کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۲۵ ساله مالی و پولی هدفمند و موفق محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

چگونه بتوانیم فروش مان را چند برابر کنیم؟ ( ۱۰ جلسه محصول صوتی )


چگونه بتوانیم فروش مان را  چند برابر کنیم؟ ( ۱۰ جلسه محصول صوتی )

تمامی پولدارهای هر کسب و کار ، فروشندگان برتر آن کسب و کار هستند. فروش ، بالاترین و پردرآمدترین بخش دنیای تجارت است. فروش ، اصلی ترین شرط و تخصص برای کسب درآمد و ثروت است. در یک فعالیت اقتصادی هیچ چیز و هیچ چیز مهمتر از امر فروش نیست. پولدارها در تمام دنیا همان فروشندگان برتر آن فعالیت اقتصادی اند. با آموزش های این فصل قطعا شما هم میتوانید به یک متخصص فروش تیدیل شوید. باید بدانید که بدون تخصص در امر فروش هیچ راهی برای کسب موفقیت های مالی نخواهید داشت.

در طی ۱۰ جلسه صوتی آموزش هایی ارائه میگردد که با بکار بستن آنها در حرفه دلخواه خودتان هر چه که باشد ، فروش و درآمد شما در زمان بسیار کوتاهی به لطف خدای مهربان میتواند بیش از چندین برابر همکارانتان بشود و بزودی اولین موفقیت مالی باورنکردنی جدیدتان را تجربه کنید. آموزش های این دوره تماماً تست شده و تجربه شده می باشد و نتایج ثروتمند کننده این آموزش ها بارها در کف بازار به اثبات رسیده است.

باید توجه داشته باشید که افزایش درآمد در روزگار کنونی به یک تخصص تبدیل شده است و حتی انواع مغازه داریها اگر به گونه ای علمی و تخصصی اداره نشوند بازدهی خاصی نخواهند داشت.  

 محسن مسعودی پور - مدرس و محقق مسائل مالی و نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت » و خالق پکیج موفق و کم نظیر « سیر تا پیاز سواد مالی » و بسته منحصربفرد « مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.

  

sms یا سوالی دارید: ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸

تماس در تلگرام:       ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

مطالب مشابه:

سیر تا پیاز سواد مالی 

مباحث مالی و کاربردی کف بازار

۴۰ تفاوت بنیادین انسان فقیر و پولدار 

سوالات متداول شما

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

محسن مسعودی پور کیست؟ 

 

دانلود « فایل های چگونه فروش مان چند برابر کنیم؟ » اینجاست:


مبلغ قابل پرداخت 179,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما