سایت تخصصی سواد مالی | سایت مسعودی پور

سایت تخصصی سواد مالی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۲۵ ساله مالی و پولی محسن مسعودی پور را از طریق آموزش های کاملا رایگان میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی ( ۴۵ جلسه صوتی+ ۴۰۰ صفحه کتاب pdf + کتاب صوتی ۷۴۰ دقیقه ای )


پکیج سیر تا پیاز سواد مالی  ( ۴۵ جلسه  صوتی+ ۴۰۰ صفحه کتاب pdf + کتاب صوتی ۷۴۰ دقیقه ای  )

 

چرا کسب درآمد میلیونی برای من سخت و ناممکن شده ؟ 

چرا هیچ موقعیت کسب ثروت برای من پیش نمی آید و اگر هم موقعیتی داشته باشم اون رو خراب می کنم ؟ 

آیا محکوم هستم تا آخر عمر با قناعت و امساک زندگی کنم؟ 

چه عاملی مرا از بهره گیری کامل از توانایی هایم باز میدارد؟ 

چرا راهی برای تحول و بهبود اوضاع مالی ام نمی یابم؟ 

چرا کسب و کار و درآمد م دلخواهم نیست؟ 

چگونه می توانم درآمد م را در کمتر از یکسال چندین برابر کنم؟

هزاران سوالی که ما به آن فکر می کنیم ولی ثروتمندان از دانستن جواب آن و انجام آن لذت می برند.

باید بدانید که اگر دانش و باورهای شما درست و طبیعی باشد بعد از چند سال به روش عادی حداقل شما یک میلیاردر هستید. و اگر بعد از چندین سال کار اقتصاد ی هنوز میلیاردر نیستید یعنی شما بابت کم دانشی و عقایدتان تا کنون میلیاردها تومان هزینه داده اید.

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی جامع ترین پکیج مالی تولید شده در ایران و در عین حال دارای مناسب ترین قیمت در کل ایران میباشد. در این پکیج حاصل تجربه ۲۵ سال انواع فعالیت های اقتصادی گوناگون و همچنین ۱۱ سال کار هدفمندِ توام با آموزش و تحقیق خود را همراه با تمام نکات، اصول و قوانین کسب درآمد و ثروت ، نکات سرمایه گذاری انواع کسب و کار ... را برای شما دوستان عزیز ارائه نموده ام. همچنین چکیده ای کامل و مفید از تمام دوره ها و آموزش هایی که در این راه کسب کرده ام را در اختیار شما گذاشته ام. یعنی شما با چند روز وقت گذاشتن، این تجربه های علمی و عملی ساله هدفمند من را خواهید داشت. این پکیج جامع ترین و کارآمدترین پکیج در زمینه ی کسب درآمد و سرمایه و ثروت است و قطعا با تهیه آن نیازی به تهیه هیچ مجموعه آموزشی دیگری در این زمینه نخواهید داشت.( چون حاصل ترکیب عمیق دانش با تجربه های ارزنده ۲۵ ساله موفق کف بازار محسن مسعودی پور است )

پولدار شدن با زور و تلاش به دست نمی آید بلکه باید دانش و شخصیت لازم را داشته باشید. پس هم اکنون من محسن مسعودی پور برای شما دانش آموخته خود یک فرصت بدون مشابه را با ارائه این پکیج منحصربفرد و جامع از هر نظر ایجاد کرده ام که با قیمتی بسیار مناسب در حال ارائه آن به شما هستم.

قوانینی در جهان در کار است که اگر آنها را بدانید و به آنها عمل کنید، به هر آنچه که در زندگی فکر میکنید، به لطف خدای مهربان میرسید و تمامی آن قوانین، در ساده ترین شکل در این پکیج آموزش داده شده است.  

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی تشکیل شده از: 

۱) وجود ثروت ساز 

۲) فایل آیات و روایات مالی .( شامل ۳ جلسه )

۳) فایل اسامی ثروت آفرین خدا.

۴) فایل خطر مسئولیت نا پذیری ما.

۵) فایل ان.ال.پی چیست؟

۶) فایل رابطه خدا با خواسته های ما.

۷) فایل احساس گناه و احساس پولداری 

۸) فایل های ۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان پولدار .( شامل ۱۲ جلسه)

۹) فایل های ۴۰تفاوت بنیادین انسان فقیر و پولدار .( شامل ۳ جلسه)

۱۱) فایل کسب و کار مستطیلی و مثلثی (معرفی دقیق اصول کسب و کارهای انسان های فقیر و پولدار)

۱۲) فایل  افراط و تفریط ممنوع.

۱۲) فایل نکات مهم در هدفگذاری. (آسیب شناسی در انواع هدفگذاری های مالی)

۱۳) فایل ایمان پولدار کننده.

۱۴) فایل اشتباهات بزرگِ مسیر کسب درآمد.

۱۵) قوانین کسب پول و درآمد.

۱۶) بعلاوه ۱۷فایل صوتی تکمیل کننده مباحث.

 

  

 

 

برای مطالعه نظرات سایر دانش آموختگان میتوانید کلیک کنید:

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش اول

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش دوم

 

 

آیا می توانید تصور کنید بدون هیچ دغدغه ای از تورم و گرانی و انواع بحران های اقتصادی و آسیب های مالی ناشی از تصادف و بیماری و ... در کنار فرزاندانتان شب آسوده بخوابید؟

یا برایتان مهم است که خود و عزیرانتان در یک امنیت اقتصادی و استقلال مالی همیشه زندگی کنید؟

بنابراین شما خواهان یک آموزش جامع و مطمئن هستید که نتیجه آن برای شما آرامش و قدرت و پیشرفت و لذت و آزادی های ناشی از کسب درآمد دلخواه باشد.  

پکیج کامل سیر تا پیاز سواد مالی هدیه ای است به تمام کسانی که برای جان خود و خانواده شان ارزش بیشتری قائل هستند و میخواهند در کنار عزیزانشان ایمن تر و خوشحال تر و قدرتمندتر زندگی کنند. و هر روز سرمایه دارتر از دیروز به امنیت اقتصادی و استقلال مالی دست پیدا کنند بطوریکه از تمامی آسیب های ناشی از بی پولی در انواع بیماری ، تصادف ، تورم ، گرانی ، حوادث غیر مترقبه و انواع بحران های اقتصادی مصون بمانند و یک زندگی سالم توام با تندرستی پایدار و امنیت و پیشرفت و آزادی را به عنوان حق الهی خود تجربه کنند و برای همیشه با وام ، قرض ، قسط و انواع شراکت های مالی با موسسات و بانک ها و افراد خداحافظی کنند. پکیج سیر تا پیاز ثروت ، زندگی حقیقی خودم و شما است. ما حرف عمق دل شما را زده ایم. چیزی که خودتان از صمیم قلب قبول خواهید کرد. پکیج سخن و آرزوی دل خودتان است لذا آموزه های آن به راحتی و شیرینی در قلب شما آب خواهند شد.

 

باید بدانید که پکیج سیر تا پیاز سواد مالی: 

این پکیج مجموعه آگاهی هایی است که نداشتن آنها میتواند به فقر دائمی شما منجر شود ، حلقه گمشده کسب درآمد و سرمایه شما است. همان دانشی است که به این صراحت هیچ جا گفته نشده است . این پکیج راه میانبر کسب درآمدی است که همیشه می خواهید. پس به هر دلیلی اگر از وضعیت مالی کنونی خود راضی نمی باشید! این محصول ، راهنمای شماست. به کمک این محصول شما تمامی باورهای فقر ساز بیمارگونه ای را که مانع اصلی ورود پول و ثروت به زندگی تان شده است را شناسایی و حذف کرده و بعد در فصل دوم پکیج راه های عملی و آزموده شده ورود پول و سرمایه را به زندگی خود کاملا خواهید آموخت. سپس می بینید که کسب درآمد چقدر آسان میتوانست باشد البته آموزش های درست و هماهنگی در این زمینه می توانستید داشته باشید. 

 

۴۵ جلسه این پکیج با تبدیل باورهای شما به باورهایی قدرتمند و ثروت ساز بعلاوه مباحث کاربردی کف بازار ایران و آموزش اخلاقیات اقتصادی ، مسیر کسب درآمد و ثروت را برایتان به لطف خدای مهربان هموار میکند. اصلاح عقاید + دانش بازار + رعایت اخلاقیات اقتصادی ، جدی ترین و کلیدی ترین راه رسیدن به اهداف در تمامی کشورها و در همه زمانها از ازل تا ابد بوده و هست. داشتن ارادهِ قوی و باور به آنچه در این پکیج گردآوری شده تنها و تنها راهِ رسیدن به درآمد و ثروت در همه زمان ها و تمامی مکان ها می باشد.   

باید بدانید تا وقتی که شما در ناآگاهی و یا بی تجربگی از مباحث تجربی حاکم بر اصول تجارت و کف بازار باشید و یا در مدار و فرکانس نادرستی از عقاید و باورها قرار گرفته باشید هر کاری که برای دست یابی به اهداف مالی تان انجام دهید به شکست خواهد انجامید. دقت کنید که با رعایت دقیق هر آنچه در این پکیج آمده از امروز دانش شما تغییر میکند و خود به خود در جایگاه جدیدی قرار میگیرید و در نتیجه شرایط و اتفاقات جدیدی را تجربه خواهید کرد و بلا فاصله درآمد های بهتر و کار و کسب های موفق تر و ایده های عالی تر و خرید و فروش های پر سود تر و افراد موفق تر و پیشنهادهای بهتری را فقط به دلیل تغییر در میزان دانش و آگاهی تان تجربه خواهید کرد. قطعا خانواده، جامعه و شرایط در فقر و نداری شما بی تاثیر نبوده و نیستند اما اگر شما شرایط را مغلوب نکنید هرگز از دام فقر و حسرت و کمبود نجات نخواهید یافت و این جز با یک آموزش حرفه ای و جامع میسر نمی باشد. استاد خوب یک مسیر ۷۰ساله را یک ساله میکند و استاد بد ، مسیر یک ساله را ۷۰ ساله.

 

دقت کنید: باید گفت که اگر به خوبی روی این محصول و آموزشهای آن کار کنید و تلاش لازم را هم بنمایید کسب ثروت دلخواه برای شما به حول و قوه خداوند بخشنده مهربان مسبب الاسباب دیر یا زود خواهد داشت ولی سوخت و سوز نخواهد داشت. بسته به نقطه صفر افراد که برای بعضی جلوتر است و برای بعضی عقب تر، زمان حصول نتایج آنها متفاوت می گردد ( مثلا ۳ ماه، ۶ماه، ۹ماه و یا شاید ۱ الی ۲ سال برای برخی از دوستان بسته به نقطه صفر آنان ). این بسته به گونه ای تنظیم شده که دارنده آن بتواند در کوتاهترین زمان ممکن ، به درآمدی قابل توجه بتواند دست پیدا کند.  

نکته مهم :علم ثروت علمی مشابه علم ریاضی است. همانطور که در علم ریاضیات همیشه ۲ در ۲ حاصل ۴ میدهد، دانش صحیح ثروت هم نتیجه ثروت را بی شک در پی خواهد داشت. پکیج سیر تا پیاز سواد مالی دوره ای کاملا کارشناسی و ۱۰۰ ٪ موفق که جامع ترین مجموعه کسب درآمد و ثروت  است و قابل مقایسه با هیچ برنامه و دوره ای دیگر نمی باشد. این مجموعه کوتاهترین راه درآمد زایی و خلق ثروت را در کسب و کار ی که عاشقانه آن را دوست دارید به شما آموزش خواهد داد.

 

در اینجا میخواهم از شما دوست خوبم دعوت کنم که زیر را حتماً تماشا و یا دانلود نمائید( روی لینک ها کافی است کلیک کنید):

اصلی ترین موانع جذب پول  

قوانین پولدار شدن

افزایش روزانه سرعت پولدار شدن افراد

حس کمبود پول

مدار جذب پول 

داستان باورهای من و تو

ایمان پولساز 

چگونه درآمدمان را دو تا ده برابر کنیم؟

ذهن شما چه رنگی شده است؟

قوی ترین قوانین معنوی پولسازی  

 

و برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما بصورت یکجا «اینجا» را کلیک کنید.

 

 

سوال شما:چرا قیمت محصولات شما بسیار مناسب است؟

جامع ترین محصول کسب درآمد و ثروت را با مناسب ترین قیمت برای تمام کسانی که خواهان تغییر زندگی شان هستند را به لطف خدا آماده و ارائه کردم. قیمت پکیج و سایر محصولات سایت را به گونه ای تعیین کرده ام تا محصولات در دسترس همه باشند و هر کسی که بخواهد تغییر کند بتواند محصول جامعی را در این خصوص براحتی تهیه نماید. از طرفی دیگر این توانایی و دانش و تجربه های کف بازار را در خود میدیدم که پکیجی بسیار جامع تر و کامل تر را نسبت به سایر پکیج های موجود که نیازی به آپدیت نداشته باشد ( و از طرفی مدام نیاز به تولید زنجیره ای پکیج های متوالی لازم نباشد ) و حرف اول و آخر را هم در آن زده باشم ، را برای تشنگان تغییر و پیشرفت فراهم کنم ، لذا اقدام به تولید و ارائه این پکیج نمودم. سعی من بر این است که همواره مناسب ترین قیمت ها را به جهت رضایت مشتریان ، برای آنها لحاظ کنم. چون سرمایه اصلی برای من رضایت جامع دارندگان محصولاتم است. 

 

سوال شما: کی از پکیج سیر تا پیاز سواد مالی نتیجه میگیریم؟

این امر بستگی به عملکرد صحیح شما در یادگیری و تعهد شما در بکارگیری درست آموزش ها دارد و همچنین بسته به نقطه صفر افراد زمان رسیدن به درآمد ثروت دلخواه شان متفاوت میگردد. ولی تضمین می کنم چنانچه آنچه در پکیج سیر تا پیاز سواد مالی آموزش را داده ام درست درک کنید و درست هم بکار ببندید کسب درآمد و ثروت دلخواه تان دیر یا زود خواهد داشت ولی سوخت و سوز نخواهد داشت. باید این نکته را عنوان کنم که قرآن هم به عنوان جامع ترین و کامل ترین کتاب سعادت بشری ، کتابی است که به شرط درک صحیح و بکار بستن آموزه های آن شما را سعادتمند خواهد کرد و صرف خواندن بدون تامل و عدم بکارگیری اصول آن نجات و رستگاری و سعادتی در کار نخواهد بود. البته باید یادآوری کنم که اگر واقعاً بدنبال تحول و بهبود اوضاع مالی تان هستید راهی غیر از پیگیری این آموزش و تجربیات نیست منتها ،

اول) محصولی را تهیه کنید تا در زنجیره تهیه محصولات متوالی گرفتار نشوید و محصول نیازمند آپدیت نباشد.

دوم) آموزش ها را خیلی جدی درست فرا بگیرید.

سوم) متعهد باشید که تمام تلاش لازم را انجام دهید. 

چهارم) در طول آموزش و تلاشتان برای ظهور نتایج زودتر ، همواره شاد و آرام و صبور باشید. و از افراط و تفریط ها که در پکیج آموزش داده ام اجتناب کامل کنید تا نتایج خیره کننده آموزش ها را بتوانید بصورت عینی هر چه زودتر مشاهده کنید. 

 

 

نکته خیلی مهم: هیچ حد و مرزی برای کسب درآمد و ثروت از این پکیج البته به لطف نامحدود خداوند مسبب الاسباب وجود ندارد، به شرط آنکه خودت متعهد شوی تمام آنچه در این پکیج بیان میشود را بدون چون و چرا با جان و دل از صمیم قلب بطور کامل قبول کنی و تمام تمرینات جذاب و راحت آن را با شور و حال انجام دهی و بارها و بارها آموزش های آن را تکرار کنی تا نتایج آن به لطف الهی در زندگی و درآمدت و کسب و کارت پیدا شود. بعضی افراد می خواهند یک شبه معجزه شود و نتایج فوق العاده ای رخ دهد. و یا فکر می کنند اگر پکیج را بخرند بلافاصله اتفاقات عجیب و غریبی در زندگی و کسب و کارشان رخ میدهد. اما باید بدانید که یک شبه هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و همه اتفاقات همیشه آرام آرام رخ میدهند که اگر غیر از این بود، الان تمامی مردم ثروتمند شده بودند. شما فقط وقتی به نتایج می رسید که ابتدا کل آموزش های این پکیج را تمام وجود باور کنید و به آن ایمان بیاورید ( نحوه رسانیدن شما به این ایمان در متن آموزش های پکیج برنامه ریزی شده است ) و از طرفی متعهد به اجرا و عمل و تلاش باشید. تاکید میکنم که شک و تردید اجازه نخواهد داد که شما بتوانید نتایج لازم را ببینید. وقتی به این یقین و تعهد و اطمینان برسید که تنها راه تحول و بهبود اوضاع مالی تان آموزش های جامع این پکیج است ، همین اطمینان به شما اجازه میدهد، به جای شک و تردید، فقط و فقط به آنچه در پکیج بیان شده عمل کنید و آنقدر ادامه دهید تا نتایج اولیه عینی به نتایج عظیم و خیره کننده به لطف خداوند مهربان مبدل شوند. 

 

دوست عزیزم « پکیج سیر تا پیاز سواد مالی » در نوع خود از نظر محتوا و شیوه بیان مطالب و جامعیت و کامل بودن و تجربی و کاربردی بودن منحصر بفرد است ( چون حاصل ترکیب عمیق دانش با تجربه های ارزنده ۲۵ ساله کف بازار محسن مسعودی پور است ). پس اگر شما واقعا قصد کسب بهتر و بیشتر درآمد و ثروت را دارید بدانید که مطمئن ترین و کوتاه ترین و سریع ترین مسیر آزموده شده را انتخاب کرده اید .با اطمینان حرکت کنید. دانش آموختگانمان شاهد و گواه صدق مان هستند.

این یک فرصت است که من در اختیارت میگذارم!

بطوری که دیگه هیچ وقت نگران چگونگی روش های پول درآوردن نباشی!

و همواره بتوانی پر درآمد باشی!

خیلی واقعی و اجرایی!!!

فرصتی که یک تحول بزرگ رو به لطف خدای مهربان در تمام جنبه های زیر می تونه بهت هدیه بده ...

در زندگی ات…

در کسب و کارت…

در وضعیت مالی ات…

و در دستیابی به هر خواسته و هدفی

فقط کافیه پکیج سیر تا پیاز رو خوب کار کنی

مصمم و جدی آنچه رو می آموزی اجرایی کنی.

قرار نیست که من جادو یا فرمول های عجیب غریبی بهت یاد بدم که هیچ کمکی هم نمیتونه بهت بکنه... 

باید جدی، مصمم و متعهد باشی.

راحت نیست ولی واقعا ساده است.

اگر آماده ای عالیه!

و اگر نه ، که بی خیال زندگی کنونی رو باز ادامه بده.

ولی مطمئن هستم که اگر مصمم و جدی باشی به لطف خدای مسبب الاسباب از این دوره نهایت لذت رو می بری و بسیار شارژ میشی و تحولی بزرگ رو به زندگیت میتونی بدی!

با ایمان، یقین و تعهد، این دوره را تهیه و بلافاصله آموزش رو شروع کن.

حتی اگر یک ساعت زودتر به آرامش ذهنی درباره پول برسی، باز هم بسیار ارزشش رو داره. 

تک تک ساعت هایی که صرف آموزش های این دوره می کنی، به لطف خدای مهربان زندگی میتونه برات بسازه که نتیجه اش از تمام سالهای پر مشغله زندگی ات برات بهتر و پر بارتر باشه. و در پایان از خدای متعال میخواهم که به همه ما کمک کند، همه ما را هدایت کند، ضعف های ما را به ما نشان بدهد، ما را بینای ضعفها و نقصهای خودمان قرار بدهد و آنچه را که موجب رضای خودش است را پیوسته به ما الهام کند و ما را نیز موفق به انجام آن بدارد.

  

برای مطالعه نظرات دانش آموختگان روی لینک های زیر کلیک کنید: 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش اول 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش دوم 

 

 محسن مسعودی پور - سخنران و محقق مسائل مالی و مدرس و نویسنده قدرتمندترین کتاب pdf و صوتی « الفبای جامع ثروت » و خالق پکیج موفق و کم نظیر « سیر تا پیاز سواد مالی »  

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما « اینجا » را کلیک کنید.

 

                                                         از وقتی که برای آبادانی زندگی خود و خانواده محترمتان میگذاریدسپاسگزاریم

 

دانلود فایل های جامع ترین پکیج آموزشی کسب درآمد و موفقیت های مالی از همین جا است: 


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 29252

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (237)

علیرضا صمدی نژاد _ گفتار درمان
۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶

با سلام خدمت استاد عزیز و گرانقدر،
کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندان را بارها و بارها خوندم و گوش کردم و هر بار که گوش میکنم چیز جدیدی یاد میگیرم
چون فکر میکنم این کتاب واقعا ارزش چندین بار خوندن و شنیدن را دارد.
و خدا رو شکر میکنم که بواسطه مطالعه این کتاب ، الان احساس خوب و قدرتمندی دارم و فکر میکنم که با کائنات خداوند بیشتر از قبل همجهت شده ام.
اتفاقات جالبی در طول این مدت بواسطه روحیه عالی که داشتم برام رخ داده بود که مجال و فرصت ذکر آن اینجا میسر نمی باشد.
در پایان از خدا موفقیت روزافزون جناب آقای مسعودی پور رو میخوام.

رضا حسینی
۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳

سلام استاد خدا قوت،
سپاسگزارم از شما بابت زحماتی که در این مدت برا ما کشیدین،
خیلی لطف کردین که انقدر خوب هدایتم کردین ومن از برنامه شما در دوره سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن نتیجه کاملی گرفتم ومن هم خیلی از مسائلی که در زندگی روزمره با اون روبرو بودم برام حل شد،

وغیر از ثروت، خود شناسی وخدا شناسی ،شناخت باورهای اشتباهم وفهمیدن توانمدیهام وخیلی چیزهایی که درذهن من گم شده بودن برام ظاهر شد وفهمیدم واقعا چقدر خداوند منو دوست داره وچقدر خودم خودمو دوست دارم،
دوره ثروت شما کاملترین برنامه ای بود که تونستم با ارامش ولذت از زندگی به چیزی که دوست دارم برسم ،میدونم این فایلها هم در کامل کردن من کاملا راهبردیه ومثل همیشه عالی وراهگشاست،

سپاسگزارم از شما سپاسگزارم،وارزوی بهترینها رو براتون دارم ،
واز خداوند هم سپاسگزارم که انسان صالح وهدایتگری رو در مسیر زندگی من قرار داد

محمد
۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۱

سلام استاد گرامی
من فایل سیر تا پیاز ثروت رو یک بار خواندم و گوش کردم واقعا خیلی رسا کامل و جامع بود
ولی یک چیزی رو متوجه نشدم حقیقتا من در خرج کردن پول یک ادم خسیس هستم و نمیتونم جلوی این خساست رو بگیرم
شما در مورد این موضوع صحبت کرده بودید ولی میخام بازم راهنمایی کنید
خیلی سپاس گذارم

علیرضا رستمی از تهران
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳

بسیار عالی...متشکرم از اطلاعات جامع تون.
از پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن خیلی خیلی راضی هستم و تغییراتی جدی در کل باورها و زندگیم بوجود آمده است و اصلا فکر نمیکردم ظرف چند هفته اینقدر عوض شوم.
سپاس از زحمات استاد.
منتظر محصولات جدیدتون هستم.

غلامرضا امینی از بجنورد
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۷

با عرض ادب و سلام فراوان خدمت استاد بزرگوارم استاد مسعودی پور عزیز.
میخواستم فقط بگویم که استاد خوبم ارزش پکیج ثروت شما میلیون ها تومان می ارزد و اینکه شما چنین محصولی را که از نظر محتوا و نوع بیان واقعا بی نظیر است را با چنین قیمتی در اختیار مردم قرار داده اید واقعا نشانه روح بزرگ و سخاوتمندتان است.
همیشه به یاد شما هستیم و همه جا از شما حرف میزنیم.
خیلی خیلی دوستتان داریم.
خدا نگهدارتان باد.

محمد رسولی
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

استاد وقتی من فایل سیر تا پیاز شمارو گوش میدم خانواده و دوستان من رو کمی مسخره میکنن و میگن اینا چیه گوش میدی چقد به اینا گوش میدی میگن تو 6ماهه داری با این فایلها ور میری اما هنوز به هیچ جا نرسیدی چون من به اون ها هم پیشنهاد میدم تا بیان مثل من از این فایلها استفاده کنن میگن هر موقع تو ب جایی رسیدی بیا به ما بگو
من میخام این بسته کف بازار رو هم بخرم تا به امید خدا و لطف شما بتونم یک حرکت اقتصادی بزنم چون واقعا استاد دستم خالیه فقط همنقدر دارم تا بتونم پکیج کف بازار رو تهیه کنم و یه خورده پس انداز دارم
امیدوارم خدا کمکم کنه این دفعه دیگه به یه جایی برسم با این بسته چون همه میگن تمام کار و کاسبیها و بازار ها خوابیده و فایده ندارم اما نامید نیستم

سارا حیدری
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴

سلام استاد و دوستان عزیزم
ساراهستم عکاس طبیعت وخانه دار
سالهاست درباره انرژی مثبت وپول مطالعه وسمینار وکلاس رفتم ولی باور بفرمایید پکیج به این کاملی وارزانی تا بحال ندیده بودم
من که تمام وقتم را گذاشتم برای مطالعه وکار بروی فکر وشخص خودم استاد .
استادعزیزم ممنون با این پکیج کامل وزیباتون زندگی اقتصادی وفکری من ودخترانم ودوستانم را عوض کردید خیلی دوستون دارم .

جعفر عباس زاده مهندس عمران از شهر لامرد استان فارس
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۸

سلام استاد مسعودی پور
پکیج های الفبای ثروت و مجموعه کف بازار عالی هستن
من ابتدا از کتاب الفبای ثروت همون Pdf شروع کردم و همزمان
صوتی های کف بازار را هم گوش میدادم واقعا منفجر کننده بودش
شاید قبلن ها از خودم و کارهایی که باید انجام بدم درک درستی نداشتم
ولی الان که اینجا هستم حتی لحظه هایم را نیز درک میکنم
و میدونم بایستی چه کارهایی تو زندگیم انجام بدم
کتاب الفبای ثروت در ابتدا رابطه شما با خدا و عالم بالا رو درست میکنه چیزی که
باعث شد بنده از ایشون در این زمنه نسبت به دیگران خرید انجام بدم بعد
میاد سراغ خودتون و خودت را به خودت میشناساند همون موتور درونتو با سوختش
بهت معرفی میکنه سپس در یک حرکت پدرانه و بزرگوارانه چند تا از فعالیتهای
ناب اقتصادی کف بازار خودشون را به شما یاد میدن
واقعا از کارهای ایشون راضیم و دعاشون میکنم
شما دوستان میتونید با شماره تماسهای درون سایت تماس بگیرید و با خود استاد مسعودی پور در هر زمینه ایی که نیاز به مشاوره داشته باشید صحبت کنید.
خودم که اولین بار تماس گرفتم خودشون گوشی را جواب دادن .
از استاد میخوام پژوهشهای قرانی خودشون را نیز منتشر کنند و هم درباره مطالب ابتدایی کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندی بیشتر توضیح بدن و ما رو راهنمایی کنن تا دینمون را بهتر بشناسیم.
با تشکر جعفر عباس زاده

جعفر عباس زاده مهندس عمران از شهر لامرد استان فارس
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲

سلام
با خوندن کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندی در پکیج اول و فایلهای صوتی کف بازار در پکیج دوم استاد مسعودی پور میتونم به جد بگم که از کسی که 10 سال در بازار کار کرده است علم و اطلاع دارم و میتونم با کمترین کار بیشترین درامد را داشته باشم.

شاید قبل از اشنایی با استاد و فایلهاشون هیچ دیدی نسبت به شغل و درامد نداشتم ولی الان به کمتر از تجارت های بزرگ فکر نمیکنم.

شما میتونید کمترین اثری که از به کارگیری پکیج دوم استاد مسعودی پور داشته باشید 2 تا 10 برابر شدن درامدتونه

استاد تجربه هاشون را ارائه دادن تجربه 11 ساله کار در بازار و چند نمونه کسب و کار و تجارتشون را در بازار معرفی کردن و نحوه درامد زایی از اینها را به صورت تخصصی ولی به زبان عامیانه و قابل فهم توضیح دادن

اگر میخواهید به صورت مداوم و از همان شروع کسب خود در حال ثروتمند شدن و بالا رفتن باشید باید تله های بازار و عوامل از دست دادن ثروت در کسب و کار براتون معلوم باشه نه اینکه خودتون تجربش کنین وبشین عبرت دیگران

استاد با تواضع کامل چندین ضرر خودشون در بازار را معرفی و عوامل ان را مشخص کردن با این که بنده الان 27 سالمه ولی تا کنون چنین تجربیات گرانبهایی را به صورت یکجا و تحلیل شده دریافت نداشتم و استاد در واقع در حق بنده پدری کردن.

دو نوع عمده کسب و کار مثلثی و مستطیلی رو توضیح دادن که به شما میگه اصولا در شروع کسب خودتون و در ادامه، در فعالیتها و مراودات مالی در بازار چگونه رفتار کنید و چه چیزهایی را دنبال کنید تا به ثروت و ثروتمندی برسید.
حتما خرید کنید و نظرات سایت را هم مطالعه بفرمایید
این مطالب را برای دوستانتان نیز ارسال کنید تا آنها نیز ثروتمند شوند

علی شعبانی
۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲

استاد مسعودی پور عزیز
من چند ماه پیش محصول قدرتمند سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن شما رو بصورت پستی خریداری کردم و خیلی هم ازش راضی هستم
وبابت این محصول بینظیرتون یک خداقوت جانانه بهتون میگم
استاد پکیج مباحث مالی و کاربردی کف بازار برام ارسال میشه؟
ارادتمند همیشگی شما استاد و همراه خوبم علی شعبانی

محمد رسولی
۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹

سلام استاد عزیز خسته نباشید امیدوارکه حالتون خوب و زندگیتون توعم با پیشرفت و ثروت باشه
استاد قرز از مزاحمت میخاستم به شما یک پیشنهاد از روی علاقه ای که به شما دارم و علاقه به این که دوست دارم همه این پکیج رو بخرند و متحول بشند
میخاستم بگم که خودتون یک کلیپ انگیزشی و یک سخنرانی چند دقیقه ای داشته باشید راجع به این که هدف خلق چیست و حقیقت چیست و زندگی چیه منظورم یک کلیپ کلی هست که هر کس اون رو ببینه به حقیقت خلقت و عالم پی ببره و بسته رو تهیه کنند
و این فقط یک پیشنهاد دلسوزانه هست برای همه نه چیز دیگر
با تشکر

محمد رسولی
۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱

ممنون استاد تشکر
چون من کیپ هایی که شما روی کانال میگذارید به خیلی ها نشون میدم و به خانوادم و تاثیر چندانی در اونها دیده نمیشه و در واقع یک تاثیر گذرا و موقتی که بعد از دیدن کلیپ میگن حالا ببینیم چی میشه هر چی خدا بخاد و از این حرفها ...چون وقتی میبینم اینطور بی هدف بی انگیزه از روی عادت زندگی میکنند از روی علاقه و درک زندگی دلم به حالشون میسوزه کمی اما نه از اون دلسوزی های جاهلانه که در کتاب الفبای جامع گفتید چون اگ خیلی دلسوز باشم مثل اونها میشم

شهاب مشعشعیان از اهواز
۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲

سلام
استاد خیلی جالبه ...
میدونین چی شد ....
باور کنین رسیدم به قانون وفور نعمت از کتاب الفبای جامع ثروت تون که داشتم با صدای دلنشین شما گوش دادم به مطالبش ...
به طور معجزه آسایی واقعا قانون به سرعت باور نکردنی ای جواب خودش رو داد ...
نتیجه اخلاقی فوق العاده مهم:
قانون داره بهم جواب میده

مهندس عمران جعفر عباس زاده
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۰

سلام اقای مسعودی پور
بنده از شرستان لامرد پیام میدم
پکیجتون عالیه و متفاوت نسبت به سایر سایتها
من فقط به خاطر اینکه احادیث و روابط ما را با خدا درست و زیبا توضیح میدین مشتاق شدم تا پکیج طلایی شما را هم تهیه کنم
سابقا تخفیف داده بودین ولی انگار زمانش گذشته اگر فعالش کنید ممنون میشم
بنده تازه سربازیم تموم شده و بنیه مالی کمی دارم اجرتون با حسین(ع).

محمد عطایی - استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۳

ا سلام خدمت سرور گرامی جناب اقای مسعودی پور. پکیج سیر تا پیاز از نظر موارد زیر با پکیج های موجود در بازار بسیار کارامدتر و قابل رقابت بود.
1. نحوه ی انتقال مطالب درسی و ساده کردن ان
2. در این پکیج میشود به جرات بیان نمود که از نظر پوشش دادن تمام موارد مربوط به ثروت سازی بی نظیر بود
3. کاربردی بودن مطالب.
4 قیمت مناسب. بنده با اینکه کتاب های زیادی و پکیج های زیادی را مطالعه نمودم. ولی بدونه تعارف پکیج شما بی نظیر بود.
منتظر ارسال ادامه پکیج سیر تا پیاز شما سرور گرامی هستم
(م. ع) استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت

سید هاشم حسینی
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۷

سلام سید هاشم حسینی هستم تاریخ 6 مهر 95 خرید سیر تا پیاز را داشتم بسیار متشکرم خیلی سپاسگزارم که هر لحظه که میگذره با گوش کردن و تفکر بر فایلهای استاد بر ایمان باور عزت اقتدارم و .... بلطف بیکران الهی افزونتر میشه .
بازهم سپاسگزار و دعاگویتان هستم.

حسین ملکی
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۴

سلام دوستان عزیز
یه چیزی رو میخوام به شما بگم خوبه که این رو بدونید.
نمیدونم شما عزیزان از چه زمانی استاد مسعودی پور رو میشناسید و چند وقته که با سایت ایشان آشنا شدید... بنده سال 82 افتخار شاگردی ایشان رو داشتم.
استاد مسعودی پور عزیز دبیر درس ریاضی من بودند. باید این رو بگم که کیفیت تدریس و آموزش ایشان بی نظیره... ایشان اون وقت ها بعد از تدریسشون از خودشناسی، خدا شناسی و کسب موفقیت در زمینه های مختلف در زندگی برای ما صحبت میکردند طوری که همه رو مجذوب خودشون میکردند.
به جرات میتونم بگم یکی از بزرگترین بذرهای موفقیت و ثروت در ایران توسط استاد مسعودی پور عزیز در ذهن مردم کاشته شد و میشود و خواهد شد.
حالا من مطمءن هستم که حاصل تلاش و زحمات بسیار زیاد و چندین ساله استاد مسعودی پور چیزی بسیار خارق العاده و از هر نظر کامل و بی نظیر خواهد بود که به صورت محصول در پکیج های مختلف تهیه کرده اند.
یکی از ویژگی های خوب استاد مسعودی پور این هست که ایشان نقاط ضعف و کم و کاستی ها در آموزش های دیگران را که باعث سردرگمی افراد میشود به خوبی تشخیص میدهند و اونها رو در آموزش های خود رفع و به نقاط قوت تبدیل میکنند و خلاصه اینکه استاد مسعودی پور راه درست ثروتمند شدن رو که همه به دنبال پیدا کردن آن هستند با آموزش هاشون از طریق پکیج ها به ما نشان میدهند.

اغراق نیست اگر بگم تا آخرین سال دانشگاه هم نظیر استاد مسعودی پور رو هیچ جا ندیدم. اگر از نزدیک با استاد مسعودی پور دیدار داشته باشید شیفته کلام و شخصیت ایشان خواهید شد...
استاد مسعودی پور بزرگوار آرزوی موفقیت برای شما و همه همراهان سایت و کانال شما رو دارم...
دوستدار شما حسین ملکی

لطف اله شریفی - کارمند بهداشت از قزوین
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳

سلام به استادعزیزم و تمامی دوستان اتاق گفتگوثروتمندان
از راهنمایی زیباو الهام بخش شما سپاسگزارم
من کارمند بهداشت هستم و علاوه بر حقوق کارمندی دربیمه عمر و همچنین در نتورک مارکتینگ نیز فعالیت خود را به تازگی شروع کرده ام و در طول ۱سالی که اهدافم را مکتوب کرده ام زندگی من از کارمندی مطلق به سمت فروش و آزادی مالی پیش می رود و خدا را شاکرم که هرروز مرا با دوستان فوق العاده ای آشنا می کند که به بهتر شدن وضعیت زندگی من کمک می کنند
دوست داشتم این احساس خوبم را با همه شما عزیزان به اشتراک بگذارم

علیرضا صمدی نژاد _ گفتار درمان
۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴

با گوش دادن به پکیج سیر تا پیاز ثروت رغبت بیشتری پیدا کردم که ثروت رو بدست بیارم .
احساسم اینجوری شده که واقعا موظفم تو این دنیا بدستش بیارم....

میلاد بازرگان
۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴

سلام به همه ي دوستان عزيزم و همچنين جناب مسعودي پور عزيزم
خيلي خوشحالم كه در اين جمع هستم و ممنون از تك تكتون كه هستيد تا با هم و در كنار هم به سوي اهداف حركت كنيم .من خودم هميشه به اتاق فكر،فكر ميكردم. چون معتقدم چند فكر باهم انرژي و خلاقيت بالاتري داره تا تنها يك فكر
و اين اتاق گفتگو در كنار صميميت ،ميتونه يه همچين جايي براي پيشرف و كمك و حتي طرح هاي تازه براي زندگيمون چه در حال و چه در آينده باشه
ممنونم و دوستون دارم

محمد رسولی
۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵

دوستان این اتاق گفتگو ی ثروتمندان در تلگرام یک گروه معمولی نیست
در اینجا سوالاتی در زمینه مالی و موفقیت پرسیده و پاسخ داده میشود که شما هرگز در هیچ گروه و هیچ سایت که مشابه باشد پیدا نمیکنید و زندگی شما رو متحول خواهد کرد
چرا که تنها با جمع اوری اطلاعات درست و کافی وتجربه ای که قبلا تست شده هستند ما هم میتونیم جزء بهترین ها و ثروتمندترین ها باشیم و در همه جا بدرخشیم
حتی اگر میتونید دوستان تون رو هم به این گروه دعوت کنید تا با هم فکری و همکاری زودتر و بهتر بتونیم نتایج چشم گیری بگیریم
واز استاد بابت چنین گروهی شکر گذار باشیم چرا که ایشون به ما خیلی لطف دارن و نشانه روح بزرگ استاد هست که بخشی از وقتشون رو به ما طعلق دادند
موفق باشید

لطف اله شریفی - کارمند بهداشت از قزوین
۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲

سلام استاد بزرگوار بنده هم پکیج ثروت و هم پکیج کف بازار را تهیه کردم و واقعا اطلاعات کاربردی بود البته هنوز پکیج کف بازار را کامل ندیده ام ولی تا همین لحظه نیز اطلاعات ارزشمندی دریافت نمودم فقط مشکل من ایمان است که دراین زمینه بسیار نیاز به کار دارم لطفا بیشتر راهنماییم کنید باتشکر

علیرضا صمدی نژاد _ گفتار درمان
۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲

با سلام خدمت استاد عزیز و گرانقدر،
کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندان را بارها و بارها خوندم و گوش کردم و هر بار که گوش میکنم چیز جدیدی یاد میگیرم
چون فکر میکنم این کتاب واقعا ارزش چندین بار خوندن و شنیدن را دارد.
و خدا رو شکر میکنم که بواسطه مطالعه این کتاب ، الان احساس خوب و قدرتمندی دارم و فکر میکنم که با کائنات خداوند بیشتر از قبل همجهت شده ام.
اتفاقات جالبی در طول این مدت بواسطه روحیه عالی که داشتم برام رخ داده بود که مجال و فرصت ذکر آن اینجا میسر نمی باشد.
در پایان از خدا موفقیت روزافزون جناب آقای مسعودی پور رو میخوام.

جعفر عباس زاده
۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰

بازم از شما استاد عزیز کمال تشکر را دارم که بدینوسیله بنده را واسطه خیر قرار دادید
تا جایی که بتونم این علم را یاد میگیرم و به علاقمندان یاد میدم و توصیه های پدر عزیزم را به گوش ثروتمندان جامعه میرسانم
همچنان مشتاق شنیدن فایلهای صوتی سخنرانی های شما هستم
با تشکر جعفر عباس زاده

shahab-oldeen
۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۱

بسیار عالی ممنونم استاد عزیز
لطف فرمودید در حق بنده
ان شاء الله که بتونم جبران خیر کنم و شاگرد فوق العاده ای برای شما باشم و از آموزه های شما در زندگیم بهره مند شوم و هر چه سریعتر به ثروت و سعادتمندی دنیوی و اخروی و درآمدهای بالای چندین میلیون و سپس میلیارد تومانی برسم ...

reyhaneh ar
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

ممنون استاد بزرگوار..
خوشحالم و خدارو شکر که اموزش های شما ذهن هایمان را باز کرده

کریم زبید توزیع کننده مواد غذایی از دزفول
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۸

سلام.خدمت تمام دوستان عزیزوباتشکر از تمام اطلاعاتی درگروه می گذارید.
تشکر فروان خدمت استاد عزیز مسعودی پوربابت ساخت این پکیج با ارزش.
من حقیقتش الان دوهفته است که پکیج تهیه کردم تاثیراتشو داره توزندگیم نمایان می شه حقیقاتش من تمام باور های مثبت را دارم ومنفی رو هم ندارم به خاطر همین نشانه اش توی زندگیم خیلی زود نمایان شد.چون فهمیدم چگونه از خداوند متعال در خواست کنم وچگونه به خواستم برسم ‌‌ولی تنها چیزی که می توانم بگم
سپاس بی نهایت خدمت استاد عزیز.

shahab-oldeen
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷

سلام علیکم
بله بنده از کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن و بسته آموزش های کاربردی کف بازار استاد مسعودی پور عزیز بهره مند شده ام .
بسیار بسیار عالی ،کاربردی ، شیوا ، روان و دلنشین هستند .
ضمنا عزیزان قیمت اش هم واقعا در مقایسه به خدمات و فوایدش بسیار بسیار نا چیز و تقریبا مفته ...
یعنی مثل این میمونه که کسی داره به شما ما حصل عمرش رو با کلی مطالعه و تحقیق و تجربه و موفقیت و عدم موفقیت و ... رو با مبلغی به این ناچیزی انصافا در اختیار شما قرار میده .
هر کی حتی رفتگر و کارگر هم باشه که درآمدشون متاسفانه بالا نیست هم توان تهیه این بسته رو داره و ذهن و ضمیر نا خودآگاهش رو آموزش بده ...
بسیار عالیه ...
از استاد محسن مسعودی پور عزیز هم کمال تشکر و قدردانی را داریم بابت همچین آموزش های به این دقت و حرفه ای و عالی ای ... که بنده رو مجبور میکنه حتی زمانی که بقیه اعضای خانواده ام خواب هستند بنده رو بیدار نگه میداره تا هر چه سریعتر به رازهای کسب ثروت و موفقیت و سعادتمندی دست پیدا کنم.

مهدی ترک از آلمان
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲

استاد مسعودی پور ما خیلی ممنون هستیم.
باید بگم اطلاعاتی کا الان دارم مدیون محصول شما می باشد وچیزهایی که در محصول شما باعث متحول شدن اینجانب شد.
وبازهم تشکر استاد....

لطف الله شریفی-کارمند از قزوین
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴

سلام دوستان
من قبل از شروع سال ۹۵تعهداتی به خودم دادم و نوشتم و مصمم شدم که انجامشان دهم
و خدارا شکر می کنم که کل سالهای قبل از تعهدم یک طرف وموفقیت های یک سال اخیرم هم یک طرف
واقعا که وقتی انسانی اراده کند که زندگی خودش را تغییر دهد شاهد بروز تغییرات وشرایط غیر قابل باور در زندگیش خواهد بود

مهدی ترک از آلمان
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲

درود به دوستان،،،
باید بگم این محصولات انگیزشی موجود در سایتهای رایگان اینترنتی اگر روی من درتمام موفقیت جواب داده بود الان پکیج سیرتاپیاز و کف بازار کاربردی را تهیه نمی کردم.
و الان خیلی خوشحالم که این پکیج باارزش وباقیمت بسیار ارزان تهیه کردم.
وهمچنان منتظرم تا استاد عزیز باز هم محصول قدرتمند جدید عرضه کند

محمد رسولی
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵

من مثل بسیاری از افراد در هنگام خرید پکیچ دو دل بودم که ایا پول من هدر میره یا نه اما حالا که پکیچ رو خریدم خدارو هزاران بار شکر میکنم که هر روز بر پیشرفت های درونی من افزوده میشه
و در بیرون همون چیزها به وضوح و با دقت میبینم
بابت چنین پکیجی و چنین استاد دلسوزی خدارو شکر میکنم و برا شون دعای خیر میکنم.

لطف اله شریفی - کارمند بهداشت از قزوین
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۸

سلام استاد مسعودی پور عزیز ، بسیار سپاسگزارم و مطمئنم که به خواست خداوند این مسیر برایم باز شده و دوست دارم بیشتر باکسب فیض از حضور گرم و کلام دلنشین و نافذ شما این مسیررا طی کنم و از راهنمایی های شما بهره برم .
خدایا شکرت به خاطر تمامی عزیزانی که برای هدایت من به صراط مستقیم در مسیر ومدار زندگی من قرار داده و می دهی شکرشکرشکر

لطف اله شریفی
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۸

سلام استاد مسعودی پور عزیز
واقعا از فایل های زیبای شما سپاسگزارم
و خدارا شاکرم که افراد خدمتگزاری همچون شما را دارم که هدفتون ارتقای کیفیت زندگی ماست
و محصولات فوق العاده ای را با نازلترین قیمت عرضه می کنید.

مهدی ترک
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۳

استاد مسعودی پور ما خیلی ممنون هستیم.
باید بگم اطلاعاتی که الان دارم مدیون محصول شما می باشد و
چیزهایی که در محصول شما باعث متحول شدن اینجانب شد.
وبازهم تشکر استاد...

شهاب مشعشعیان
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶

سلام استاد عزیزم
خدا قوت
تازه دارم به قدرت و کیفیت بالای موجود در پکیج هاتون پی میبرم.
درود برشما
واقعا ممنون و متشکریم از شما

محمد 95779
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۸

سلام استاد
سلام دوستان شبتون بخیر
من امروز در یک سمینار ثروت سازی رایگان شرکت کردم تا ببینم چجور کلاسی هست

و میخاستم تجربیات و چیزهایی رو که یاد گرفتم با شما در میون بگذارم
1-با کار گری و کارمندی برای دیگران ثروتمند نمیشوید

2-بلکه با دیدن فرصتها و بی نظمی ها و رفع نیاز و مشکلات و ایده ها و پیشنهاد های رد نشدنی میتونید در هر کسب کاری ملیونی برداشت کنید

3-برند شوید تا ثروت شوید

4-دستی بر کسب و کار اینترنتی داشته باشید

5-یادگیری اصول و فنون مذاکره در مشاوره و فروش و مغلوب شدن بر دیگران

6-انجام ایده های تست شده سایر کشورها (یعنی کپی برداری از راهکارهایی که انجام داده شده و جواب داده ) مثلا شما میخاهید ایده ای رو عملی کنید اما تمام مسیر رو نمیدونید ولی در صورتی که ایده شما نوین و رفع نیاز مردم هست و کسی در کشور خودتان انرا انجام نداده اما در سایر کشور ها انجام شده و جواب گرفتن شما هم میتونید اون ایده رو در کشور خودتان عملی کنید


و در اخر باید اعتراف کنم که هر چند تمام اموزهای کسب ثروت در این سمینار تماما گفته های استاد مسعودی پور هست که خود مهر تاییدی بر آموزهای ایشان هست پس نتیجه گرفتم که این اموزها کامل هست و نیازی به شرکت در سایر دورها نیست

محمد
۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

استاد درسته متشکر
من همیشه وقتی تلاش میکردم و شکست میخوردم افسرده نامیده و مظطرب میشدم
اما از وقتی که پکیج 1و2سیرتاپیاز رو خریدم واقعا تفاوتش رو احساس میکنم الان دیگه تلاشهای من توعم با رضایت و خوشحال همراه شده
حتی اگر شکست هم میخورم راه رو عوض میکنم نه هدف رو
دوستان توکلتون به خدا باشه با دست خالی شروع کنید اما زود نامید نشید تمام آروزها روزی به وقوع میپیوندند زمان رسیدن به هدف رو به خدا بسپارید در حال که خودتون هم تلاش لازم رو انجام بدید هر چی شد خوبه

لطف الله شریفی کارمند از قزوین
۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۸

ممنون استاد
ما به اعتبار شما عمل می کنیم و براساس اصول شما پیش می رویم
سپاس از اینکه مارا به موقع هدایت می کنید

محمد
۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۰

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد عزیزم
در رابطه با بسته از سیر تا پیاز ثروت باید بگم که واقعا یک بسته بی نظیر ولازم برای تمام مردم ایرانه واقعا از وقتی که به فایلها گوش میدم و کتاب رو میخونم احساسم نسبت به خدا، پول، ثروت ،خودم و جامعه و دیدگاهم به طور کامل تغییر کرده که همه اینهارو مدیون استاد و این بسته هستم که البته با قیمتی بسیار مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه و همچنین کیفیت انتقال اطلاعات به شنونده باید بگم که خیلی عالی هست

ریحانه اعرابی
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۵

سلام. استاد.
روزتون به خیر اول از همه ، جا داره بابت فایل های ویدیویی که در کانال می گذارید ازتون تشکر کنم مخصوصا اون فایلی که برای دوری از رنجش بود و همچنین ویدیو شکر گذاری. که کلی مطلب من از اینها یادگرفتم...
و از مطالب شما در زندگی شخصی و در دانشگاه و ...استفاده می کنم و واقعا تاثیر خوبی رو روی من داشته..به ویژه اینکه مردم ما دقیقا مشکل رنجش رو دارن و دونستن این نکات خیلی روی حتی سلامتی تاثیر می گذاره

REYHANEH
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹

دررابطه با پکیج باید بگویم که واقعا بی نظیر است
من حدود دو ماه است که دارم از پکیج استفاده می کنم و تاثیر ان را به مرور حس می کنم...
البته صادقانه باید بگم در این دو ماه به قدرت واقعی ایمان و باور اعتقاد پیدا کردم چون کلیدی ترین بحث است..
در این پکیج تمانی نکات حتی از لحاظ دینی و شرعی عنوان شده پس به نظر من کسی نمی تواند ان را باور نکند و این مهم ترین نکات است ....
متاسفانه مهم ترین مشکل مردم ما نا اگاهی است خود من هم تقریبا خیلی از مسایل رو نمی دونستم که این پکیج من رو اگاه کرد و الان لذت یادگیری رو حس می کنم و می دانم باید در زندگی چه کار کنم
از شما ممنونم به خاطر وجود این محصول بی نظیر..
از خرید این محصول بی نهایت راضی ام و امیدوارم خداوند هم از شما راضی باشد و روز به روز برکاتش در زندگی شما بیشتر شود.

جواد تیموری - مهندس نرم افزار خودروسازی سایپا
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹

سلام خدمت همه دوستاني كه همواره به فكر تغيير و بهبود شرايط فعلي خود هستند

بنده چند روز پيش (چهارم اسفند 95) دوره‌ي «مباحث مالی و کاربردی کف بازار» رو تهيه كردم. تا پيش از تهيه اين دوره، علاوه بر استفاده از دانلودهاي رايگان سايت و ويدئوهاي كانال آپارات مسعودي پور، دو دوره «130 باور فقر ساز انسان‌ها» و «کسب‌وکار مستطیلی و مثلثی» رو هم خريداري كرده بودم و بهره‌های فراواني از مطالب اونها بردم.

بنده ليسانس نرم‌افزار دارم و برنامه‌نویس و طراح سايت، مشاور بازاريابي اينترنتي و كارمند واحد نرم‌افزار يكي از شرکت‌های بزرگ خودروسازي داخلي هستم و حدود يكسال هست كه در زمینه‌های موفقيت، بهبود شخصي، روانشناسي ثروت، بازاريابي و فروش و مباحث مالي آموزش می‌بینم و به اميد خدا كلنگ چند چاه نفت (به قول استاد مسعودي پور) را هم زده‌ام.

در طي اين مدت چندين بسته‌ي آموزشي از اساتيد و مكاتيب مختلف اين حوزه تهيه كردم. تقريباً در همه‌ي اين دوره‌ها، استاد اون دوره بارها اعلام می‌کرد كه دوره‌ي پيش روي شما چكيده و حاصل چندين سال تحقيق و پژوهش و مطالعه‌ي بسياري كتب داخلي و خارجي هست.

تا قبل از تهيه «دوره مباحث مالی و کاربردی کف بازار» فكر می‌کردم كه بسياري از مباحث مالي رو در زمينه كسب ثروت و راه‌اندازی کسب‌وکار ياد گرفتم و نكات كمي باقي مونده كه در اين دوره برام تازگي خواهند داشت، ولي هنگامی‌که فایل‌ها رو به ترتيب دنبال كردم، واقعاً شگفت‌زده شدم. بيش از 95 درصد موضوعات رو يا اصلاً در جايي نخونده و نشنيده بودم و يا اينكه به اين سادگي و قابل‌فهمی بيان نشده بودند.

مثال‌های واقعي كه استاد در حين آموزش ارائه می‌کنند و نيز مسائل كاربردي هوش مالي خاص كشور خودمون كه كاملاً منطبق بر شرايط فعلي بازار کسب‌وکار ايران هست ، به نظرم از ویژگی‌های بارز اين دوره هست كه از نظر بنده كه در يكسال اخير مطالعات زيادي تو اين زمينه داشتم، در نوع خود و در مقايسه با ديگر دوره‌ها بينظيره. گويي در خود بازار حضور دارين و تحت نظر يك بازاري مجرب و حاذق آموزش عملي و تجربي می‌بینید.

شايد در ظاهر استاد مسعودي پور در خلال آموزش هاشون از پاورپوينت، تصوير، كليپ، نمودار و ساير ابزارها استفاده نكنند، كه خود اين نيز نشون‌دهنده تسلط كامل ايشان بر مسائل مطروحه هست، ولي چنان تأثیری در ذهن انسان ايجاد ميكنه كه ناخودآگاه صحبت‌های ايشون در ذهن تصويرسازي ميشه و اين خود باعث ميشه كه فرد براي گوش دادن به فایل‌های صوتي بی‌نیاز از تماشاي كليپ تصويري بشه.

بخش ابتدايي دوره يعني «پاسخ به سؤالات» بسيار عالي و فوق‌العاده كاربرديه و باز هم ابتكاري خارق‌العاده در بين دوره‌های مالي‌اي بوده كه تاكنون تهيه کرده‌ام. اين دوره در عين سادگي، واقعاً منو متحول كرد.

اينم خدمتتون عرض كنم كه اولين باريه كه پس از تهيه يه دوره آموزش مالي ، راجع به اون دوره نظرم رو می‌نویسم. حقيقتش خيلي اهل نوشتن نظر و كامنت نيستم. ولي به‌قدری از آموزش‌های اين دوره لذت بردم و انرژي گرفتم كه تصميم گرفتم اين حال خوب و تجربه دل‌چسب رو با بقيه دوستان علاقه‌مندان به اين حوزه به اشتراك بذارم و از استاد مسعودي پور هم صميمانه تشكر می‌کنم.

خدا رو هزاران هزار مرتبه شكر می‌کنم كه توفيق آشنايي با مجموعه شما و آموزش‌های بسيار ارزنده تون رو به من داد.

به همه دوستان عزيز خودم كه احساس می‌کنند، پس از تهيه و ديدن دوره‌های زياد در حوزه كسب ثروت، نتيجه‌ي دلخواهشون رو نگرفتند و يا اينكه ضميرناخودآگاهشون مدام در گوش‌شون زمزمه ميكنه كه «تو الآن ديگه خودت يه استادي و چيزي براي يادگرفتن باقي نمونده» پيشنهاد می‌کنم، حتماً اين دوره رو تهيه كنند.

بجاي هزينه كردن پولمون توي دادگاه‌ها و ورشکستگی‌های مالي و ... بسيار منطقي بنظر ميرسه كه روي چنين آموزش‌هایی سرمایه‌گذاری بكنيم.

براي همتون آرزوي موفقيت و سلامت و ثروت دارم.
در پناه خالق يكتا ، شاد و پيروز و سربلند باشيد.

mohammad_angizeshi
۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸

سلام استاد وقتتون بخیر
من پکیج الفبای ثروت و ثروتمندی رو گرفتم
و خیلی عالیه
انگار که چندین و چند کتاب عالی توی ی کتاب گنجونده شده
و از همه مهمتر بر پایه خدا نوشته شده
ی قدرت بی نهایت
لطفن راجع به اینکه چطور با قدرت و بدون استرس و با آرامش توی روابط اجتماعیمون شرکت کنیم هم ویدیو بگذارید و صحبت کنید.
ممنونم

محمد کرمیار
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۷

سلام
من تا به امروز 9 بار فایلها را گوش دادم و تا 21 بار که برنامه ریزی کردم ، هنوز راه باقیست.
ولی در این مدت 6 ماهه یکی از بزرگترین دستاوردهای این پکیج آگاهی و دیگری وادار کردن به تفکر است. این به خاطر نیت پاک و درست استاد مسعودی پور است.
دستاوردها خیلی زیاد است که من آنها را بصورت یک کتاب تا امروز درآوردم و هر هفته مطالب جدیدی به آن اضافه میکنم و این موضوع زندگی مرا دگرگون کرده . من که از سال 87 با موضوع موفقیت و قوانین موفقیت و ... آشنا شدم و تا به امروز برای تغییر زندگی خودم تلاش میکنم که دستاوردهایم زیاد نبوده تا همین چند ماه پیش.
در این نوشته هایم جوانی را قهرمان داستان کردم که به دنبال موفقیت مالی و .... در امور زندگیش است و با شنیدن وجود قوانین ثابت الهی در مورد آنها به تفکر می پردازد ، که یک نمونه اش را اینجا می آورم و درصورت تمایل و علاقه شما بقیه را نیز در آینده درج میکنم.

salvat befres95
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳

ممنون بابت کارایی که انجام میدی و جونایی مثل بنده را از لطفتون سرشار میکنید
و خداروشکر که خدا شمارو به ما نشون داد

جواد زارع از اصفهان
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۹

سلام جناب مسعودی پور
من چند تا از ویدیوهای شما رو دیدم و ارتباط خوبی با شخصیت شما برقرار کردم
و از آشنایی با شما خوشحال هستم.
حدیثی که از امام علی ع گفتید در مورد دو نوع رزق، عالی بود ممنون .
یه لحظه شکه شدم که من کجای کارم در زمینه رزق و ثروت.
خلاصه الان پکیج سیر تا پیاز ثروت رو خریداری کردم
مطمئنم این آموزش تحول بزرگی در زندگیم ایجاد خواهد کرد
و از شما سپاسگزارم

مهدی ترک
۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰

من که واقعا تحت حمایت کائنات رفتم.
هر کاری که می خوام بکنم.
خیلی راحت برام انجام میشه.
این فقط بخاطر تغییرباورهای من شده وهرروز احساس خوب درمن بهتر میشه.
اولش سخته تغییرات استرس داره اما رفته رفته احساس بد ترس در من کمتر شد.
از خودم واین پیشرفتم راضی ام.

مهدی ترک
۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۴

سلام استاد.
خیلی ممنون بابت کتاب الفبای جامع ثروت.
واقعا بسیارزیبا قوی تاثیرگذار می باشد.خیلی تشکراستاد.
این کتاب به نظرمن برای هرخانواده ایرانی واجب می باشد داشتن این کتاب تاقچه زندگی ایرانیها.
من بسیارتاثیر گرفتم ازاین کتاب وموفقیت از درون دارم احساس می کنم.
وااستاد یک پیشنهاد .
خیلی عالی میشه اگه این کتاب باارزش رابه صورت فایل صوتی تولید کنید.
من که مشتاقم فایل صوتی این کتاب از صبح تاشب گوش کنم....

زهرا کوهبر
۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳

بسیار ممنونم و خیلی خوشحال و خوشبختم از اشنایی با شما

محمد برادر از سیب و سوران سیستان و بلوچستان
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵

من از شما سپاسگزارم که چنین محصولات باکیفیتی رو اینقدر با قیمت پایینی و شک برانگیزی ارایه میدین که جز با بررسی محصولات رایگان شما و توضیحات سایت قابل اعتماد نمیشن.

Mohammad95779
۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۷

سلام استاد تحولات درونی واقعا عالی بود و دارم نتایج شو میبینم

جواد تیموری
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲

سلام و عرض ادب استاد گرانقدرم
مطالب کانال نخبگان ثروت بسیار عالی و انتشار آنها منظم و بدون ایجاد مزاحمت برای اعضای آن است .
سلامتی، شادی و طول عمر با عزت برای استاد مسعودی پور ، خواسته و آرزوی قلبی و همیشگی بنده است.

زهرا کوهبر
۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶

در حال گوش کردن پکیج عالی یک هستم واقعا ارامش و امید زندگی به من داده حتما بعد اتمام نظرم رو می نویسم.

Reyhaneh Ar
۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵

با سلام و خسته نباشید خدمت شما .
ممنونم به خاطر محصول بی نظیرتون که واقعا عالیه ونه تنها در رابطه با ثروت بلکه در همه جوانب زندگی مفید است.

Reyhane Ar
۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷

تمامی حرف های شما درباره ثروتمندان درست است...
شاید من خیلی با انها رابطه نداشتم ولی می دانم بسیار دوست داشتنی و دارای فضایل اخلاقی هستند.
ممنون از اینکه مشوق من و افراد زیادی هستید خداوند به شما برکت و رحمت زیادی بدهد که با این پکیج بی نظیر زندگی من را عوض کردید..
من باید از شما تشکر کنم.

محمد صفری
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۷

با سلام و وقت بخیر خدمت شما آقای مسعودی پور
از شما بسیار ممنون و مسرورم بخاطر بسته الفبای ثروت و ثروت مند شدن که هر بار مجدد گوش میدم دیوانه وار منو دگرگون میکنه
خوشحالم که اونقدر و بالاتر از اون میتونید تاثیرگزار در وجود آدمها باشید.

موحد ساریخانی
۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

سلام اقای مسعودی پور
تشکر از پکیج قوی وکاملی که جمع اوری کردید ،
این برنامه اموزنده شما جدا از هموار کردن راه و اسان ثروتمند شدن درس زندگی وچگونه بدون ترس زندگی کردن را می اموزد،
ممنون از خداوند که شما را سر راه من گذاشت.

میثم
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵

سلام استاد عزیز
من فقط با استفاده از مطالب رایگان تان و ویدیوهای رایگانتان به موفقیت های خیلی خوبی تونستم دست پیدا کنم. ازتون سپاسگزارم. خیلی ویدیوهاتون عالی اند.

مهندس سلیمی از اهواز
۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴

من بینهایت از شما ممنونم
و از صمیم قلبم برای خودتان و خانواده محترمتان آرزوی بهروزی و موفقیت میکنم،
میدونم محبت و لطفی که شما در حق ما کردید سپاسش در کلمات نمیگنجد،
امیدوارم خدای مهربون در زندگیتان بازتاب این حرکت شما را به بهترین شکلی به خودتان برگرداند.
من تا جایی که یادم میاد همیشه درگیر فقر و نداری بودم ولی شما دید مرا تغییر دادین و آگاهی و ادراک مرا نسبت به ثروت خدادادی خودم بالا بردین، هیچ وقت تا آخر عمرم این لطف شمارا فراموش نمیکنم

مصطفی
۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۲

با سلام خدمت استاد ارجمند
مصطفی هستم دو ماه پیش پکیج سیر تا پیاز رو خریداری کردم و به طور کامل گوش دادم
خدا را سپاس که راه هدایتی در اختیار من قرار داد نتایج باور نامحدود بودن از فضل خدا در وجودم نمایان شده
مهندس برقکارمون زیاد شده بطوری که وقت آزاد ندارم و ب تبع آن درآمدم چند برابر شده
خدای بزرگ را شکر و سپاس
و در آینده هم ایده های زیادی برای شغل بالاتر دارم در حال حاضر در حال مطالعه بسته کف بازار هستم
متشکر از استاد گرانقدرم

علیرضا محمودی از تهران
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷

سلام خدمت استاد مسعودی پور.
نماز و روزه هاتون قبول.
فایل صوتی شما رو درباره کاهش قیمت محصولاتتون گوش دادم.
استاد عزیز،بنده تو اینترنت پکیج های ثروت زیادی رو دیدم که از لحاظ قیمت بسیار بالاتر از پکیج شما هستند و به نظر بنده علت بالا بودن قیمت آنها،فقط و فقط بخاطر این است که متاسفانه اکثر مردم برای اینگونه محصولات ارزش بیشتری قائل هستند و فکر میکنند که پکیج با قیمت بالا،حتما برایشان معجزه خواهد کرد.
پکیج های موجود در بازار در حوزه ثروت از افراد مختلف: 1)سجاد شاهرخی 2)ماهان تیموری 3)سید حسین عباس منش 4)مرتضی الهی 5)مجتبی اکبری 6)استاد محسن مسعودی پور و ... .به نظر بنده شما تنها استادی هستید که فقط و فقط برای کمک به آحاد جامعه،مخصوصا افراد ضعیف از لحاظ مالی،به تولید همچین محصولی پرداختید.
انشالله بتونم در ماههای آینده همانطور که کتاب متنی و صوتی الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن رو قبلا خریداری کردم پکیج های 1 و 2 شما رو هم خریداری کنم.
بنده شاید فعلا توانایی خرید پکیج شما رو ندارم اما با دیدن فایلهای رایگان شما که بیش از 70 فایل تصویری میباشد متوجه شدم که خیلی با تواضع و صادقانه تلاش میکنید که همه مردم رو به سمت خوشبختی و ثروت دعوت کنید.
عاشقانه دوستتون دارم.
علیرضا محمودی از تهران

مهندس برق
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲

سلام استاد
روز خوبی براتون آرزومندم اکثر کلیپ های رایگان شما دانلود و نگاه کردم. واقعا فن بیان بالا دارید و مطلب رو توی دل مخاطب میشینه.

mohaama7990
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۷

من بسته رو تهیه کردم واقعا بی نظیر و خیلی جامع بود و واقعا لذت بردم و خدا رو شکر میکنم که با استاد آشنا شدم.

سعید زارع از شیراز
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲

سلام خدمت استاد گرامی
پکیج سیر تا پیاز بی نهایت تشکر دارم امید دارم در عرصه جهانی به شهرت ممتاز میرسید. به امید آن روز ... !

علی عظیمی هستم از افغانستان .
۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد بزرگ و مهربانم !
امیدوارم که خدا همیشه شما رو سلامت نگه داره برای تمام انسانها .
علی عظیمی هستم از افغانستان . از راه دور دست بوس شما هستم استاد .
از بابت زحماتی که برای همه ی ما انسان ها میکشید ممنون و سپاس گذارم .
جهانی سپاس از شما استاد مهربانم .

لوازم یدکی کللی از بوشهر
۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳

من پکیج شما رو خریداری کرده ام.
مطمئنا من شما و سایت و کانال و تاثیرات مثبتی که در زندگی من داشتید رو به تمامی دوستانم معرفی خواهم کرد.
سپاسگزارم استاد

شهاب مشعشعیان از اهواز
۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

استاد
الان تازه دارم پی میبرم که واقعا خصوصا کتاب الفبای جامع ثروت تون بسیار جامع و عالی هست ...
درود خداوند متعال بر شما باد

آرش و کیارش
۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹

سلام دوستان خوبم
کیفیت آموزش عالیه و از استاد خیلی ممنونیم
آموزش های پکیج مباحث مالی کف بازار واقعا جواب داد و فقط اینو میخواستم بگم که اگر این تجربه ها رو قبلا یکی بود که به ما میگفت خیلی از اون ضررهایی رو که قبلا کردیم دیگه نمیکردیم.
استاد با بیان بی نظیرتون هر روز داریم زندگی میکنیم و هر روز حداقل نیم ساعت پکیج سیر تا پیاز یا کف بازار رو داریم من و برادرم تو ماشین که میریم سر کار گوش میدیم و اگر یه روز گوش ندیم اون روز انرزی مون کم میشه.
حرفهاتون آدم رو دوپینگ میکنه و سرحال.
همیشه خوب و خوش باشین.

بهراد فروزش از اهواز
۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶

سلام
من پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن رو خریداری کردم ولی تا این لحظه طی حدود ۲ ماه فقط فرصت کردم کتاب الفبای ثروت اون رو بخونم.
کتاب الفبای ثروت استاد مسعودی پور به انداز ۱۰۰ کتاب ثروت ارزش و محتوا داره.
نمی خام مبالغه کنم شاید من تا حالا حدود ۱۰۰ کتاب در زمینه ثروت و ثروتمند شدن طی چند سال گذشته خونده باشم بخاطر همینه که من این حرف رو میزنم و میتونم بگم حقیقتا این کتاب جامع ترین و کامل ترین کتابی است که در این زمینه کسب ثروت تولید شده و اثر بی نظیر و منحصربفردی است.
خواستم تشکری کرده باشم

رضا
۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹

چند وقتی بود تصمیم جدی داشتم برای تغییر در زندگیم
شروع کردم به مطالعه و تحقیق تا اینکه با سایت استاد آشنا شدم و پکیج ثروت رو خریدم.
الان 2 ماهی میشه دارم استفادش میکنم.
از اول با توجه خاصی مطالب رو میخوندم البته من از چند ماه قبل مطالعه رو شروع کرده بودم
ولی مطالب پکیج واقعا فوق العاده ست
و من تصمیم به تغییر داشتم نه اینکه فقط اطلاعاتم بره بالا
توی همین مدت اتفاق های عالی برام افتاده
یاد گرفتم احساسم رو همیشه خوب نگه دارم و با اینکه موقعیت فعلیم اون چیزی نیست که میخوام ولی احساسم رو خودم خوب میکنم و همونطور که قانون میگه احساس خوب اتفاق های خوب
من این رو به واقعیت دیدم و ایمان آوردم که قانون جواب میده
سعی میکنم حتی یک لحظه هم احساسم بد نشه تا اتفاق های خوب بیشتری ببینم
من تا ی مدت پیش ازشغل فعلیم متنفر بودم چون شغل مورد علاقم نیست ولی یاد گرفتم توجهم به خواسته هام باشه
و نشانه هاش رو دارم میبینم تو زندگیم
ایمان دارم رسالتم بهم الهام میشه چون مسیرم درسته احساس ثروتمندی رو در خودم بوجود آوردم چون فهمیدم ثروت در وجود خودمونه اول و بعد در دنیای بیرون خلق میشه
خدایا شکرت

سمیرا سلطانی
۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۵

میخام سپاسگزاری مخصوصی از جناب مسعودی پور داشته باشم
تمامی محتواها بسیار قابل فهم و روان است که با بیان قوی جناب استاد توام شده
من از شما خیلی راضی هستم
از اینکه به سوالات و مشکلات توی تلگرام پاسخ میدید و بابت پشتیبانی خوبتون از دانشجویانتون واقعا تشکر میکنم.
موفق باشید

سعید طالبی
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰

سلام
واقعا از طرف بنده از آقای مسعودی پور تشکر کنید. واقعا فایل هایشان خیلی درس به انسانهای موفق میدهد.

حمید ش
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸

واقعا ممنون
من به این قوانین ایمان کامل و۱۰۰درصد دارم

اعتدالی از اصفهان
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۹

سلام به استاد
استاد من پکیج های شما رو مطالعه کردم
فهمیدم که زجر و سختی زیادی در زندگی تجربه کرده اید تا این مطالب رو متوجه شده اید و هدفم اینه که از شما تشکر و قدردانی کنم.
کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدنتان بقدری وزین است که مشخص است که هر کلمه این کتاب بسیار فکر شده نوشته شده است.
تا الان تا فایل ۲۲ پکیج رو گوش دادم که خیلی عالی است و راضی ام.
وقتتان رو نمیگیرم و خواستم تشکر کرده باشم.

داود قهرمانی از کرج
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

سلام از بابت سی دی ممنونم خیلی عالی هستش. تغییراتی در من بوجود میاره گرچه مشگلات زیادی دارم. از زحمات شما متشکرم

میثم
۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۴

سلام آقای مسعودی پور
با تشکر از مطالب خوب و توضیحات رسا و مفید و زیبایتان. بنده تعدادی از سخنرانی های شما را دیدم بسیار پربار و قابل تحسین است.

فیروزی
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱

با سلام.
من تمام باورهایم بیمارگونه و نادرست بود که با پکیج سیر تا پیاز ثروت تونستم خیلی سریع اون باورها رو با ۱۵۷ باور انسان ثروتمند جایگزین کنم. من دارم پیوسته به پکیج گوش میدم و کتاب رو میخونم و همان طور که استاد گفتن هر بار که گوش میدم باز هم مطالب جدیدتری ازش منوجه میشم و هیچ وقت از تازگی برام نمی افته. بابت این محصول با ارزش تون بسیار بسیار بسیار ازتون سپاسگزارم.

محمد صفری کارمند بانک از تهرانپارس
۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶

سلام و درود خدمت جناب آقای مسعود مسعودی پور
استاد موفق، مبتکر، صاحب افتخار، عزیز و دوست داشتنی،
استادی با پتانسیل بالا، صاحب حرف و سخن، متد و تکنیک و فن، موجب فخر من، با عشق و صمیمی، دلسوز و مهربان،
کمک و راهنمای ما، که دارای شخصیت جدید و یک فرد جدید و نو و یک اسم جدید، روحیه ای جدید، اراده جدید،
قدرت جدید، اقدام جدید، استامت و مقاومت جدید، جدیت در کار،
تلاش بسیار تا حصول نتیجه را من از شما بدست آوردم....
واقعا فوق العاده ای
نماینده خدا در روی زمینی...
مایه مباهات همگانی...
صاحب درس و مکتبی...
و............تو..........بی نظیری و
من دوستت دارم

محمد صفری کارمند بانک از تهران
۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶

بسیار سپاسگزارو ممنونم از توجهات شما به قشرهای مختلف مردم که من هم به عنوان یک نفر از این مجموعه تونستم از جهنمی که در اون گرفتار شده بودم رهایی پیدا کنم..
بزرگترین جمله میتونم بگم : الحمدالله

زهرا سفیر آرامش
۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵

شما بی نظیر هستید. گل

...
۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰

سلام اقای مسعودی پور
وقتتون بخیر
من خیلی کتاب خوندم و سعی کردم چیزی را تو وجود خودم پیدا کنم،
چند روز پیش مادرم یکی از کلیپ های شما را برام پخش کردن،بسیار جذاب و درست و تاثیرگذار حرف زده بودین.
بهتون تبریک میگم

علیرضا صمدی نژاد _ گفتار درمان
۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۷

سلام استاد عزیزم.
با توکل بر خدا و به لطف اطلاعات خوبی که از شما دریافت کردم درآمدم دو برابر شد.
و میرم که باز به لطف خدا و توکل بر خودش این مبلغ به سه برابر برسه.
خدا خیرتون بده خیلی لذت بردم از پکیج سیر تا پیاز و الفبا.
البته خیلی دارم روی خودم کار میکنم و همین مطالب رو به مراجعامم میدم و وقتی میبینم که اونام نتایج عالی میگیرن ایمانم بیشتر و بیشتر میشه.

مهدی پورصمدی.تهران.شغل.گفتاردرمان و مشاور و مدرس دوره های موفقیت و رشد شخصی.
قبلا هم با شما تلفنی زیاد صحبت کردم..
سپاس از لطف عالی شما...

علی عظیمی هستم از افغانستان
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴

با سلام و احترام
پکیج سیر تا پیاز ثروت و مباحث مالی کف بازار محصولی پر محتوا و کارآمد است
من ۹۰% رضایت دارم

رضا هرمزی از اتریش
۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۹

سلام
خیلی ممنون از خوش حسابی تان.
حقیقتش با خواندن مطلب شما تصمیم گرفتم کاری را که مدتها طراحی کردم و با دولت اتریش هماهنگی کردهم را اجرا کنم.
من 20 سال است مقیم اتریش هستم البته ایران رفت و آمد دارم.
دنبال شخصی هستم با مشخصاتی که در پکیچ گفتید والی متاسفانه شخص امین که به دور از من کارها را در ایران مدیریت گردانکی کند هنوز پیدا نکرده ام انشالله با کمک نیروی جذب بتوانم شخص مورد نظرم را پیدا کنم.
باز از راهکار های شگفت انگیزتان نهایت سپاسگذاری را دارم.
با تشکر هرمزی

محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه تهران
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰

با عرض سلام خدمت استاد خوبم
جناب مسعودی پور
واقعن لذت بردم از مسائل کاربردی کف بازار،
صداتون به شنونده لذت یادگیری میده، بسیار شیوا، رسا، مفهومی، کاربردی، قابل اجرا، اینها خیلی مهممن،

یعنی کتابهای صوتی بیشماری رو خریداری کردم که هیچ کدوم مسائل کاربردی متناسب با بازار و جامعه فعلی ما رو مطرح نمیکنه
و من میدونم که اون کتابها بیشتر شنونده ها رو در آخر به دوراهی میکشونه...و همین طور سردرگمی ایجاد میکنه...

من خوشحالم اول بخاطر خدا که منو دوست داره و همین طور دانشجویان دانشگاه مسعودی پور رو که
اولن خدا انتخابشون کرده و
دومن که دستشون رو گرفته و در این مسیر قرار داده که شاید عده زیادی هیچ وقت نمیتونن تو این مسیر قرار بگیرن، پس ما انتخاب شدیم.
دوره ثروت و ثروتمند شدن یک و دو بسیار شگف آور بود که اگر من این فایل ها رو گوش نمیدادم هرگز باورم نمیشد که در پیرامون زندگی و دنیا و جهان هستی من چه می گذرد...
چه اتفاقاتی افتاده و چه اتفاقاتی می افته و قرار است چه اتفاقاتی بیفتد...
در مورد باورهام بگم که خدا را شاهده که من با باور و ضرب المثل و عرف جامعه ای زندگی کردم که ۲۸ سال زندگی من را شکل و فرم داده و تصمیم گرفته که من چگونه زندگی کنم، چگونه راه برم، چگونه فکر کنم، چگونه بپوشم، نگاهم چگونه به دنیا باشه، در مورد آدمها چگونه قضاوت کنم، چگونه در مورد زندگی شون فکر کنم، یک مورد همینکه بارها گفته میشد که ثروتمندها کلاه برداری کردن تا به اینجا رسیدن، و کار قاچاق و غیر قانونی و پول مظلومی رو خوردن تا به اینجا رسیدن، در حالی که وقتی صحبت های مسعودی پور رو شنیدم، زاویه ی دیدم عوض شد یعنی نگاهم بازتر شد و وقتی قسمت هایی از جامعم رو که نمیتونستم ببینم، با صحبت های مسعودی پور همه اون قسمتهایی که دیده نمیشد را دیدم و وقتی از نزدیک مشاهده کردم دیدم اشتباه هم نمیگن، چطور میشه همه رو متهم کرد به کلاه برداری و درآمد حروم، این نگاه من و عده زیادی از جامعه ای بوده که من در اون زندگی میکردم...
اکنون که به باور ثروت و ثروتمند شدن رسیدم و میبینم که ثروت برای همه و به اندازه همه هست اگر همه بخواهند، این من را به سطح بزرگی از باور رسوند که دنیای من و جهان من رو عوض کرد و وقتی اطلاعات عمیقی و باور عمیقی پیدا کردم، ناخودآگاه و آگاه به سمت ثروت کشیده شدم و شروع به اقدام و ساختن زندگی و آینده ی خودم بخصوص در قضیه استقلال کاری شدم، تمام عمرم فکر میکردم استقلال مالی مهمترین وجه قضیه است، ولی دیدم اشتباه میکردم...
من سه ساله کارمند بانک قرض الحسنه رسالت هستم ولی از نگاه فقر کارمند شدم، از شدت کوچکی و از نگاه اشتباهم به دنیا و زندگی و ثروتمند شدن کارمند شدم، باور کرده بودم که ثروت برای از ما بهترونه و من همین اندازه میتونم درآمد داشته باشم و وقتی فکر میکنم که هرماه عمر با ارزشم رو میفروشم که ۲ میلیون حقوق بگیرم، خیلی برام سنگین و گرون تموم میشه و عمرم داره تلف میشه و من با این وضعیت آرزوهام برآورده نمیشه و به خواسته هام نمیتونم برسم، و وقتی یک کارمند خونه میخواد بخره میره بانک مسکن وام میگیره ۱۵ ساله و نمیدونه در چه حفره ی بزرگی افتاده که دیگه نمیتونه بیاد بیرون و نمیتونه از حقوقی که میگیره لذت ببره چون باید نصفش رو جدا کنه و بابت قسط پرداخت کنه و این چنین زندگی کردن چه شرایط سختی روداره و وقتی عمر میگذره، افسوس میخوریم که زندگی نکردیم و هیچ لذتی از زندگی نبردیم...
میبینید چقدر سخت میشه...
هر کی میگه بانک خوبه...بدونید پایین ترین آرزوها رو داره، و بدونید که الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن رو ندیده و گوش نکرده، خدا با این همه عظمت، ما ازش یک پر کاه بخواهیم، این خیلی زشته درست نیست، باید ارزش و جایگاه و مقاممون رو ببریم بالا تا بتونیم چیزهای بزرگتری از خدا بخواهیم...
هر کاری اولش سخته فقط باید ابتدای کار رو محکم گرفت و ایستادگی کامل تا رسیدن به نتیجه رو داشته باشیم بعد از اون همه ی کارها آسون میشه...
این وعده خداست که بعد هر سختی، آسونی هست، تلاش کنید و اگر کم آوردید مولتی دیلی و مولتی ویتامین بخورید که در روز بخاطر بعضی ضعف های جسمی کمکتون میکنه...
برای همتون آرزوی موفقیت، پیروزی و شادکامی رو دارم...
محمد صفری ۲۸ ساله ساکن تهران منطقه ۱۴ خیابان پیروزی

پروانه اکنونی از سوئیس
۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳

یک دنیا تشکر،
امروز مطالب شما رو گوش میکردم، بسیار مفید و ارزنده ست.
از صمیم قلب براتون آرزوی توفیق و سلامتی کردم.

مهران مکبری از تهران
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲

لبخند با سلام فراوان
از خرید پکیج سیر تا پیاز رضایت ۱۰۰% دارم
بسیار عالی قدرتمند
غیر قابل توصیفه
از همون اول به خریدم مطمئن بودم

نسرین زیاری از کانادا
۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴

سلام استاد عزیز،
کتابتون خیلی عالیه ، ممنونم از زحمات بی پایانتون

رضا مرادی
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱

سلام با گوش دادن به فایل احساس گناه از پکیج سیر تا پیاز خیلی گریه کردم خیلی عالی بود.

نگار رضازاده از بابل
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۷

درووود
مرسی بابت زن گفتید ،
واقعا متشکرم
فایلهای. رایگان شمارو دارم گوش میدم انگار خیلی فرق داره با بقیه ها،از فایل عشق شما متوجه شدم، هیچ کس در مورد زن اینطوری نگفته،
قیمت شما هم بسیار مناسبه
کلی،فایلهای شمارو گوش دادم،به خیلی اشتباهات که تو فایل رایگان گرفتید در من هست،هیچ کس،نگفته ولی شما تو فایل رایگان گفتید
فایل عشق شما منو دگرگون کرد،
عالی بود، دقیق درست گفتید

علیرضا صمدی نژاد _ گفتار درمان
۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸

سلام استاد عزیز،
بعد از گوش دادن های مکرر فایل های سیر تا پیاز ثروت تازه چند روز هست که معنای « فایل درخواست » رو فهمیدم و الان خیلی بیشتر از قبل احساس لیاقت میکنم.
خواستم ازتون تشکر کنم.
پورصمدی

علی محمدی
۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹

با سلام و احترام
تشکر میکنم بابت پکیج عالی سیر تا پیاز ثروت
تشکر میکنم از شما

میرابراهیمی از ازگل
۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱

استاد ممنون و سپاسگزار از مطالب پکیج کامل سیر تا پیاز ثروت،
چون بسیار عااااالی بودند و با تجربیات بسیاری که من در حوزه آموزش های مالی دارم ، هیچ کدام مثل روش شما سازنده نبود
چون با این روش (( وجود ثروت ساز ) ) بازسازی و تصفیه ذهن و روح از عقاید غلط صورت میگیرد و این بسیار منحصر به فرد هست
پس اگر بخواهیم تشکر و قدرانی را انجام دهیم هرروز باید مدام در حال نوشتن باشیم
در ضمن به نظرمن افرادی موفق میشوند که به پختگی روحی نسبی هم رسیده باشند
گل گل گل گل گل گل گل گل گل

امیر طاها
۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴

سلام خسته نباشین
پکیج استاد رو من تهیه کردم
واز اونجایی ک از بقیه اساتید هم گوش کردم
انصافا خیلی نسبت ب بقیه محتویات قدرتمند و کاملتری رو داره
واقعا متشکر بابت اموزشهاتون

محمد صفری کارمند بانک از تهران
۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

سلام خدمت استاد عزیزم
استاد من دوتا از مجموعه ی شمارو خریداری کردم و به طور فیزیکی دریافتشون کردم که خیلی عالی و بی نظیر بود که حتی نسبت به مباحث آقای ..... خیلی بهتر و اثر گذار بود.
مجموعه سوم روابط عاشقانه بود که خریداری کردم چون حجمش کم بود دیگه به طور فیزیکی دریافتش نکردم و مستقیم دانلود کردم.
گل گل گل گل گل گل گل گل

نگار رضانژاد از بابل
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱

سلامممم
استاد عزیزم
باورتون میشه
خونه ام اجاره رفت
همه بنگاه ها می گفتن مستاجر نیست،فصل امتحاناته، کسی دنبال اجاره نیست
من پیش خودم به اونها میگفتم طرز فکر شماست، من قبول ندارم
من و خدا و قانون
استاد خونه ام سه ماه اجاره نرفته بود،
امشب اجاره رفته
نجوای شیطان گاها نجوا میکرد و.میگفت نگار خونه سه ماه اجاره نرفته خالیه، از این نجواهای،گفتم تو کارت نباشه،خدا برای،من به راحتی و.به آسانی،و به بهترین شکل اجاره میده
من فقط دو تا فایل از پکیج و فصل اول کتاب رو خوندم و چندین بار گوش دادم
صدای شما طوریه به آدم لذت میده
به دل آدم میشینه
یه حس عجیبی دارم

محمد کارمند از تهران
۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰

خدا پدر مادرت رو بیامرزه و رحمت کنه و وجودتون نور و زندگی تون با خیر و برکت باشه انشاالله.
در پیامتون مطلب رو گرفتم
فهمیدم قضیه چی شد
حق مطلب اینبار خیلی برام روشن شد.
ممنونم استاد عزیز.
روزهایت خوب و خوش و عالی

شهرزاد رضایی
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹

سلام استاد عزیزممم
واقعا عالیه
من همش گوش میدم
استاد من خیلی خوب درک میکنم حرفای شمارو
چون از بس دوره های مختلف رفتم ،ولی حرفای شما یه چیز دیگر هست
پر معنی
محکم

نگار رضانژاد از بابل
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹

سلام استاد
تو این مدت تغییراتی داشتم
ایمانم قوی تر شده
باورم
خود باوریم
و عملگراتر شدم....
من دوره آموزشی تمام اساتید ثروت را دیده ام و تا کنون حدود 30 میلیون تومان خرج کرده ام.
ولی الان استاد من فقط فقط میخوام با روش شما پیش بروم و رشد کنم.
و هیچ دوره و آموزشی دیگر نمیروم.
فایلهای شما خیلی قدرتمنده
استاد عزیزم
من عاشق فایلهای شما شدم
فعلا دارم خوب پیش میروم
معجزه اول این بود خونه ام اجاره رفته
و الان هم پیگیر گسترش مغازه هستم
وای خدایا شکرت
زندگی ام داره معجزه رخ میده

شفیع هستم از قزوین
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۶

سلام من شفیع هستم از قزوین
من جوانی هستم 35 ساله.
بسیاری از کتابهای روانشناسی موفقیت از شخصیتهای خارجی مانند ناپلئون هیل، کلمنت استون، آنتونی رابینز و ... یا اساتید ایرانی مثل دکتر ... یا استاد ... یا استاد ... را خوانده ام ولی هیچکدام به اندازه شما برای من نیرو بخش نبوده است .
از شما خیلی متشکرم.

مهدی قنبری زاده ( از کانادا )
۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۴

سلام استاد ( m-gz از کانادا )
راستش من کتاب الفبای ثروت را یکبار خوندم و شروع کردم یکبار گوشش بدم ولی بنظرم این کتاب فقط کتاب آموزش ثروتمندشدن نیست این کتاب کتابی هست که سالها پیش تو مدارس بعنوان اصول اولیه زندگی و خداشناسی باید به ما تدریس میشد.
من پرستار هستم و همیشه کنار کار ثابتم کارهای پاره وقت دیگه ای هم میکردم و هر وقت ضرر کردم و موفق نشدم رو بدرستی جوابهای شکست و حتی ورشکست شدنم رو تو این کتاب دیدم و خوندم.
کلا تصمیم گرفتم از اول این خود خود ساخته ام را خراب کنم و از نو بسازم ،
تمام طول عمرم شغلم پرستاری بود و با وجود اینکه پرستار خوبی بودم همیشه دلم میخواست آشپزی کنم و رستوران داشته باشم. برای سالهای سال و هیچوقت جرات نکردم کارم رو رها کنم و برنم دنبال کاری که دوست داشتم ولی الان تصمیم گرفتم این کار رو بکنم و باید اون خودی رو از نو بسازم که خودم دوست داشتم و دارم ، باید خدا رو از نو بشناسم و راه جدیدی پیش بگیرم با خود جدیدی راه آسانی نیست ولی محالم نیست ،
به هر روی بر خود واجب میدونم از شما تشکر کنم بابت این دیدگاه و بعد جدیدی که در زندگیم باز کردین و براتون آرزوی پیروزی و شادی و سلامتی بکنم.

دکتر مهدی پور ... از تهران
۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲

با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای مسعودی پور عزیز
من دو دوره الفبای جامع ثروت و سیر تا پیاز ثروت رو تهیه کردم و بارها و بارها گوش دادم.
هر بار که گوش میکردم احساس میکردم به درک عمیق تری دارم میرسم و نتایج رو هم احساس میکردم.
من به درمان بیماران در منزل مشغول هستم.به حول و قوه الهی تو این یک و نیم سالی که از این مجموعه استفاده کردم درآمدم تقریبا به سه برابر رسیده .
دوستان با رغبت هر روز به گوش دادن فایل ها ادامه بدین تا باورهای شما ذره ذره تغییر بکند. اگر از فایلی بیشتر لذت میبرید آنرا بیشتر گوش بدین و شاهد نتایج عالی آن در دنیای بیرون باشید.

نگار رضایی
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۳

سلام استاد
استاد من 7 سال اداره بیمه سلامت کارمند بودم. ولی الان مغازه خودم را دارم. فایلهای شما رو بارها و بارها دارم گوش میدم. الان دارم بهتر بهتر میشم. مغازه ام کوچیکه ولی از اداره هزاران برابر بهتره. از از آدم آقا بالا سر ندارم ، محدود نیستم با عشق تو محیط کارم هنگام انجام کار مشتریها فایل گوش میکنم، همیشه در حال پخشه.
فایلهای شما واقعا عالیه.

مهدی قنبری زاده ( از کانادا )
۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷

سلام استاد؛امیدوارم سلامت و شاد باشید؛
استاد جان من پکیج سیر تا پیاز رو یکبار کامل گوش گرفتم و کتاب رو هم خوندم ولی چند نکته هست که خدمتتون میگم یکی اینکه قسمت دوم پکیج فقط تقریبا رو ایران صدق میکنه چون من کانادا هستم شما اینجا خیلی راحت میتونید وام بانکی بگیرید و این وام قسط بندی نمیشه که شما باید پسش بدین بلکه فقط سود وام که نهایتا تو بدترین شرایط ممکنه به نزدیک ده درصد برسه رو اگر پرداخت کنید تا مدتها میتونید این پول رو نگه دارین مثلا با گرفتن دوازده هزار دلار و پرداخت ماهانه صد دلار که سود ده درصد میشود شما هروقت دوست داشتین میتونید وام رو بازپرداخت کنید و حتی اگر ورشکست بشین دولت کل وام رو پرداخت میکنه و بخودتون هم حقوق ماهیانه میده فقط تا پنج سال نمیتونید وام دریافت کنید بواسطه خراب شدن کردیتتون ؛نکته بعد که شراکت رو بشدت منع کردین راستش من تو ایران بساز بفروشی میکردم بعدش بازار خراب شد یه مدت گاوداری داشتم و همیشه هم شریک داشتم و واقعا همیشه از هم راضی بودیم تا زمانی که از هم جدا شدیم و من مهاجرت کردم مشکلی مطلقا با شراکت نداشتم نکته بعد حقیقتا اینجا ایجاد سایت فروش اینترنتی اسان هست ولی باید با رقبایی مثل امازون رقابت کرد که بینهایت مشکل هست و همه فروشگاهها خودشون سایتهای فروش اینترنتی دارند و فروش محصولی که اینها نفروشند تقریبا محال هست و وضع مثل ایران نیست که تازه فروش اینترنتی بوجود اومده و در حال رشد هست البته اگر محصول خودت رو داشته باشی یعنی تولید کننده باشی اینکار اینجا هم ممکنه و سود دهی بالایی داره ولی مستلزم اینه که خودت تولید کننده باشی ؛البته من همیشه دوست داشتم رستوران داشته باشم و کاریه که سالهاست آرزوش رو بدل دارم و با پکیج شما مصمم شدم هرجور شده برم و شروعش کنم پکیج از لحاظ دادن روحیه و اصلاح باورها واقعا بینظیر هست و بقیش هم به همت خودمون بستگی داره که انجامش میدیم انشالله بزودی خبرهای موفقیتم رو به اطلاعتون میرسونم،ممنون و سپاسگزارم

ن.ک
۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۰


سلام استاد مسعودی پور.وقتتون بخیر.
بابت کلیپ های عالی ای که تهیه میکنید برامون مچکرم ازتون.

محمدرضا حسنی زنجان (سوپر گوشت جلال)
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶

سلام
میخام بابت این پکیج سیر تا پیاز و مباحث کف بازار که نزدیک یکسال است آن را تهیه کرده ام تشکر کنم. من درآمدم در این یکسال گذشته با آموزش های پکیج از ۱۵ میلیون تومان در ماه به ۴۵ میلیون تومان در ماه رسیده یعنی حدود ۳ برابر شده .
محمدرضا حسنی از زنجان ( سوپر گوشت جلال ) هستم.

رضانژاد
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰

استاد عالیه فایلهای شما.
فوق العاده
خداهیش کسی تا الان اینارو نگفته
استاد چقدر شما با قدرت حرف میزنید
ای وووووووووول
اعتماد به نفس میگیرم ازتون

مهران مکبری
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۴

سلام جناب مسعودی پور.
در ابتدا بگم که بزرگترین نتیجه استفاده از فایلها ی شما آرامش درونی و غیر قابل توصیفی هست که نمیشه روش قیمت گذاشت.
با رعایت اصولی که از این پک آموزش دیدم درهایی رو به پیشترفت من باز شد که حقیقتا نمیدونم چرا تا بحال این افراد و این موقعیتها و ایده ها رو نمیدیدم.در واقع زندگیم داشت بیهوده میگذشت. بطوری قدرتمنده که به راحتی با وزرای کشورهای دیگه خیلی راحت روابط دوستانه وصمیمی پیدا کردم با اینکه حتی زبان اونها کاملا با ما متفاوته.
با افرادو شرایطی رابطه پیدا کردم که کلمه مشکل و مشکلات هیچ مفهومی نداره. فقط رفاه آسایش امنیت نعمت و ثروت بیش از حد و عشق و علاقه به هر آنچه که اطراف شماست رو میبینید.از همه جالبتر اینه که خود من هم برای اونها دوست داشتنی و ارزشمند هستم.
به نظر من این پک شما بزودی در تمام جهان یکی از مهمترین و موثرترین وقدرتمندترین سیستم از سیستهمای آموزشی دنیا ثبت و اجرا خواهد شد . نه فقط برای ثروت بلکه برای درمان بیماریهای لا علاج و برای افسردگی و روابط اجتماعی،خانوادگی،سیاسی و حتی برای مراقبه برای دوری از بلاهای طبیعی مثل سیل، زلزله ، خشکسالی و... بسیار موثر و قدرتمنده.
من به این ایمان دارم که دانشمندان درجه یک دنیا به این خواهند رسید که این جهش وپیشرفت آموزشی یک کشف فوق العاده هست که از واجبات تعلیم وتربیت خواهد بود که صدها سال پیشرفت علم وانسان رو بصورت نجومی به جلو خواهد برد.
این علم و این پک پایه واساس وچهارچوب تمامی پیشترفتهاست. شما یک هدیه و وسیله از طرف خداوند هستید که قبل از این نسلهای گذشته از اون محروم بوده اند.
نه اینکه بخوام یه بت از شما بسازم ،در واقع شما توی موقعیت و زمان و شرایط درست وبه جا شکوفا و مطرح شدید وقابلیتهای خودتون رو کشف کردید. تاریخ از شما به نیکی یاد خواهد کرد بعنوان شخصی که بهترین دستاورد بشر عصر خودش رو در اختیار همنوع خودش قرار داد .
مکبری

زهرا سعداوی
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱

سلام استاد عزیزم
استاد زندگی من رنگ و بوی دیگری گرفته.
رنگ و بویش زمانی شروع شد که بسته شما بدستم رسید. من مستاجر برای خونه ام گرفتم، مستاجر من یه جوان 23 ساله، بسیار بسیار ثروتمند، و با طرز تفکر ثروتمندانه است. باباش کارخونه داره ، این نوجوان بسیار ذهن ثروتمند ان داره . استاد گفته بودید با ثروتمندان برخورد کنید و نشست و برخورد، دو روزه دقیقا متوجه شدم ، چقدر تو روحیه من و طرز فکر من اثر گذاشته، نمیدونم چی بگم استاد عزیز
فقط مات و مبهوتم
از شما ممنونم بخاطر آموزش های عالی شما

Soltani from U.S.A
۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸

Hi Dear Masoudipoor, I found you through Web n thanks that. You advised people,I hope to see you in la.Max. Ostad,you are mentally rich also, have a pure
heart,God blessing you &your family,LA (Los Angeles). max soltani

جلالی - املاک جلالی
۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۸

سلام خیلی لذت بردم‌ از برنامه‌ات‌. خداوکیلی کار‌بزرگی‌انجام.دادی. انشاعلا همیشه موفق باشی.
من‌۵۵سال‌دارم.
نصف کارهای که‌‌‌‌تجربه کردی‌ تجربه‌کردم.
۵سال زندگیم‌عوض‌شده دنبال راهنمای می گشتم خدا‌راشکر‌‌با‌ شما آشنا شدم.
سلام شما انسان بزرگی‌هستی‌ و دست‌ بکاربزرگی‌ زدی همه‌ ایرانیان به‌شما‌افتخار می کنند.

جواد اشرفی
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۵

جناب مسعودی جان و عزیز دل سلام و درود به شما و وقتتون بخیر و بسیار بسیار ازتون معذرت میخوام که این وقت وساعت مزاحمتون و مزاحمه وقتتون میشم اقای مسعودی پور گرامی .... جناب من راسیتش امشب یکی از این برنامه با ارزش و حکیمانتون رو دیدم و واقعا خوشم اومد و برام جالب بود و تا امشب و تا لحظه ی پیش ازاین که برنامه ی با ارزشتون رو ندیده بودم همیشه فکر میکردم خدای مهربانمون از ما اول تلاش میخواد بد باور به این که پولداری و میتونی ثروتمند بشی ولی امشب به حرفاتون کلی فکر کردم که جز این که شما گفتید نیس اول باید ما باور به این داشته باشیم میتونیم ثروتمند بشیم بد خدای مهربان کمکمون میکنه که حداقل اون چیزای که میخوایم و برامون راحتی و راحت زندگی کردن رو فراهم میکنه رو داشته باشیم ....

محمد رجایی
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۴

با سلام و عرض ادب و احترام به استاد مسعودی پور عزیز و دوست داشتنی
من پکیج سیرتا پیاز شما رو دو سال قبل از با حقوق سربازیم خریداری کردم ، پکیجتون خیلی خوب و عالیه مخصوصا توی بعضی از فایل هاتون بعضی از دقائق هستن که باید بارها وبارها و بارها گوش داده بشن از بس شیرین و آموزنده و امید بخش هستند ، من حقیقتا خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و تونستم پکیج شما رو خریداری کنم .
انشاالله که خدا بر توفیقات شما برای خدمت هر چه بیشتر به مردم اضافه کنه .
ممنون از شما .
یاعلی مدد .

مهدی قنبری زاده ( کانادا - آمریکا)
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷

سلام استاد
خدا رحمت کنه رفتگانت رو . یه عمر ایه (یرزق و من یشاء) رو خوندم همیشه معترض بودم به اینهمه بی عدالتی و جالب اینکه من الان بار دوم هست که دارم فایلها رو گوش میدوم و بار اول اصلا نشنیدم این رو . خدا بهت خیر و برکت بده که سنگ بزرگی رو از رو سینم برداشتی ،
بینهایت ممنونم بخاطر این دیدگاه جدید و اینکه تازه تغییرات مثبت تو زندگیم شروع شده.
بازم ممنونم

نگار - مهندسی ذهن
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۱

سلام استاد عزیزم
فوق العاده است. من تا فایل نه پیش رفتم. کتاب بخش سوم هستم. من از پکیج ثروت استاد ... خیلی زود خسته میشدم اصلا گرایش به شنیدن نداشتم ، ولی خدایش بی نهایت گوش دادم 24 ساعته. ولی خسته و دلسرد میشدم. نمیدانم چرا؟
ولی از فایلهای شما هر چه گوش میکنم سیر نمیشم. دیروز از فایل یک شروع کردم تا فایل 7 ، چون چندین بار گوش دادم دیروز چون خونه بودم از اول گوش دادم تا 7 رو.
دیدم خیلی عوض شده نسبت به پول
الان برای یک ریال ارزش قایل هستم واقعا پول سلطان نعمت هاست. من دقیقا درک میکنم. من الان متوجه میشم ک چقدر تو کارام اهمال کاری بود حتی کارهای کوچیک، در واقع مسئولیت نپذیرفتن.الان میبینم برای کارهای کوچیک قدم بر میدارم چقدر موفق ترم.

. .. از دبی تماس میگیرم
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱

با سلام خدمت استاد
من پكيج سيرتاپياز ثروت رو خريدم وخوندم خوب بود دستتون درد نكنه.

شایان شیخ زاده از آمریکا
۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵

استاد کتاب بی نظیره، بی نظیر.
خیلی باور منفی دارم ولی متعهد شدم که تغییر کنم،
آستین بالا زدم. ......

نسرین زیاری ( از آمریکا )
۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹

سلام استاد عزیز،
دو سال پیش سیدیه (سیر تا پیاز ثروت ) شما رو خریدم برای من خیلی آموزنده بود و همچنان دارم با خودم کار می کنم ، من خیلی ثروتمند بودن را دوست دارم و تمام کسانی که ثروتمند هستن را دوست میدارم چون فکر می کنم که لیاقت ثرومند بودن را دارنند ،
««شاگرد کوچک شما نسرین»»

نجیب رضایی از آلمان
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲

سلام بر استاد گرامی
در ابتدا خیلی ممنون از ویدیو های آموزنده تون که به طور رایگان در یوتیوب هست و وقتی میریم در یوتیوب اینقدر زیر تاثیر این ویدیو ها میرم که یادم میره چکار قرار بود انجام بیدم.
ساعتها میشنم گوش میدم ولذت میبرم و میآموزم و به خاطر همه اینها خداوند رو سپاس گزارم که با همچین استاد بینظیر آشنا شودم.
و باز هم خداوند رو سپاس گزارم که داره باورهم شیکل مگیره توی فایلهای شما استاد گرامی.

نگار
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۳

استاد عزیزممم
استاد زندگی ام بهتر شده از نظر مالی
متاسفانه تله عجله انسانها رو از خواسته دور میکنه
آلان ایمانم زیاد تر شده
همتم زیاد
شما استاد بسیار خوب من هستید.

مهدی قنبری زاده از کانادا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷

سلام استاد
امیدوارم سلامت و شاد باشید،
راستش من هرچی بیشتر از مطالب پکیج رو گوش میدم و جلو میرم باید بیشتر از شما تشکر کنم و از خداوند براتون طلب خیر و نیکی کنم
یه چیزهایی داره تو وجودم بیدار میشه که سالهاست تو وجودم بخواب رفته بودن؛
نشستم دوباره دارم زندگیمو برنامه ریزی میکنم و مطمئنم به موفقیتم
هرچند الانم معتقدم هر روز با گوش دادن مطالب و خوندن کتاب دارم پیشرفت میکنم
ولی مطمئنم موفقیتهای بسیار بزرگی رو تجربه خواهم کرد ؛
زیاد مزاحمتون نشم فقط خواستم تشکر کنم و بگم امیدوارم خداوند همیشه یار و یاورتون باشه

زکی از افغانستان
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳

سلام استاد
خواستم از پکیج دوم تان تشکر کنم خیلی عالی بود مخصوصا قسمت فروش فیزیکی .
فایل اعتماد ب نفس عالی بود و درباره علم توحید و خودشناسی اشاره داشتید امیدوارم درباره توحید فایل تهیه بفرمایید. خیلی دوست دارم درباره آن بیشتر بیاموزم .
ممنون استاد

حسینی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰

سلام وقت بخیر
من 157 باوررو خریداری کردم بسیار عالی بود
و خیلی از کلیپهای شما رو از آپارات دانلود کردم واقعا عالی بود
با تشکر

مهدی
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴

سلام
تا فایل ۴ کتاب صوتی الفبای جامع ثروتمند شدن رو دوباره گوش کردم احساس میکنم باز هم دارم چیزهای جدیدی یاد میگیرم و همین انگیزه امو خداروشکر افزایش داد.
سپاس از شما

شهربانو
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳

سلاممم
استاد گلممم
تو بخشیدن از نظر کینه و رنج خیلی بهتر شدم
وای استاددددجووونم
مرسی که هستید
بابت سایت و کار ام فقط با شما مشورت میکنم و از شما کمک میگیرم
به هیچ کس اعتماد نمیکنم
شما بهترین استاد با صداقت هستید و خیلی مهربان و خوش اخلاق
خدایش من تا الان مثل شما ندیدم،واقعیت گفتم، اغراق نکردم
ایوانم خیلی قویتر شده استاد
این بزرگترین نعمته برام
نجواهای شیطانی ام الان قابل کنترل تر شده،
گل گل گل گل گل

علی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹

با سلام خدمت استاد عزیز
به فایل تعهدنامه کتاب با صدای الهام بخشتان رسیدم
خیلی خرسند و خوشحالم که کتاب شمارا تهیه کردم همان بود که نیاز داشتم
سال جدید را با جدیت و تسلیم در مقابل اموزشهای شما شروع میکنم و چندین بار روی مقالات و مطالب شما تمرین میکنم .
خدا رو شکر که شما را وسیله ای برای اموزش و هدایت بیشترم قرار داد
ممنون و سپاس
در حفظ و امان الهی باشید سال جدید بر شما مبارک و پر از خیر و برکت

شهاب ( از آمریکا )
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴

سلام استاد
قدرت کلامتون بی نظیر ه
هرچی گوش می دم سیر نمی شم
دست دست دست

شهربانو رضانژاد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴

نگار
سلام استاد عزیز
استاد
یادتون من یه ماه گذشته می گفتم در امدم روزی 20000هزار الی 30000 بوده
این ماه در امدم 1400000 شده
امشب نشستم این ماه رو حساب کردم دیدم 1400000 هزار تومن در آوردم
خودم تعجب کردم
از خداوند ممنونم
از شما استاد مهربانم ممنونم

علی حاجی پور
۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸

سلام ،جناب مسعودی پور
علی حاجی پور هستم
با کانال شما تو یوتیوپ آشنا شدم ، و ویدیو های شما رو دنبال می کنم ، خواستم تشکر کنم از بابت تلاش شما برای بالا بردن سطح آگاهیهای مردم و بالا رفتن سطح دانش و آگاهی از قوانین استفاده از اون دانش و آگاهی ها ، سپاسگذارم از بابت تلاش و ایمان و باورها تون که میدونید که میشه.

نجیب رضایی از آلمان
۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵

سلام به شما استاد عزیزم آقای مسعودی پور
در ابتدا از صمیم قلب از شما ممنونم بخاطر فیلهای رایگان خوب تون و من الان تصمیم گرفتم که محصولات تونرو خریداری کنم پکیج سیر تا پیاز ثروت وثروتمند شودن همرا با کتاب الفبای جامع ثروت وثروتمند شدن بخرم. همانطور که قبلا عرض کردم من خودم آلمانم و از اینجا خیلی تلاش کردم نشد که قیمت اش را پرداخت کنم ولی اگر امکان دارد میخام دوستانم از ایران قیمت پکیج هاتون را پرداخت کند به شماره کارت تون و شما لینک دانلود این کتاب هارو به ایمل من بفرستید آیا اینگونه ممکن است ؟

مهدی قنبری زاده از مونترال کانادا
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴

سلام استاد
راستش فقط خواستم تشکر کنم هرجا کم میارم یا اتفاقی میفته که نارحت میشم یا دلسرد پکیج یه معجزه ای از خودش در میاره یا خودتون یه کلیپ جدید میزارین که ادم راه رو گم نکنه و حواسش باشه چکار کنه
من همچنان دارم پکیج رو گوش میدم برا بار دوم
فقط هر بحث رو چندبار
و بسمت هدفم به پیش میرم
و به یاری خداوند بهش دست پیدا میکنم
بر هر حال ممنونم و امیدوارم سلامت و شاد باشید.

2020
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴

بسيار سپاسگذارم دست دست دست دست دست
خدا انشالله روز به روز شما وهمه دانش اموختگان رو ثروتمند كنه مچكرم منم دارم تغيير ميكنم به لطف خدا دست

بهمن کوکبی دانا
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶

سلام استاد عزیز وگرامی جناب آقای مسعودی پور ...
خیلی خیلی از آشنایی باهاتون خوشحال و امیدوارم شدم ...جا داشت، پس از تماشای تعدادی از فیلم های بسیار آموزنده شما مخصوصا با اون گفتار و بیان زیباتون ...ازتون کمال تشکر و قدر دانی رو داشته باشیم ...انشاالله خداوند تعالی سایه بزرگ مردانی همچون شما رو بر سر مردم همیشه محفوظ نگه داره ...سالم تندرست و شادکام باشین ...ارادتمند شما بهمن کوکبی دانا هستم .

دکوراسیون داخلی
۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶

سلام
بنده 35 ساله و متاهل هستم و فعلا مشغول به نصب و انجام دکوراسیون داخلی ساختمان هستم و درآمد خودم را طی دو سال اخیر حدودا سه برابر نموده ام البته شایان ذکر است که ویدیوهای رایگان شما بسیار برای بنده موثر بوده است ممنون شما هستم.
گل گل گل گل گل

حمید مسلم از آلمان
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۲

با سلام خدمت استاد عزيز
حميد هستم از هامبورگ
من اتفاقى در يوتيوب به شما عزيز بر خوردم و هر روز در هين كار حداقل ٢ ساعت برنامه هاى شما رو ميبينم.
باور كنيد هر پارت رو به كرات ديدم و براى همه اعضاى خانواده هم توى المان هم تو ايران ميفرستم.و براى همسرم هم ميفرستم و شب كه خونه بر ميگردن به هيچ وجه تلوزيون نگاه نميكنيم و در مورد صحبت هاى جنابعالى بحث و صحبت ميكنيم.

یونس احمدی
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۸

سلام خدمت استاد گرامی.
استاد بنده یکی از جمله کسانی استم که برنامه های شما را در سایت یا youtube میبینم و خیلی هم لذت میبرم و برای همین بود که دیروز کتاب جامع الفبا را تهیه نمودم و انشالله در اینده محصولات دیگر را نیز تهیه خواهم نمود.

یونس احمدی از پاکستان
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۰

سلام خدمت استاد گرامی اقای مسعودی!
بنده مدت بیست وپنج روز میشه کتاب الفبا جامع ثروت و ثروتمند شدن را تهیه نمودم راستش تا هنوز بنابر مصروفیت که داشتم کتاب را کامل مطالعه نکردم تا فصل چهارم خوندم اما فایل های صوتی را کاملا گوش کردم واقعا بینظیر است.. خیلی از عقاید پوچ (مزخرف) که داشتم اصلاح میشه در حال اصلاح نمودنم. خداوند شما را توفیق بدهد که چند جلد کتاب دیگر هم تالیف کنید تا همنوع ان استفاده نماید و زندگی اش متحول شود.

نجیب رضایی از آلمان
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲

استاد عزیزم شما خیلی مهربان هستید خیلی.
نمیدونم چه جوری ازتون تشکری کنم.
استاد عزیزم خدا به همه آروزهاتون برسونتون که تلاش میکنید ماها به آروزوهایمان برسیم.

نجیب رضایی از آلمان
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸

سلام بر استاد عزیزم اومید وارم که حالتون عالی باشه
من تقریبا دو ماه میشه که کتاب الفبای جامع ثروت وثروتمند شدن رو به همراهی پکیج سیر تا پیاز خریدم و دارم مطالعه اش میکنم وبه فایلهای صوتیش گوش میدم خیلی خیلی عالی و کامل است به نظر من.
من تقربا هر روز به فالهای صوتیش گوش میدم ولی کتابشو وقت نمیکردم که هر روز بخونم بجز بعض روزا که کار نداشتم میخوندمش.
ولی الان یک هفته بعد تعطلات تابستان است در آلمان و من نزدیک یک ما وقت دارم. وقصد دارم که تمام این وقت رو یه جای بیرم و از صبح تا شب فقط و فقط روی کتاب و فایلهای شما کار کنم و میخاستم بپرسم ازتون که نظر شما درین باره چیه آیا این خوبه یا این که خیلی زیاده از صبح تا شب کار کردن روی فایلها میخاستم نظر شما استاد عزیزم رو درین باره بیدونم. جهان سپاس.

s.h.m.a
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰

سلام وقت بخیر من پنج ساله که دارم درزمینه موفقیت مطالعه میکنم .وفیلمهای اموزشی دکتر ازمندیان.وشاهین فرهنگ دکتر احمد حلت برایان تریسی وباب پراکتور .نگاه میکنم واز رازها اشنایی دارم ولی هنوز احساس میکنم یک چیزی کم دارم ولی فایل های صوتی شما خیلی به دلم نشست.میخوام تمام پکیج های شمارو خریداری بکنم .واز خدای رحمان خاستار یک زندگی باارامش.هستم.

مهدی قنبری زاده از مونترال کانادا
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶

درود استاد
امیدوارم سلامت و شاد باشید،
داشتم به اموزشهاتون گوش میکردم اینقدر زیبا و پر انرژی بودن که بر خودم واجب دونستم بیام و ازتون تشکر کنم؛ براتون از خدا طلب خیر و برکت میکنم و امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید.

حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

استاد مسعودى پور عزيز
من حدود ٣ روز كه پكيج سير تا پياز شما رو تهيه كردم.كل روزم با صحبت هاى شما سپرى ميكنم و گويا شما همه صحبت هاتونو ريختيد داخل يك سرنگ و داريد مستقيم به خون بنده تزريق ميكنيد.خيلى خوشحالم اسم مغازم ( در هامبورگ ) ٧ سين هست.
چون ٧ كار انجام ميدم و همش هم با s شروع ميشه اسم مغازمو گذاشتم 7s Hamburg
انشاالله که بتونم شاگرد خوبی براتون باشم.
لبخند لبخند لبخند گل گل گل

دوست از افغانستان
۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰

سلام استاد گرامی خوبی بسلامت باشید اززحمات قابل قدر شما که خدمت به انسانها است جهانی سپاس سعادتمند باشید.

حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان
۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶

سلام بر رهبر بزرگوار خودم.
استاد خدا رو شكر خداوند بزرگوار به من نعمت تشخيص دادن بين خوبى و بدى ،كار خوب وكار بد رو به اين بنده از نوع خوبش عطا كرده.
من پكيج شمارو هر روز در محل كار از صبح تا شب ٣٠٠ بار يك فايل رو گوش ميدم و فقط كسى كه با من كار ميكنه(حميد مسلم) اونه كه اونم مجبورا گوش ميده و براى ايشون هم يه دنياى جديد باز شده.و من به برادر و خواهرم گفتم كه بهترين كادو اين دنيا رو ميخام بهتون بدم وبراى هر كدوم پكيج شمارو خريدارى و به اونها هديه بدم.
و مطمعن باشيد من قدر دان زحمات شما بابت يهيه اين پكيج استثناى شما هستم و حفاظت از ان رو وظيفه خودم ميدانم.
گل گل گل قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب دست دست دست

جواد اهل از کاشان
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴

اقای دکتر سلام و خسته نباشید
ممنون وسپاس اقای دکتر مسعودی پور عزیز انشالله همیشه پیروز باشید و خدا خیرتون بده که هم باعث ارامش مردم هستید و باعث پیشرفت مردم

حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان
۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷

آقای مسعودی پور عزیز سلام خسته نباشید
من استعداد فروش بالایی داشتم و مطالب شما مثل آتیش زیر خاکستر. یعنی شما این استعداد را بیدارش کردید. به غیر از مغازه خودم هفته ای که گذشت چیزی حول و حوش 4000 یورو من فقط تلفنی خونه و ملک و املاک جابجا کردم خدا وکیلی گیرم اومده. دیگه کارمون از یه شلوار کوتاه کردن و 10 یورو گرفتن گذشته. تلفن هام داره هر کدام برام از 1000 یورو تا 1500 یورو برام میندازه.
آقای مسعودی پور این را که دارم که بهتون میگم موهای تنم سیخ سیخ شده. خدای من اون بالا سر شاهده و من مطمئن هستم که هیچ وقت قهرش هم نمیاد. من اگر بیام ایران جلوی شما قنوت کنم جلوی شما سجده بزنم جلوی شما رکوع کنم جلوی شما نماز بخونم بخدا قسم خدا قهرش نمیاد.
خدا میگه باید بنده من جلوی این بنده من باید رکوع بکنی باید سجده بزنی باید نماز شکرت رو بعد از من جلوی این بنده ام بکنی.
خواستم از ته دل خواستم نیت دلم رو گفته باشم که چقدر دوستتون دارم و جقدر روی من تاثیر مثبت داشتید.
حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان
دست دست دست گل گل گل گل گل گل گل گل گل قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب بغل بغل بغل بغل بغل بغل بغل بغل لوس لوس لوس گل گل گل گل گل قلب قلب قلب قلب قلب گل گل گل گل

مهران مکبری از قطر
۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵

با سلام جناب مسعودی پور
بنده میخواهم در مورد مساله کمبود آب در ایران و کشورهای همسایه مطلبی رو عرض کنم. در سفر کاری که به تازگی به قطر داشتم دقیقا در همین بحران کمبود اخیر آب متوجه مطلبی شدم که باید برای شما جالب باشه.
چند بار آخری که به قطر میرفتم از افراد مختلف می شنیدم که آب لوله کشی برای آشامیدن مناسب نیست تا اینکه یکی از دوستان یک آپارتمان در اختیار بنده گذاشت .وقتی برای قهوه ونسکافه آب رو به جوش می آوردم متوجه شدم هر دفعه بعد از جوشاندن هیچ تغییری در دیواره کتری پیش نمیاد بلکه هر بار مثل اشک چشم بسیار تمیز وپاک به نظر می رسید.از این رو از چند منبع متوجه شدم بعلت بیش از حد تمیز بودن و عدم هر نوع املاح در آب از خوردن آن خودداری میکنند وبرای همین آب معدنی می نوشند که کمی املاح داخل آب باشد. یاد گفته شما در تراک 17 افتادم که گفتید هیچ کمبودی نیست بلکه کمبود نسبت به بی لیاقتی افراد و عدم مدیریت در جامعه پیش میاد.عین حقیقته، کشوری که حتی یک وجب خاک برای رشد گیاه از خودش نداره فقط شن و ماسه هست میاد آب دریا رو در این حد نامحدود به آب شیرین تبدیل میکنه بدون کمترین آلودگی در حدی که لوله های آب هرگز دچار زنگ زدگی و خرابی نمیشود رو در اختیار مردم میزاره.
خدا رو شکر

جواد اهل از کاشان
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱

جناب مسعودی پور عزیز سلام و خسته نباشید استاد من .....
جناب مسعودی پور عزیز ... من در حقیقت دارم با خودم میجنگم و دارم با دله خودم میجنگم تا افکارمو اول از همه عوض کنم تا به اون چیزی که میخوام وشما میدونم ارزو میکنید برای همه بینندهاتون وشاگردانتون که از جمله خوده من میشوم ارزو میکنید تا به بی نیازی در این دنیا برسن و معنی زندگی کردن یک انسان که خداوند مهربان افریده و از او خواسته که بهترینها رو ببینید و بی اندیشید ... زیباها را ببینید و بی اندیشید ..... و یک رو تفکر بهترازهزار سال عبادت هس رو ببینیم به معنای واقعی من از سرمایه دار شدن این رو میخوام جناب مسعودی پور عزیزم استادم ممنون وسپاس گذارم که به مردم اموزش میدید و دل خوشی ممنونم و سپاس گذارم .... من جواد اهل از کاشان هستم تمام صحبتا شما تو اولین ویدیو که ازتون دیدم برام کافی و فهمیدم که در تلاش هستید زندگی رویایی و لیاقت انسان دراین دنیا رو به تصویر مردم و شاگردانتون به دید بزارید ونه برای فالو این کار رو نکردید بلکه برای امید دادن به ادمایی مثل من وشاگردانتون که به این صحبتای شما دارن عمل میکنن همیشه پیروز و سر زنده و سالم باشید از خداوند درخواست میکنم و تمنا میکنم که هر دعا و نیازی دارید بر طرف کند بهش برسید و در زندگی خودتون همیشه زندگی واقعی خالق خداوند رو بچشید همیشه و هیچ وقت در هیچ شرایطی ناامید نشید ...... کوچیک شما جواد اهل هستم از کاشان
گل گل گل گل گل گل گل گل قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب خداحافظ خداحافظ خداحافظ دست دست دست دست دست دست دست دست دست دست دست دست دست دست دست

حمید حضرتی مالک فروشگاه 7s از هامبورگ
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰

سلام آقا مسعودی پور
امروز صبح پسرم رو بردم مدرسه اش که برسونم بعد کنار کلاس شون درخت سیب بزرگی هست از جلوی درخت سیب که داشتیم رد میشدیم یه سیب قشنگ افتاد جلوی پام که بعدش یه حس و حال خیلی خوبی بهم دست داد.
سیب رو از زمین برداشتم و یه نگاه به آسمون انداختم. و گفتم اُستا کریم مثل اینکه امروزمون رو میخواهی پر برکت کنی ها ..........
أقا از صبح که مغازه رو باز کردم غُل غُلِه ریختن سَرم.
تا شب 800 یورو دخل زدم و یه خونه هم 1400 یورو جابجا کردم یعنی داشتم بال در می آوردم یعنی به قرآن داشتم بال در می آوردم.
گفتم خدایا دیگه چه جوری میخواهی بگی که عاشقتم چه جوری میخواهی به من بگی اینقدر هوات رو دارم.
خواستم با شما در میان گذاشته باشم از زمین و آسمون داره برام می باره.
دست دست دست دست دست دست

مهدی قنبری زاده از کانادا
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹

سلام استاد امیدوارم سلامت و شاد باشید،
من فعلا دارم پکیج رو برای بار سوم گوش میدم؛از اول ژانویه گذشته که شروع کردم کلا در این مدت شغل پرستاری رو کنار گذاشتم و رفتم اشپزی رو یاد گرفتم در حدی که الان یه اشپز حرفه ای شدم و اول اوت با یکی از دوستانم یک رستوران باز کردیم و از مرحله کارگری وارد مرحله خویش فرمایی شدیم فعلا همچنان پکیج رو دنبال میکنم و هر چند مشتری زیادی نداریم ولی میدونم این اول راه هست و همچنان به پیش میرم برا تغییرات و اهداف بیشتر؛فقط خواستم ازتون تشکر کنم و یه گزارش بدم از نتایج استفاده از پکیج؛پیروز و سلامت و سربلند باشید.
من مونترال هستم ایالت کبک کانادا

یونس احمدی
۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳

دوستان ثروت مند شدن تنها پول نیست سلامتی و روابط بنظرم بهترین ثروت است من از وقت که قانون را درک کردم دیگه هر گز بیمار نشدم و اگر هم یک زکام کوچک شدم بس. باور کنید باور کنید.

حمید حضرتی از آلمان
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴

رهبر سلام
دستانى از سمت خدا بسمتم دراز شده كه طى چند ماه درامدم به ده برابر خواهد رسيد صد در صد حلال
البته به يورو

حمید حضرتی هامبورگ آلمان
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶

سلام آقا مسعودی
امروز صبح پسرم رو بردم مدرسه اش که برسونم بعد کنار کلاس شون درخت سیب بزرگی هست از جلوی درخت سیب که داشتیم رد میشدیم یه سیب قشنگ افتاد جلوی پام که بعدش یه حس و حال خیلی خوبی بهم دست داد.
سیب رو از زمین برداشتم و یه نگاه به آسمون انداختم. و گفتم اُستا کریم مثل اینکه امروزمون رو میخواهی پر برکت کنی ها ..........
أقا از صبح که مغازه رو باز کردم غُل غُلِه ریختن سَرم.
تا شب 800 یورو دخل زدم و یه خونه هم 1400 یورو جابجا کردم یعنی داشتم بال در می آوردم یعنی به قرآن داشتم بال در می آوردم.
گفتم خدایا دیگه چه جوری میخواهی بگی که عاشقتم چه جوری میخواهی به من بگی اینقدر هوات رو دارم.
خواستم با شما در میان گذاشته باشم از زمین و آسمون داره برام می باره.

ذغال و ابزار طاها
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶

درود بر استاد محسن عزیز از فایل هات خیلی استفاده کردم-خداوند شمارا یاری کند.
من شخصی هستم که چندین سال است اصول موفقیت را دنبال میکنم و خیلی برام عجیبه که افکار وایده های شما خیلی به من نزدیکه.

پیامگیر و ادمین سرویس اتاق خواب
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲

سلام علیکم استاد احوال شما ؟
من همه ی صوت های سیر تا پیاز ثروتمند شدن رو شنیدم بسیار بسیار عالی بود
بهتر از اون چیزی بود که تصور می کردم
ان شاءالله همیشه موفق باشید استاد. خداوند به همراه شما

مریم
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴

درود بر استاد مسعودی پور عزیز
الان فایل عزت نفس شما رو گوش کردم عالی بود خواستم تشکر کنم. مدتهاست پیگیر قانون جذبم. این صحبت عزت نفس رو در صحبت های دیگر اساتید نشنیده بودم. سپاسگزارم گل گل گل خداحافظ

مهدی قنبری زاده ( مونترال کانادا )
۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵

درود استاد
اول خواستم تشکر کنم بابت تمام راهنماییهات
واقعا تک به تک لحظه به لحظه بدردم خوردن
و واقعا فک میکن بایدبیام ببینمتون و حضوی تشکر کنم که تشکر با پیام حق مطلب ر ادا نمیکنه ؛
از خداوند فقط براتون خیر و برکت و شادی ارزو میکنم.

Ukraine
۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰

Salam tashakor as shoma , man dar youtube shoma ro donbal mikonam
You talk very nice
Thanks
I hope to see you one day

پیمان
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳

با عرض سلام و ادب
خواستم از پكيجتون خيلي تشكر كنم
بسيار اموزنده و مفيد هست

حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷

سلام
روز بروز مشتريام دارن چند برابر ميشن
خيلى خوشحالم و از خداوند خيلى شاكر هستم كه شما رو سر راهم قرار داد
ويدوهاى شمارو براى همه دوستام فرستادم
من شمارو در حد پرستش دوستون دارم
قول بهتون ميدم يكى از بهترين شاگردهاتون ميشم و مطمعن باشيد يكى از موفقترين انسان هاى اين زمين خواهم شد و هميشه از شما بعنوان بزرگترين استاد خودم خواهم ياد كرد
قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب قلب دست دست دست دست دست دست دست دست دست

فتانه لعلی ساکن آمریکا
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳

با سلام خدمت استادگرامی.
من به تازگی با ویدیوهای بسیار عالی و ارزنده شما اشنا شدم و بسیار تاثیرگذار برای من بوده است خداوند را گم کرده بودم ولی به همت شما پیداش کردم و بعضی مواقع که با خدا حرف میزنم ناخداگاه گریه میکنم.و به هیچ قیمتی ان را از دست نخواهم داد مرسی برای همه چیز.خداوند پشتو پناهتان

مهندس عباس زاده از فارس
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳

یشتر تحلیل های اقتصادی اجتماعی شما از جهان اطرافم برام جالب و کاربردی بودش. درود بر شما

آزاد سر سیفی
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲

سلام استاد مسعودی پور وقت شما بخیر و شادی
بنده آزاد سرسیفی هستم از شهرستان سقز،مدت یک ماه و نیم میشه مرتبا در یوتیوب و آپارات کلیپ های تصویری شما رو دنبال میکنم خیلی خیلی روی من تاثیر گذاشته و واقعا مسیر زندگی م داره هدفمند میشه و دارم برای پولدار شدن گام های اولی رو برمیدارم.

مریم
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰

استاد جان
من از وقتی سیدیهای آموزشی را گوش میکنم شکر خدا وضع زندگیم خیلی خوب شده
ازطرف پدرم بهم ارث رسید
یه خونه خریدم
یه قواره زمین هم دارم
ازخداوند یه بچه دختر خواستم بهم داد.

حمید
۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷

سلام استاد عزيز
من خيلي شمارو دوست دارم،
چون هميشه به سوالات جواب ميدهيد هيچ يك از همتايان شما به سوالات جواب درست نميدهند . ممنون از راهنماييتون خدا انشالله به شما خير بده اجرتون با خدا

901282
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

درود بر استاد ناپلئون هیل ایرانی
با تشکر فراوان
جملات شما واقعا زندگیم را دگرگون کرد.

دهقان
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

سلام خدمت استاد عزیزم
سال ۹۷ پر تجربه ترین سال زندگیم بود به لطف شما وخدای متعال بی نهایت ریسک ‌تجربه آموختم امیدوارم سال ۹۸ شروع ثروتمند شدن من وهمه مخاطبین شما و آرزوی توفیق برای شما باشد
امین یا رب العالمین

917910
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰

تشکر از خداوند برای بودن خوبانی چون شما در سالی که گذشت.
و آرزو برای داشتن شما در سال آینده.
ناب ترین دعاهایم را بر تار خورشید و عرش کبریایی به ودیعه میگذارم تا همای سعادت بر زندگیتان لانه کند...
از خداوند آرزوهای خوبی را برایتان میخواهم که جز در خاطر خدا در باور هیچکس نمی گنجد...
سال نو مبارک

محمد ابراهیم
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴

و انتهای این قصه‌ سرد و سفید همیشه سبز خواهد بود
و تشكرازخداوند براي بودن خوبانی چون شمادر سالي كه گذشت.
وآرزو براي داشتن شمادر در سال آينده.
ناب ترين دعاهايم را بر تار خورشيد و عرش كبريايي به وديعه مي گذارم، تا هماي سعادت بر زندگيتان لانه كند...
ازخداوندآرزو های خوبی را برايتان ميخواهم، كه جز در خاطر خدا، در باور هيچ كس نمي گنجد...
سال نو مبارك گل گل

محمود
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

سلام
ان شالله شب و روز شما بخیر و خوشی باشد. شما انسان خیرخواهی هستید.
خداوند را شکر میکنم و از شما هم ممنونم بخاطر اینکه من از روزی که ذکرها را میگویم پیوسته معجزات خداوند رحمان را در همه زندگیم میبینم.متشکر که ذکرها را برایم فرستادید و درخواستم را پاسخ دادید. ان شاالله همه شادو موفق و توانگر باشند.
باتشکر

علیرضا صمدی نژاد _ گفتار درمان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲

آقای مسعودی پور سلام و ممنونم
خدا خیرتون بده
درآمدم تقریبا بعد 4 برابر شدن
فعلا از این سقف عبور نکرده....
درآمد 5 میلیونم به سقف 20 تومن رسیده
و خیلی برام مهمه رشد فزاینده تری داشته باشم
هنوز لازمه رو باورهام خیلی کار کنم
به ماهی 50 میلیون در ماه فکر میکنم
که خب لازمه در مدارش قرار بگیرم.
گل گل گل گل گل گل

مقدسی از مشهد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸

با سلام و احترام خدمت شما جناب آقای مسعودی پور گرامی، از اینکه مطالب ارزشمند خودتان را به افرادی که خداوند در مسیرتان قرار میدهد به رایگان در اختیار میگذارید سپاسگذارم .
انشاالا خداوند هر روز توانایی و درجه شما را در مسیر رسالتتان بالاتر ببرد.
ارادتمند شما مقدسی هستم از مشهد

حسین پور رضایی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷

سلام اقای مسعودی پور میخاستم از شما تشکر کنم به خاطر کلیپ هاتون که به صورت رایگان در اختیار مردم میگذارید.

نوری
۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰

سلام ازسرصدق وصفا
استاداین ویدیوی ناشنیدنی های ثروت وچندتافایل های شماروگوش کردم درموردکسب ثروت واقعا بینظیربود
مخصوصادربعدروحانی انسان اشاره به حدیث قدسی کردین همان کن فیکن کردن انسان
که.اگرانسان خودروشبیه خداوند کند کارهای شبیه اولیای خدامیکند
درحالیکه بیشتراساتید فن راه های فرعی رابیشتراشاره میکنندولی شماراه میانبررامیفرمایید که هم به درد بعدروحانی بکارایدهم دنیای ماروابادکند
استاد من درماه مبارک رمضان باشمااشناشدم ومیدانم که ان روزی ولطف خدامیباشد شماواقعابوی بهشت رامیدهید چون همش ازمعنویات میگید تامادیات
چون بیشترازاحادیث قدسی ونبوی استفاده میکنید
ماهم چنان دعاگوی شماهستیم
ان حدیثی که.بیشتربکارمن امدان بودکه خداوندفرموده اگرکسی دنیاروبخواهد مادنیارومیدهیم امااگرکسی معنویات روبخواهدهم دنیا وهم اخرت رامیدهیم
استادخیلی دوستتان دارم

مهدی از کانادا
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸

سلام استاد عزیز؛امیدوارم سلامت و شاد باشید؛
ویدیویی جدیدا روی کانال یوتیوب گداشته بودید درباره قسمت سوم پکیج سیر تا پیاز من قبلا پکیج سیر تا پیاز و یه پکیج اخلاق ثروتمندان رو از شما تهیه کردم و بسیار راضی هستم الحمدالله و همیشه شاکر خداوند و شما هستم. خواستم بپرسم برای تهیه بخش سوم پکیج که در ویدیوی یوتیوب دربارش توصیح دادید چطور میتونم اقدام کنم و هزینش چقدر هست؛بسیار ممنون و سپاسگزارم

جلیل نصیری
۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴

سلام آقای مسعودی پور
در فصل دوم فایل ۴۱ که نامه خداوند رو خوندید ، عالیه
واقعا عالیه
آقای مسعودی پوراین فایل ها خیلی عالیه
تنها چیزییست که نقطه اتصال ما رو قوی میکنه و جواب میرسه
چه چیز از این بالاتر که آنالاین همیشه جواب داری
من این کلیپ رو که از شما خریداری کردم یقینا و مطمئنا هدایت از طرف خداوند بزرگ میدونم
تشکر از شما

جلیل نصیری
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴

سلام خدمت شما آقای مسعودی پور
استاد گرانقدر و دوست داشتنی
تشکر و سپاس از شما آقای مسعودی پور
واقعا این پکیج شما بی نظیره
از خداوند بزرگ میخوام که هر آرزویی دارید براتون برآورده کنه
قلب قلب قلب قلب
من از شما در این روزها خیلی چیزها یاد گرفته ام
خواندن دور دوم فایلتون رو شروع کردم
آقای مسعودی پور عزیز در تنهاییتون با خدا برام دعا کنید
خداوند به صدای دل بدون هیچ معطلی پاسخ میده و شما از معدود افرادی هستید که این قضیه رو درک میکنید
خیلی از شما ممنون میشم که برام دعا میکنید سخت نیازمندشم در این روزها
با تشکر از شما استاد بزرگوار و گرانقدر
کوچک شما

رضا ضیایان
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹

باسلام وعرض ادب خدمت جناب آقای مسعودی پور عزیز
ویدئو های شما تاثیر بسیار بسیار زیادی روی من گذاشته بطوریکه با ۴۴ سال وحدود ۲۰سال کار مفید در بازار برایم تازگی داشت .وازاین بابت بسیار سپاسگزارم از جناب عالی وتشکر ویژه دارم واز خدا می خواهم که درتمام امور موفق باشید وبیشتر بتوانید به این جامعه خدمت کنید.فقط یک سوال دارم جنابعالی در یکی از ویدئو هاتون به این نکته اشاره فرمودید که بازار تعیین میکنه که شما پولتون رو کجا بگذارید یا کجا سرمایه گذاری کنیدکجاسرمایه گذاری نکنید، خوب درست ،اما برای کسیکه ۲۰ سال در یک حرفه خاص درحال تولید محصولاتی هست اوهم ایا باید مرتب درحال عوض کردن موقعیت باشه یا منظورتون اینه که ما باید مرتب تولیدمون عوض کنیم وخط رو مرتب تغییر بدیم؟؟ یا محصول تولیدی رو ارتقابدیم بروز کنیم وبا نیاز مردم جلو بریم؟ضمنا درمورد اون فرمایش شما در این ویدئو جسارتا جسارتا اینطوری به ذهن متبادر میشه که بایدشخص بره توبازار وایسته ببینه چی الان داره گرون میشه چی ارزون میشه چی بخره چی نخره که بنده شخصا با این سیستم کاری صدرصد از بچگی هم مخالف بودم چون اسم خوبی نداره که خودجنابعالی هم مذمت فرمودید(دلالی)منظورم هست ،خواهشمندم اگه وقت دارید این موضوع رو برای من بازوروشن بفرمایید چون ذهنم دچار دوگانگی شده .باسپاس و ارادت فراوان. دست گل گل گل

جلیل نصیری
۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹

سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای مسعودی پور
من هر روز که پکیچ شما رو میخونم خیلی چیزهای جدید یاد میگیرم
از جملات زیبای شما
ضمیر ناخودآگاه به مانند یک کامپیوتر عمل می‌کنه
کامپیوتر اصلا قضاوت نمیکنه که چی درسته چی غلط
هر دستوری که ما بهش میدیم اون اجرا میکنه
خیلی زیبا گفته شده استاد
راجع به باور افراد که مطلبی را حاظر نیستند پذیرا باشند و یا تعصب نشان میدهند و اینکه از بچگی چطور این باورها در ما شکل گرفته و اگر شخصی حرفی میزند و چرا دیگران او را دیوانه خطاب میکنند از خدایم اینگونه آموخته ام
وقتی یک کامپیوتر رو از بازار میخریم و به خانه میاربم قطعا کامپوتر صفر رو باید بهش برنامه بدیم تا کار کند در غیر اینصورت کار نخواهد کرد
یک مهندس برنامه ریز رو میاریمش تا برنامه ای برامون بریزه و یا اگر خودمون برنامه ریز بودیم خودمون این کار رو میکنم(منظور از برنامه ریز فردی است که در حوزه کار خود استاد است و باید از او یاد گرفت)
حال وقتی برنامه ریختیم طبق همان برنامه ای که بهش دادیم کار میکنه و خارج از اون برنامه ازش چیزی بخواهیم error میده.
از بچگی در حافظه هارد ما یک سری چیزهای غلط ریخته شده و این غلط ریختگی در هارد ما به خاطر نبود‌ همان مهندس کامپیوتر و یا در واقع نبودن
استادی به مانند شما میباشد که اگر استادی به مانند شما از بچگی به ما آموزش میداد ما الان در وضعیتی دیگر بودیم آقای مسعودی پور عزیز
حالا اگر کسی حرف مغزدار میزند و دیگران او را دیوانه خطاب میکنند و یا باوری دارند که حاظر نیستند که باورشان را درست کنند و اصلا حاظر به شنیدن نیستند ، به این خاطر میباشد که آنچه که شخص میگوید در حافظه هارد من نیست و چون این برنامه در هارد حافظه ام نمیباشد error میدهم و حاظر به پذیرش آن نیستم و طرف را دیوانه خطاب میکنم در حالی که دیوانه ای در جهان وجود ندارد و آنچه که ما دیگران را دیوانه خطاب میکنیم در حافظه هارد ما نیست و ما اصلا آن مطلبی که اون شخص میگوید را درک نمیکنیم
حالا خیلی راحت وقتی حافظه کامپیتر پر باشد و یا بعد از مدتی از برنامه ای که نصب کردیم خوششمان نیامد میتوانیم آن را delet کرده و یرنامه دلخواه خودمان را بریزیم
اگر حافظه هارد کامپیوتر مغز ما هم پر باشد و یا برنامه ای در مغز ما باشد که غلط باشد(به مانند باور غلط) میتوانیم آن را حذف و دوباره برنامه ای ( یا همان باوری) درست بریزیم
در مرحله حذف هم میتوان همان جزیره ای را که شما در پکیچ عنوان کردید تراز کرد
خیلی دوستتون دارم و سپاسگزارم که به پیام این حقیر جواب میدید استاد بزرگوار

عبد الرحیم حاجی حیدریان
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳

عرض سلام وادب استاد
شما واستادشجاعی بهترین معلم های من هستید. از این که شما رادارم ,ازاین که هستید ممنونم. بهترینها نصیب شما باد.

فرشته
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰

درود برشما
من اتفاقا یوتیوپ رو نگاه میکردم ک برخورد به پست ویدیوی زیبای شما ک اون نامه به خداوند رو داشتید میخوندید من هم یادداشت کردم بسیار زیبا وحس خوبی داره فکرکنم خواست خداوند بود ک من اینها رو دیدم ازشما سپاسگزارم

Hossein Moradi
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

سلام بر شما باد آقای مسعودی پور
من حسین مرادی هستم از کانال یوتیوب به ویدیو های شما سر خوردم خیلی خیلی عالی است تو ضیحات تان دست تان درد نکند خدا شما را خیر بیدهد. ممنونم میشم از شما. نا گفته نماند من در انگلستان زندگی می‌کنم .خیلی ممنون ام از شما آقای مسعودی پور

عبدالکریم پیر بهادری
۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷

از اساتید به مانند شما یاد گرفتم و باز طالب یاد گرفتنم
هزار بار میگم خدا خیلی منو دوست داشته که منو سر راه شما قرار داده که از پکیج شما استفاده کنم
پکیج شما فقط در ارتباط با ثروت نیست
پکیج شما داخلش علم هست داخلش بزرگمنشی هست داخلش از همه مهمتر خداشناسی هست و ...
کلیدهای بزرگی رو شما عنوان کردید
واقعا بی نظیره آقای مسعودی پور عزیز
از خداوند کریم و بی نیاز میخوام که هر آرزویی دارید براتون برآورده کنه
مطمئنا دعایی که از دل بیاید بدون صف در کائنات به ثمر مینشینه
تشکر میکنم

مجید
۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶

آقا داره جواب میده جدی میگم
زدم به رگ بیخیالی و همه چیز رو سپردم دست کائنات
البته این که میگم زدم به رگ بیخیالی من حدود یکسالی هست که روی یک پروژه کار میکنم اما نتیجه نداشت
اما حالا همه چیز عوض شده
خیلی حرف های شما تاثیر داشت خدا خیرتون بده
تو روش شما من چشم هامو بستم و پیش خودم گفتم که ۵ نفر لازم دارم که پیگیر کارای من باشن و تا به نتیجه نرسیده دست نکشن و سپردم به اون ها کارام رو باور دارم و اصلا هم ازش فاصله نخواهم گرفت
ممنونم و سپاسگذارم ازتون

آلپئو
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵

سلام اقای مسعودی پور
اواخر سال ۹۶ کتاب الفبای جامع از سایت گرفتم الان چند روزه دارم دورش میکنم چقد صدای شما خوبه
در سال گذشته تاثیر عمیقی بر نگرشم گذاشت
امروز که داشتید کتاب رو برام میخوندین متوجه پیشرفت زیادی در زندگیم شدم
در واقع تمام فصلهای کتاب
با اون صدای دلنشینتون برای من یه گنجه
واقعا از شما و زحماتتون ممنونم که به پیشرفتم کمک فراوانی کرده
من از صراحت پاکی صداقت و مو شکافی هنر مندانتون در سال گذشته خیلی دارم سود میکنم
چقدر راحت روزه دارم در کل سالهای عمرم اولین ماه مبارکی که حسش میکنم
به لطف آموزهای خالی از تعارف شما که قدرت را به ذهنم بخشید
استاد ممنونم از خدا میخوام دری از درهای بهشتش را برویتان باز کند
وزندگی دنیا را برای شما شیرین کند سپاس

پوراحمد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳

سلام جناب مسعودی عزیز باافتخار خدمت شما... بی نهایت کمال تشکر از شما بابت این کتاب باارزشتون دست مریزاد سپاس گذارم

م از کیش
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸

سلام استادعزیز
من بارها فایل‌های شماراگوش دادم وازمطالب عالی و جامع شما استفاده کردم ولذت بردم میخواستم ازاین طریق ازشماقدردانی کرده باشم البته یک قانون هم خودم درست کردم (قانون قصدوتصمیم الزام آور)و خودم را مجاب کردم مطالب شما را دقیقا بکارببرم

amin q
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸

به نام خدا
با سلام استاد گرامي
در طول سي سال زندگي خودم از سنين كم شروع به كسب دروس معرفت كردم و خدا را شاكرم شهودي كسب نمودم كه گاه مرا به راه راست و گاه به راه ضلالت كشاند كه بعدها دليل ضلالت خويش را آموختم و حكمتش را ياد گرفتم.چند ساليست متوجه اين موضوع شدم كه بنده در  تحصيل مال كوتاهي نمودم و يكي از اشتباهات من همين بود، چون انسان زماني به بلوغ خواهد رسيد كه متوازن و متقارن در راه زندگي قدم بردارد و خواست خدا نيز همين است.به نحو عجيبي با شما آشنا شدم و مسير براي من روشن تر شد و باز هم خدا را سپاس گذارم كه معمايي ديگر از اسرار بينهايت انساني را بر من گشود.سپاس گذارم توفيق از خداست پس براي شما از خداوند توفيق بندگي به سان بندگان وي‍‍ژه را خواهانم.با آرزوي سعادت فراوان.امين

حکیم
۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶

با عرض سلام وادب خدمت استاد بزرگوارم.
خداوند را شاکرم که در این دنیا هنوز هم انسانهایی بزرگ با قلبهایی بزرگ هستند که وجودشون منبع خیر و برکت در دنیاست. جناب استاد چندین ماه که دنبال کننده ویدئو های شما هستم وخیلی هم دوست داشتم پکیج شما رو بخرم و میدونم که قطعا قیمت واقعی اون خیلی بیشتر از این چیزهاست وبا وجود این قیمت مناسب بازهم شما لطف و سخاوت به خرج دادید و حاضر شدید محصولتون رو در اختیار کسانی که توان مالی کمتری دارند هم قرار بدید که قطعا این عمل خداپسندانه شما مایه خیر و عزت شما در دنیا و آخرت خواهد شد .
استاد عزیز انشاالله در پناه خدا رستگار باشید.

نوری
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶

سلام سلام سلام صدتاسلام
من باعنایت خداحداقل باهشت استادجذب اشناشدم ازجمله استادعباس منش استادجولایی استادشریفی استادازمندیان
ولی انچه که منووادارکردکه ازبین این اساتید اقای مسعودی عزیزومحترم روانتخاب کنم وبه انتخاب خودم میبالم اینه که اقای مسعودی دربحث جذب برخلاف دیگراساتیدکه بیشترروی احساس وتجسم اشاره میکنند ایشان علاوه براینهاروی قوه توهم تعقل وازهمه بالاترقوه فوق عقل پحث میکنن که واقعا واقعا قوه فوق عقل که همان خداوند میباشد اشاره میکنند
من که واقعاتوی عمرم استادجامع وکاملی مثل ایشان کم دیدم
بی نهایت بینهایت بینهایت ممنون
انشاالله تا120سال عمرباعزت وپربرکت داشته باشند
ماهم ایشان رادراین ماه عزیز ازدعای خودمان بینصیب نمیکنیم
مخصوصا موقع افطار
خیلی دوستتان دارم
نمیدانستم اینقدرادم شریف ومومنی هستید

بهروز
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱

سلام استاد عزیز.
به نظر من شما خیلی با مسئولیت پکیج رو تنظیم کردید و توجه و راهنمایی میکنید.
خیلی جدی و صمیمی و خونگرم هستید و به تمام پیام های و تماس های ما جواب میدهید و برایمان وقت میگذارید با اینکه میدانم که مشغله های زیادی دارید و این خیلی خوبه و باعث میشه حرفهای شما تاثیرگذارتر بشه.
شما را یک دانشمند به تمام معنا میدانم و سپاسگزار خوبی ها و تواضع شما هستم.

سیف الله شرافت از قزوین
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸

سلام استاد مسعودی پور عزیز
فایلهای سیرتاپیاز ثروت دیدگاه مرا نسبت به خداوندعوض کرد و قدرت خداوند و رحمت و بخشنده بودن بی انتهای او را در من واضح تر کرد
وایمان من به خداوند قوی ترشد و بسیاری از افکار محدود کننده بنده را ازبین برد و ترس ها و اضطرابهای واهی مرا که زندگیم را سیاه کرده بود حذف کرد من دیگر به جز خدا برای کسی قدرتی قائل نیستم و از آن روز به بعد اعتمادبه نفس و عزت نفسم فزونی یافت و شادتر و پرانرژی تر شدم
و اکنون در سه کار و کسب مهارت کسب کرده و همزمان فعالیت می کنم و از اهرم های کارهای مستطیلی بهره می برم
دوستان جدیدی در مسیر اهدافم قرار گرفتند و حامی من در راستای اهدافم شدند از هزینه کردن در زمینه بهبود و ارتقای رشد شخصیت وکسب مهارتهای جدید واهمه ای ندارم و تا بهای چیزی را نپردازم چیزی به دست نمی آورم

محمدرضا آقایی
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹

سلام
استاد هم اکنون ویدئو های شما رو تماشا میکنم و واقعا لذت میبرم از سادگی بیان و سخنان پر محتواتون.
من 56 سالمه . مدت دو ماه و اندی است که با قانون جذب آشنا شدم . فیلم راز را چندین مرتبه دیدم دیدم بعد با آقای کوین ترودو آشنا شدم و الان دقیقا دو ماه و نیمه دارم به فایل های ایشون گوش میدم و تمرین میکنم . دیشب فایلهای شمارو خیلی پسندیدم پنج تا رو گوش کردم و قدرت بیان و شیوایی و صلابت سخنان شمارو پسندیدم و خیلی برام ارامش بخش و جذاب بود. سخنان شما را عمیق تر قاطع تر و تاثیر گذار تر یافتم و احساس میکم با فرهنگ و اعتقادات مردم ایران هماهنگی بیشتری داره. خیلی ممنون که امید و خود باوری و عزت نفس را به مردم باز میگردانید و بجای جهان و کائنات نام خداوند را به زبان میاورید. موفق باشید

مهدی ترک
۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰

سلام استاد عزیز گرامی مسعودی پور
باید بگم استاد واقعا پیکیج سیرتاپیاز وکاربردی کف بازار خیلی عالیه. درواقع اطلاعات بسیار مهم وکاربردی را در زمینه تجارت و از همه مهمترروانشناسی فروش و باز هم از همه مهمتر به مسائل سرمایه گذاری و نحوه کارکردن دربازار که چطور کار کنیم اطلاعات بسیار مفید دراختیارمون میزاره.
واقعا به نظر من اگر کسی این دوپکیج خوب گوش بده وعمل کنه صدرصد نتایج شگفت انگیزی در تجارت خودش بدست میاره.
من خیلی خوشحالم که این پکیج ها رو خریدم وخیلی تشکر میکنم ازاستاد که واقعا باانصاف قیمت پکیج ها بسیار ارزان به فروش گذاشت تا همه بتونن این پکیج تهیه کنن.

ابراهیمی مشهد
۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹

با سلام استاد مسعودی.
من پکیج شما رو خرید کردم.
واقعاً بی نظیر است و من به شما و باورهاتون ایمان پیدا کردم
و تمامی اونها رو بکار میگیرم.
دوستتون داریم و ممنون هستیم.

رضا فردوست از افغانستان
۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵

با درود و سلام
امروز فصل اول پکیج را تمام نمودم و فصل دوم را شروع میکنم.استاد گرامی واقعا مطالب ناب و کار بردی را پکیج تهیه کردین، زحمت کشیدین .
یک کهکشان سپاس
همیشه سر سبز و خرم باشین

امیر محمد جوینده
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵

سلام استاد
امیر جوینده هستم .واقعا ویدیو ها و صوت های بینهایت مفید و کاربردی درش هست.
من روزانه تعداد زیادی از کانال های تلگرام و اینستاگرام را با موضوع های انگیزشی و ثروت دنبال و مطالعه میکردم.
اما در حال حاضر پس از دیدن چندتا از فایل های شما فقط و فقط و فقط کانال شما و همچنین ویدیوهای اپارات شما را میبینم.
دلیلش هم اینه که:
اموزش های شما فوق العاده کاربردی و بسیار بسیار بسیار زیاد محتمل و قابل اجرا است.
گل گل گل گل گل دست دست دست

مرتضی خطیب زاده
۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸

با سلام
با عرض احترام خدمت استاد عزیز
ابتدا با تشکر از پکیج گرانبهای شما خدا را شاکرم که این لطف وسعادت را به من عرضه داشت و بنده را در مسیر لطف وهدایت قرار داد
و با پکیج جنابعالی اشنا شدم
البته قبلا دیده بودم در وبلاگتون ولی مسمم به خرید ان نبودم
چند روزی هست که انرا دانلود ومورد مطالعه دارم قرار میدم ودیدم را نسبت به دنیا تغییر داده
ومهم ترین نکته کلیدی که درک کردم فقط باور نامحدود و مطلق الهیست که زندگی را سبک وشیرین می سازد
خیلی اول از خدای مهربان وجنابعالی ممنونم
و زتدگی را برایم متحول ساخته وشیرین
خیلی قبلا ضرر کردم چون دیدم در این دنیا خلاصه میشد
زنده باشید متشکرم از زحمات جنابعالی

محمد
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد خوبم مسعودی پور
واقعا خدا رو بارها شکر میکنم که با استاد آشنا شدم
و بعضی موقع ها حسرت میخورم که چرا زود تر استاد رو پیدا نکردم
و شاید این خواست خدا بوده من بسته سیر تا پیاز ثروت رو از داخل سایت تهیه کردم و فایل صوتی را بارها گوش کردم
و کتاب را 5بار خواندم و هر بار ک فایل ها تمام میشه دوباره به فایل ها گوش میدم چرا ک صدا وکلام استاد بسیار رسا و کامل و دلنشین هست
و هر دفه ک گوش میدم حالم بهتر میشه
چرا که سخنان استاد بسیار دلنشین هست و بر روح و روانم میشیند
و در مواقعی که چیزی را متوجه نمیشم از استاد میپرسم و استاد با کمال میل به سوالاتم جواب میدهد بدون کم و کاستی
واقعا که ایشون یک استاد بی نظیر در ایران هست.
لطفا این نظر رو بر روی سایت بگذارید تا دیگران هم شما استاد گران قدر رو بشناسند.

محمد گرگین
۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶

سلام استاد
حالتون چطوره
خوبین
من ک خیلی عااااالی هستم
خیلی شاد
در انرژی
خیلی تشکر بابت راهنمایتون
متشکرم
زندگیم داره روز ب روز بهتر میشه
همیشه حرفاتون گوش میدم
و انرژی میگیرم
زندگی واس من الان خوب جذاب شیرین شده
الان درامدم از اول ک شروع کردم ب پنج میلیون رسیده
مشتری ها از کارم راضی ن
میخوام دستگاه بخار بخرم کارم گسترش بدم
فقط میتونم بگم خیلی خوبم خیلی سرحال پر انرژی
سپاسگزارم استاد

دبیری هستم از تهران
۲۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸

سلام استاد مسعودی پور
شبتون بخیر
تا فایل 25 رو دو بار گوش کردم. هر روز صبح وقتی توی پارک محله دوچرخه سواری میکنم گوش میدم روزی یه تِرک و واقعا باورهام 80 درصد تغییر کردن و خیلی راضی ام .
از شما بزرگوار هم ممنونم

علیرضا علیپور
۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳

سلام استاد
واقعا خیلی آرامش بخش و ارزشمنده که شما انقدر با اخلاص ارتباط مستقیم با ما برقرار میکنید. این اولین بار در عمرمه که یک استاد با این روش آموزش و با این ایدئولوژی با مشتریان و به عبارتی با شاگردانش مستقیم ارتباط برقرار میکنه. انشاالله سعادت دیدار شما رو داشته باشم.

ابراهیم رنجبر
۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸

جهت تولید این محصول جامع و واقعا بی نظیر
استاد بی نهایت از شما سپاسگزارم
شب شما به خیر و خوشی
ابراهیم رنجبر ( کاویان )

jack
۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷

سلام وقتتون بخیر،
فقط خواستم بگم خدا خیرتون بده،واقعا حرفاتون طلان و کلی حس خوب بهم دادین،من قانون جذب رو بلد بودم اما حرفای شما خیلی عالین،مرسی استاد

سجادی از تهران
۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

سلام به کارکنان سایت جامع استاد مسعودی پور
بعد از ۳ دوره کامل کار کردن با پکیج جامع کف بازار احساس میکنم ۹۰٪ مسیر کسب تجربه از بازار را بدست آورده ام و الان کوله باری از تجربه را دارم.
من الان دایم دارم مسایل اقتصادی را خوب آنالیز میکنم و نقاط قوت و ضعف بازار و کار و کاسبی ها رو دارم میبینم و خودم مثل یک مشاور اقتصادی به دوستانم مشاوره و راهنمایی میدهم .
ایده ها رو خوب فهمیده ام و کارم رو انجام میدهم و باز به رهنمودهای استاد گوش میدهم تا در عمق وجودم نفوذ کنند.
بابت جنین محصولی که مخصوص بازار ایران طراحی شده ازتون ممنونییییم.

مهران مکبری
۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴

احساس.
واژه احساس رو میتوان با مجموعه جامع ثروتمند شدن جناب مسعودی پور کشف کرد .نعمتی که از بزرگترین نعمات خداوند است و متأسفانه نود در صد مردم از اون غافل یا به نادرست در زندگی بکار میبرند . این واژه تنها در برخی امور هنری محدود شده در صورتیکه طبق فرمایشات جناب مسعودی پور صددرصد زندگی ما تحت کنترل احساس و نتایج کوچک و بزرگ عوامل زندگی تماما مربوط به احساس ماست.
هر چند که تنها تعداد انگشت شماری هستند که درک درستی از این موهبت الهی دارند .واقعا یکی از مشکلترین کارهای دنیا کنترل و هدایت احساس به شکل دلخواهه. اما شخصی که برای خودش ذره ای ارزش قائل باشه میتونه احساساتش رو براحتی تحت کنترل خودش در بیاره.

امین جوادی
۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳

خیلی خوشحال و خوشبختم استاد
کوچیک شما امین جوادی هستم
اکثر ویدیوهای شما رو توی تلگرام و آپارات دنبال میکنم و همیشه به دوستانم هم معرفیتون میکنم و ویدیوهای شما رو باهاشون به اشتراک میذارم
همیشه هم بهشون میگم که ما توی کشور خودمون سخنرانانی داریم که از تریسی و رابینز و اکثر سخنرانان انگیزشی شاید بالاتر هم باشند
و شما رو با مدرک مستدل مثال میزنم واسشون که از نظر بنده بهترین هستید استاد جان
مطمئنم که ویدیوهای شما و سخنان شما به خیلیهای دیگه مثل کمک کرده که بتونند از وجود و قدرت درون خودشون استفاده کنند و از فقر نجات پیدا کنند و در راه کسب ثروت که نعمت الهی و خدادادی هستش قدم بزارند
من خودم ثروت زیادی ندارم اما نسبت به چند سال پیش که آه نداشتم با ناله سودا کنم خیلی وضع مالیم بهتر شده
همینکه الان دارم به انسان بزرگ و مهربانی مثل شما پیام میدم احساس ثروت و قدرت فراوانی میکنم
امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید و همواره همه کسانی که نیاز دارند بتونند از محضر انسان بزرگی مثل شما فیض ببرند
استاد جان خیلی خوشحالم و باعث افتخارم هستش که میتونم به شما پیام بدم دست

MKD_artist
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹

سلام جناب آقای مسعودی پور
امیدوارم که حالتون خوب باشه، بسیار از زحمات شما برای تهیه فیلم های آموزشی کسب ثروت سپاسگذاریم. من و برادرم فیلم های شمارو در سایت یوتیوب دنبال میکنیم و از سخنان و تجربیات با ارزشتون نهایت استفاده رو میبریم. به وجود اشخاصی مثل شما در ایران افتخار میکنیم که میتونید برای بسیاری از جوانان که در سرگردانی و افکاری مغشوش به سر میبرن و راهشون رو گم کردن، برای پیدا کردن راه سعادت و خوشبختی الگو و راهنما باشید.
من با برادرم از وقتی که ویدئو های شمارو تماشا کردیم دست به چند کار زدیم و خداروشکر تا الآن موفق بودیم.

T.A
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

سلام استاد وقتتون به خیر
بابت آموزشهایی که تو یوتوب میزارید بی نهایت ازتون تشکر میکنم
ان شاالله همیشه تنتون سالم باشه
من و همسرم ویدیوهاتون رو میبینیم البته مدت کمیه که باهاتون آشنا شدیم شاید یه حفته ولی از آموزشهاتون خیلی چیزا یاد گرفتیم هر روز آموزشهاتون رو می بینیم
بازم تشکر تشکر تشکر
دست دست دست دست دست دست دست دست دست

محمود
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲

سلام به استاد عزیزم
ممنونم از شما
به حول قوه ی الهی شما وسیله ای شدید تا زندگی من متحول شود.
اصلا با زبان قابل شرح نیست
همواره سلامت و مفتخر باشید
باتشکر

علیرضا صمدی نژاد - گفتار درمان
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵

درررررود خدا بر استاد مسعودی پور
بعد از 3 سال برای چندمین بار دارم دوباره دوره سیر تا پیاز رو ثروت گوش میدم
و باز انگار دارم تازه یه سری چیزهایی رو میفهمم .
گل گل گل گل گل گل گل گل

شهریاری از تهران
۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴

سلام و وقت بخیر جناب آقای مسعودی پور
استاد عزیز شهریاری هستم که حدود 2 سال پیش پکیج سیر تا پیاز شما رو تهیه کردم و خدمت شما عرض کنم که بسیار اون رو عالی دونستم و کمک بسیاری کرده به من و از اون دوره تا کنون نشانه های زیادی رو دیدم و تغییرات زیادی رو دیدم و یه جورایی رضایت کامل رو داشتم اما در حال حاضر در ماه های اخیر درآمدم در یک مبلغ متوقف شده.
رشد درآمد رو داشتیم و 2 برابر و 3 برابر و 4 برابر رشد رو داشتیم. یعنی رشد خیلی خوبی رو نسبت به ماه های اول داشتیم اما توقف رشد بیشتر از این الان به چه دلیلی است؟

محمد حجتی
۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱

سلام جناب مسعودی پور
نمیدونم الان خودتون این پیام رو میخونید یا کسی دیگر ولی امیدوارم هر جا که هستید موفق و سلامت و شاداب و پر انرژی و سالم باشید صحبت های شما واقعا در فکر و رفتار و باور های من تاثیر میذاره و به اصطلاح به قلبم میشینه همونطور که شاعر میگه** هر سخن که از دل براید بر دل نشیند **
من صحبت ها و سمینار های مدرس های زیادی رو شنیدم و حضور پیدا کردم ولی به قول معروف شما یه چیز دیگه هستید صحبت های شما فوق العاده روی ذهن بنده تاثیر میذاره و فقط اینو میتونم بگم شما زندگی منو نجات دادید و من شیوه زندگی کردن رو واقعا از شما یاد گرفتم امیدوارم همیشه همینطور سلامت و شاداب و پرانرژی باشید و بتونید انسان ها رو راهنمایی کنید تا به موفقیت دلخواه خودشون برسن خدا انشالله به شما عمر با عزت و سرشار از خوشی و سربلندی عطا کنه و همیشه در کنار خانواده خوشبخت و ثروتمند و عزتمند و خوشحال زندگی کنید
در پناه حق باشید خدانگهدارتون.

مهدی قنبری زاده از کانادا
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱

بینهایت سپاسگزارم استاد؛
انشاالله خداوند توفیق بده شاگرد خوبی باشیم برای شما؛
من پارسال دی ماه استفاده از اموزشهای شما رو شروع کردم و کمتر از ۶ ماه بعد با شراکت دوستم یه رستوران راه انداختم الحمدالله خیلی راضیم چندباری اموزشها رو تکرار کردم و شاید بگم داشتن یه رستوران ارزوی ده پونزده سالم بود ولی حداقل تونستم تا الان نصف یه رستوران رو داشته باشم و درامدی برای خودم از این راه بدست بیارم ولی این هنوز اول راه هست و تمام اینها رو بی تعارف مدیون اموزشهای شما هستم و تغییری که در نوع تفکرم ایجاد کردن؛بازم ممنونم از لطفتون انشاالله همیشه زیر سایه حق شاد و سلامت باشید

امین
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱

من همیشه به دوستانم گفته و میگم که یکی ازبهترین سخنرانان انگیزشی نه تنها توی ایران بلکه توی دنیا استاد مسعودی پور هستند و بجا هم هست این گفته دست دست دست دست
من سخنان و صحبتهای سخنرانان انگیزشی مثل برایان تریسی،آنتونی رابینز،دارن هاردی و....رو گوش دادم و کتابها و مقالاتشون رو مطالعه کردم اما هیچکدومشون جذابیت و شیوایی صحبتهای شما رو نداشته و ندارند
درسته که اونها هم انسانهای بزرگی هستند در کارِ خودشون
اما استاد مسعودی پور خیلی راحت و شیوا و ساده مطالب رو بیان و خیلی راحت تر به شنونده منتقل میکنه یعنی هم یه فردِ کم سواد و هم یه فردِ با تحصیلات عالی به راحتی منظور شما رو درک میکنند و تفاوت شما با بقیه سخنرانان انگیزشی در همین هستش استاد
من خیلی خوشحالم که تونستم با انسانِ خوب و مهربون و با اخلاق و در عین حال انسانی بزرگ مثل شما آشنا بشم و ازین بابت خداوند رو شاکرم
امیدوارم خداوند بزرگترین نعمت رو که همانا سلامتی و تندرستی هستش به شما عنایت کنه تا در سایه سلامتی به همه اهدافتون در همه عرصه های زندگی دست پیدا کنید استاد جان
انشالله گل گل گل گل گل گل دست دست دست قلب قلب قلب گل گل گل

محمدرضا شکرستان از شیراز
۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱

سلام.
واقعا pdf تون بی نظیز هست من را به شخص بسیار متحول کرده و این مجموعه ارزشمند شما اصلا لایق قیمت گزاری نیست و میلیارد ها ارزش دارد.
دستتون درد نکنه و واقعا خسته نباشید میگم به خاطر گرد آوری همچین مجموعه بسیار عالی

امیرهادی بیات از مازندران
۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵

سلام استاد عزیز
من کتاب شما رو خریداری کردم و حدود ۲۰۰ صفحه آن را خوانده ام
میخام تشکر کنم و بگم خیلی خیلی کتاب خوبی است و خیلی کتاب تاثیر گذاری است
حالا من هم میخام که میلیاردر بشم خدا خیرتان دهد که اینقد امید به این همه جوانان نا امیدی مثل من میدهید. من دوباره به کار دلخواهم یعنی مکانیکی ماشین های خارجی برگشتم و میدونم که این دفعه با راهنمایی هاتون موفق میشم. خدا حفظتون کنه و خدا نگهدار

امین
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳

سلام بر استادِ بزرگ
خوبید
استاد من عاشق کلیپ هاتون هستم همه اش توی آپارات پیگیرم و دانلود میکنم مطمئنم کلیپ های انگیزشی شما خیلی ها رو به خودشون آورده و بهشون کمک کرده دست دست گل گل گل
خیلی ازتون ممنونم و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید استاد گل گل گل گل گل گل گل

پیمان
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴

سلام
وقت بخير استاد مسعودي پور
اميدوارم هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد در كنار خانواده
استاد من مدت كوتاهي هستش مطالب شما رو ميخونم وخيلي مفيد و واقعي و دقيق هستند. من راستش ابتدا مطالب و كلي فيلم از استاد ...... ديدم و داشتم اجرا ميكردم و يهو شمارو هم ديدم در فضاي مجازي ، حرفها و مطالب شما خيلي راحت تر جذب ميشه و عقل زود ميپذيرفت در واقع شما روان تر از كار و درامد و انرژي مثبت حرف ميزنيد چون كلا همه نوع ویدیو من ديدم.
ممنون از شما

داوود میرزا زاده از کانادا
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۸

سلام جناب مسعودی پور صاحب . 
اسم من محمد داود است شاید به خاطر داشته باشید من  از کانادا با شما در تماس شده بودم و پکیج سیر تا پیاز را برایم فرستاده بودید . چند زمان مصروف فراگیری زبان بودم و حالا فرصت پیداکردم و فایل های صوتی شما را و کتاب که با خود داشت فردا گرفتم مسائل خیل مهم را طرح کرده بودید بسیار تشکر راستش خیلی در جمع آوری این مسایل  زحمت کشیده اید و بسیار عالی است  .

مهسا هاشمی
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۲

سلام استاد عزیز،
من هر چه کتابتان رو جلوتر میرم شگفت زده تر میشم و احساس میکنم واقعا من تا حالا زندگی نمی کردم ولی حقیقتش خیلی با آموزه های قبلی ما تناقض داره یا من اینطوری فکر میکنم
و هر چی جلوتر میرم احساس میکنم مطالب قبلی رو فراموش کردم
برای استفاده و بهره بردن بیشتر از این مجموعه متفاوت و شگفت انگیز میتونید بیشتر راهنماییم کنید که چطور مطالعه کنم؟
سپاس از وقتی که میگزارید

پیمان1398
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲

من چندين استادو ديدم كانالهايشان و برنامه هايشان را ،
شما راهكارها و ايده ها وًنگرشتون نسبت به همشون عاليه و خيلي برنامه هاي شما واقعي تر و دسترسي تر هستش تا كسان ديگر !!!!
درسته تبليغ شما كمه ولي بنظرم شما صد برابر بيشتر از ديگر اساتيد مخاطب و كاراموز رو ميبريد سمت هدفهاشون و حرفهاي شما خيلي زيباتر و واقعي تره.

زهرا طالبیان
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱

استاد بهتر شدم از نظر توکل و شیطان شناسی
فایلهای شما واقعا عالی بود
خداروشکر شکر درآمدم هر روز بیشتر میشه،
نرخ هم بالا رفته خیلی عالی شده،
ایمانم زیادتر شده، جالبه برام
تا نجواهای شیطان میاد من الان مسلطتر شدم بهش،باورم نمیشه،
ایمانم پیشتر شده

محمد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۹

باسلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم اقای مسعودی پور
واقعا پکیج سیر تا پیاز یک پکیج بی نظیر در ایران هست وقتی که حرفهای استاد رو با درک گوش میکنم واقعا میبینم که هیچ دست آورد و هیچ هیجان و هیچ نزدیکی به خدا بودنی و هیچ انسانیتی با فقر در ما رشد نمیکنم و انسان ها را به عقده های روحی و جسمی دچار میکند و باعث ذلت در دنیا و آخرت میشود خدا رو هزاران سپاس که تونستم قبل از اینکه بمیرم یه مفاهیم را بیاموزم

پکیج سیر تا پیاز یک پکیج معمولی نیست هزاران حرف حساب و آموزنده و آموزشهایی بی نظیر و کمیاب و آن هم با هزینه ای نازل در دسترس ما قرار داد که واقعا این قیمت در شان این بسته نیست که این خود نشانه روح بزرگ استاد خوبم هست.

امین
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۶

سلام بر استاد بزرگ
خوبید
استاد من عاشق کلیپ هاتون هستم همه اش توی آپارات پیگیرم و دانلود میکنم. مطمئنم کلیپ های انگیزشی شما خیلی هارو به خودشون آورده و بهشون کمک کرده . دست دست گل گل گل
خیلی ازتون ممنونم و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید استاد گل گل گل گل گل گل گل

عبد الرحیم حاجی حیدریان
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲

سلام استاد
چقدر زیبا و مو شکافانه به ثروت مند شدن می پردازید در یکی از فایل های رایگان به خرید رنو ی خودتان و افزایش زمین ها اشاره کردید که این جریان دقیقا برای من پیش امد حدودا در سال 76 موترر سیکلت چاپار قرمز رنگ چینی که عاشقش بودم خریدم / قیمت موتور 520 هزار تمان /و قیمت زمین های منظریه خمینی شهر یه پلاکش 600 هزار تومان بود که الان یه پلاک زمین ها شده 250 میلیون تومان وارزش موتورم همان قیمت قبل ممنون و تشکر و خدا خیر تان بدهد با مطالب سودمندتان

محمدتقی امینی
۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

علیک السلام جناب استاد گرامی اقای مسعودی پور
سلا مت وموفق وسر بلند باشید
انشا الله که محصولات شما بر همه شیفتگان مسیر علم موفقیت وارادت مندان شما مبارگ ومیمون باشدا مید وارم که هر روز بهتر از گذشته موفق و پرچم دار شگوفایی وپیشرفت باشیند و بالا ترین مراحل عزت وافتخار را صعود نمایند .
ارادتمند شما
محمد تقی امینی

یونس احمدی
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱

سلام خدمت استاد بزرگوار و دوست داشتنی آقای مسعودی پور و همه دوستان اعضای سایت ثروت
امروز میخاهم بدون مبالغه یکی از نکته های مثبت استاد را بگم. یکی از ویژگی های شما (استاد) لحن صحبت کردن شماست واقعا خیلی عالی و روان صحبت میکنید. در مورد دیگران نمیدانم اما مرا خیلی خیلی جذب میکنید.
نکته دوم اینکه من بیشتر دو ماه قبل کتاب جامع الفبا ثروت را تهیه کردم اما این کتاب معجزه های پی در پی به همراه داشت. چگونه ؟ بخصوص فصل سوم این کتاب درباره قوانین حاکم بر جهان است ازش خیلی چیزهای را یاد گرفتم من در روبطم کاملا یک فرد وابسته بودم و هر چی سعی میکردم درست نمیشد چون خودم هم نمیدانستم که وابستگی ادم را از ان چیز دور میکند اما بعد از درک این قانون کاملا رها شدم. و جالب اینجاست که همون افراد بخصوص همون فرد خاص که در ذهنم بزرگ اش کرده بودم بعد ازینکه من او را رها کردم خودش امد از من انقدر تعریف تمجید کرد که خودم متعجب ماندم. اما قبل از ان هرگز سلامم را علیک نمیگرفت حالا لازم نمیدانم که پیام های خصوصی ان فرد که ازمن تعریف کرده به اشتراک بگذارم اینش باشه پیش خودم. پس در اخیر میخاهم اینه بگم برای تمام اعضای خوب سایت آسان سازی ثروت حد اقل بازهم تاکید میکنم حداقل این کتاب را ده مرتبه مطالعه کنید و حد اقل ده مرتبه به فایل های صوتی ان گوش دهید اگر هر کسی گفت نتیجه نداد ان شخص یا بقول استاد یک انسان متعصب است یا هیج نتیجه را نمیبیند.
یونس احمدی

حمید حضرتی
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

اقاى مسعودى پور عزيز سلام
به پدرم بمناسبت روز تولدش بهش يه سمند در حد صفر كادو دادم و بابا رو سورپرايز كردم.
از شوق خوشحالى از ديشب همينطور گريه ميكنه.
همه اين هارو من مديون شما هستم كه خدا رو شكر قدرت مالى به جايى رسيده كه بتونم دل پدر و مادرم رو اينطورى شاد كنم.

امین صابری
۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱

سلام
من پکیج مباحث کف بازار و کتاب الفبا را تا کنون تهیه کرده ام.
من یک بازاری هستم و از مباحث این پکیج بسیار لذت بردم و مطالب ارزنده ای رو آموختم.
تجربیات و دانش شما بسیار ذیقیمت هستند و بسیار کاربردی با مثالهای واقعی که آنچه مطالب رو کاربردی تر میکند آدرسی است که برای مثالهایتان میزنید که میتوانیم ما هم از نزدیک این نمونه های موفق رو ببینیم مثل قصابی زیرپله در فلکه صادقیه یا کباب ترکی شادمان در ستارخان یا پخش کننده نان در الهیه و ...
پکیج کف بازار شما رو ، هم خودم و هم پدرم که یک بازاری قدیمی است هر دو استفاده کردیم
که پدرم هم با اینکه عمری در بازار تجربه دارد باز پدرم بسیار از آن می آموخت و بسیار لذت میبرد و میگفت که آموزش های استاد مسعودی پور بسیار نزدیک و قابل درک هستند و من که عمری در بازار بوده ام آنها را خوب می فهمم.
خواستم تشکر کنم از استاد مسعودی پور عزیز
و حالا میخام پکیج سیر تا پیاز را هم تهیه کنم.
با تشکر از اینکه همیشه پاسخگوی تماس های ما هستید و ما را تنها نمیگذارید.
امین صابری

امین
۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۱

بزرگترین دارایی و اساس ثروت هر انسان سلامتی و تندرستی هستش
که همیشه برای شما و همه انسانهای خوب آرزومندم استاد
گل گل گل دست دست دست دست دست قلب قلب قلب قلب بغل بغل بغل بغل

مهدی قنبری زاده از کانادا
۱۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵

سلام استاد؛امیدوارم شاد و سلامت باشید؛
الان یکسال میشه که از پکیج دارم استفاده میکنم و تقریبا هر روز فایلها رو گوش میدم واقعا تاثیر زیادی برای شخص خودم داشت چه از لحاظ اعتقادی چه از لحاظ پیشرفت مادی .
میخواستم از این طریق عرض ادب و ارادت کنم و تشکر بابت زحماتتون امیدوارم خداوند یار و یاورتون باشه

حمید حضرتی از هامبورگ
۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۸

با عرض سلام و احترام به استاد و رهبر اين روزاى من.
بنده تا الان شايد بالغ بر ٥٠ بار فايل درخواست شما رو گوش دادام از پكيج سير تا پياز.
همون ارامشى كه انسان در اوج استرس و نا اميدى سرش رو ميذاره روى پاهاى مادر تا از اوج استرس پايين بياد همين صحبت هاى شما در اين فايل به من همين حس رو ميده.
قلب قلب قلب گل گل گل گل گل دست دست دست دست دست دست

محمد گرگین
۲۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

سلام استاد
استاد از شرکت زدم بیرون الان خیلی احساس سبکی و راحتی روح دارم کارواش زدم یک نفر نیرو دارم الان یه ماه ک کار میکنم ایده های خیلی بهتری دارم برای پیشرفت کارم کلی مشتری پیدا کردم
اینجا ۳۵۰۰۰۰۰ت فقط برا خودم مونده با اینکه شاگردم رو راضی نگه داشتم تا خداوند از راضی باشد.
از قیمت و کار، مشتری ها ازم راضی هستن واز این کار خوشم میاد.
یکم سختی داره ولی وقتی ماشین لوکس میشه آخر کار خیلی لذت میبرم.
این اول کارم هست و الان آقای خودم هستم و و دارم پیشرفت میکنم.

حکیم
۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷

سلام جناب استاد عزیز
پکیجتون بی نظیره پر از معنویته و بسیار راهگشا ذهن انسان رو از بن بستهاو محدودیتها نجات میده و بسیار بسیار ارزشمند ه خدا رو شکر میکنم واز شما بسیار سپاسگذارم دوستون دارم واز خدا بهترینها رو براتون آرزومندم.

روشنک معینی
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۹

واقعا از زحماتی که کشیدید به نوبت خودم ممنونم. من واقعا لذت میبرم. من خارج از ایرانم بسیار سود بردم از صحبت های شما.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما