای تغییر و پیشرفت از قبل داشته اند ) ،

و کسانی که تجربه و سابقه کسب درآمد و موفقیت هایی را از قبل داشته اند ( مغازه داران و تولید کننده ها و ... ) ،

بیشترین نتایج را در کوتاهترین زمان ممکن از آموزش های این پکیج بدست آورده اند بطوریکه شگفتی و رضایت مطلق خود را بارها منعکس نموده اند. با این حال آموزش های این پکیج به گونه ای تنظیم شده که دانش پژوه آن از هر قشر و صنفی که باشد با رعایت کامل آنچه در بالا ذکر شده در کوتاهترین زمان ممکن ( بسته به نقطه صفر و میزان آمادگی خودش ) به درآمد و موفقیت مالی رضایتبخش بتواند دست پیدا کند.

 

سوال شما: امکان خرید قسطی پکیج سیر تا پیاز سواد مالی وجود دارد؟

خیر ، به هیچ وجه

 

سوال شما: آیا بین محصول پستی و دانلودی پکیج سیر تا پیاز سواد مالی تفاوتی وجود دارد؟

هیچ تفاوتی در مطالب و محتوای پستی و دانلودی پکیج سیر تا پیاز سواد مالی وجود ندارد. تنها تفاوت این است که در محصول پستی تمام جلسات بصورت ویدیویی و صوتی میباشند و در سفارش دانلودی تمامی جلسات فقط بصورت صوتی میباشند.

 

سوال شما: چگونه میتوان محصولات سایت مسعودی پور را تهیه کرد؟

روش اول) مراجعه به سایت مسعودی پور به آدرس: www.masoudipoor.com و سفارش محصولات از داخل سایت.

روش دوم) چنانچه بجای خرید از داخل سایت تمایل به خرید محصول به شیوه « کارت به کارت » دارید کافی است مبلغ محصول را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۹۴۳۸۱۷۷۷ بنام محسن مسعودی پور کارت به کارت نموده و سپس با شماره ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ پیامک و یا تماس حاصل فرمایید تا مراحل خریدتان را تکمیل کنیم.

روش سوم - ویژه دوستان خارج از کشور امکان پرداخت از طریق پیپال را بدلیل تحریم ایران از طرف پیپال فعال نکرده ایم. البته امکان فعال کردن آن به طریق غیرقانونی با امکان قطع خدمات و عدم تضمین تداوم همکاری وجود داشت که راست کار ما نبود. شما میتوانید از طریق مشخصات کارت بانکی خودتان یا بستگانتان اقدام کنید تا لینکهای دانلود محصول را به ایمیل تان ارسال کنیم. یا مبلغ را از طریق صرافی به شماره حساب 0104015608008 بنام محسن مسعودی پور در بانک ملی واریز نمایید تا لینکهای دانلود در اختیارتان قرار گیرد. البته بعد از تکمیل فرآیند خرید مرسوله علاوه بر دانلود شما به هر آدرسی که در ایران تمایل داشته باشید ارسال میشود. ( چون امکان ارسال DVD از طریق پست به کشورهای دیگر امکانپذیر نمی باشد ) .

و در پایان از خدای متعال میخواهم که به همه ما کمک کند، همه ما را هدایت کند، ضعف های ما را به ما نشان بدهد، ما را بینای ضعفها و نقصهای خودمان قرار بدهد و آنچه را که موجب رضای خودش است را پیوسته به ما الهام کند و ما را نیز موفق به انجام آن بدارد. 

 

برای مطالعه نتایج دانش آموختگان از لینک های زیر میتوانید استفاده کنید:

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

 تعهدات ما:                                                    

                               جامع ترین پکیج 

                                             پشتیبانی قوی   

                                                                 قیمت مناسب

                                                                                   رضایت شما

                                                                                                      و پاسخگو بودن  

 

 

باز هم سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸

تماس در تلگرام:         ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

( پاسخگویی تلفنی فقط ساعات اداری ) 

 

 کلیک کنید:

نظرات ارسال شده شما برای محصولات سایت مسعودی پور

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی »

پکیج کامل سیر تا پیاز سواد مالی  

بسته طرح مباحث مالی و کاربردی کف بازار 

محسن مسعودی پور کیست؟ 

 

 

  انتشار : ۲۰ شهریور ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 3341

برچسب های مهم

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما