سایت فوق تخصصی سواد مالی | سایت مسعودی پور

سایت فوق تخصصی سواد مالی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی و تجربه زندگی بهتر را از طریق آموزش های رایگان این سایت میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی ( ۴۵ جلسه ویدیویی و صوتی )


پکیج سیر تا پیاز سواد مالی  ( ۴۵ جلسه ویدیویی و صوتی )

 

چرا کسب درآمد میلیونی برای من سخت و ناممکن شده ؟ 

چرا هیچ موقعیت کسب ثروت برای من پیش نمی آید و اگر هم موقعیتی داشته باشم اون رو خراب می کنم ؟ 

آیا محکوم هستم تا آخر عمر با قناعت و امساک زندگی کنم؟ 

چه عاملی مرا از بهره گیری کامل از توانایی هایم باز میدارد؟ 

چرا راهی برای تحول و بهبود اوضاع مالی ام نمی یابم؟ 

چرا کسب و کار و درآمد م دلخواهم نیست؟ 

چگونه می توانم درآمد م را در کمتر از یکسال چندین برابر کنم؟

هزاران سوالی که ما به آن فکر می کنیم ولی ثروتمندان از دانستن جواب آن و انجام آن لذت می برند.

باید بدانید که اگر دانش و باورهای شما درست و طبیعی باشد بعد از چند سال به روش عادی حداقل شما یک میلیاردر هستید. و اگر بعد از چندین سال کار اقتصاد ی هنوز میلیاردر نیستید یعنی شما بابت کم دانشی و عقایدتان تا کنون میلیاردها تومان هزینه داده اید.

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی جامع ترین پکیج مالی تولید شده در ایران و در عین حال دارای مناسب ترین قیمت در کل ایران میباشد. در این پکیج حاصل تجربه ۲۵ سال انواع فعالیت های اقتصادی گوناگون و همچنین ۱۱ سال کار هدفمندِ توام با آموزش و تحقیق خود را همراه با تمام نکات، اصول و قوانین کسب درآمد و ثروت ، نکات سرمایه گذاری انواع کسب و کار ... را برای شما دوستان عزیز ارائه نموده ام. همچنین چکیده ای کامل و مفید از تمام دوره ها و آموزش هایی که در این راه کسب کرده ام را در اختیار شما گذاشته ام. یعنی شما با چند روز وقت گذاشتن، این تجربه های علمی و عملی ساله هدفمند من را خواهید داشت. این پکیج جامع ترین و کارآمدترین پکیج در زمینه ی کسب درآمد و سرمایه و ثروت است و قطعا با تهیه آن نیازی به تهیه هیچ مجموعه آموزشی دیگری در این زمینه نخواهید داشت.( چون حاصل ترکیب عمیق دانش با تجربه های ارزنده ۲۵ ساله موفق کف بازار محسن مسعودی پور است )

پولدار شدن با زور و تلاش به دست نمی آید بلکه باید دانش و شخصیت لازم را داشته باشید. پس هم اکنون من محسن مسعودی پور برای شما دانش آموخته خود یک فرصت بدون مشابه را با ارائه این پکیج منحصربفرد و جامع از هر نظر ایجاد کرده ام که با قیمتی بسیار مناسب در حال ارائه آن به شما هستم.

قوانینی در جهان در کار است که اگر آنها را بدانید و به آنها عمل کنید، به هر آنچه که در زندگی فکر میکنید، به لطف خدای مهربان میرسید و تمامی آن قوانین، در ساده ترین شکل در این پکیج آموزش داده شده است.  

پکیج سیر تا پیاز سواد مالی تشکیل شده از: 

۱) وجود پولساز 

۲) فایل آیات و روایات مالی .( شامل ۳ جلسه )

۳) فایل خدا و ثروتمندان

۴) فایل خطر مسئولیت نا پذیری ما.

۵) فایل ان.ال.پی چیست؟

۶) فایل رابطه خدا با خواسته های ما.

۷) فایل احساس گناه و احساس پولداری 

۸) فایل های ۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان پولدار .( شامل ۱۲ جلسه)

۹) فایل های ۴۰تفاوت بنیادین انسان فقیر و پولدار .( شامل ۳ جلسه)

۱۱) فایل کسب و کار مستطیلی و مثلثی (معرفی دقیق اصول کسب و کارهای انسان های فقیر و پولدار)

۱۲) فایل  افراط و تفریط ممنوع.

۱۲) فایل نکات مهم در هدفگذاری. (آسیب شناسی در انواع هدفگذاری های مالی)

۱۳) فایل ایمان پولدار کننده.

۱۴) فایل اشتباهات بزرگِ مسیر کسب درآمد.

۱۵) قوانین کسب پول و درآمد.

۱۶) بعلاوه ۱۷فایل صوتی تکمیل کننده مباحث.

 

توجه:برای تماشا و یا دانلود تمام ویدیوهای این پکیج بصورت رایگان «اینجا» را کلیک کنید و فقط برای تهیه تمام فایل های پکیج بصورت صوتی از درگاه خرید اقدام نمایید.

 

  

 

 

برای مطالعه نظرات سایر دانش آموختگان میتوانید کلیک کنید:

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش اول

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش دوم

 

 

آیا می توانید تصور کنید بدون هیچ دغدغه ای از تورم و گرانی و انواع بحران های اقتصادی و آسیب های مالی ناشی از تصادف و بیماری و ... در کنار فرزاندانتان شب آسوده بخوابید؟

یا برایتان مهم است که خود و عزیرانتان در یک امنیت اقتصادی و استقلال مالی همیشه زندگی کنید؟

بنابراین شما خواهان یک آموزش جامع و مطمئن هستید که نتیجه آن برای شما آرامش و قدرت و پیشرفت و لذت و آزادی های ناشی از کسب درآمد دلخواه باشد.  

پکیج کامل سیر تا پیاز سواد مالی هدیه ای است به تمام کسانی که برای جان خود و خانواده شان ارزش بیشتری قائل هستند و میخواهند در کنار عزیزانشان ایمن تر و خوشحال تر و قدرتمندتر زندگی کنند. و هر روز سرمایه دارتر از دیروز به امنیت اقتصادی و استقلال مالی دست پیدا کنند بطوریکه از تمامی آسیب های ناشی از بی پولی در انواع بیماری ، تصادف ، تورم ، گرانی ، حوادث غیر مترقبه و انواع بحران های اقتصادی مصون بمانند و یک زندگی سالم توام با تندرستی پایدار و امنیت و پیشرفت و آزادی را به عنوان حق الهی خود تجربه کنند و برای همیشه با وام ، قرض ، قسط و انواع شراکت های مالی با موسسات و بانک ها و افراد خداحافظی کنند. پکیج سیر تا پیاز ثروت ، زندگی حقیقی خودم و شما است. ما حرف عمق دل شما را زده ایم. چیزی که خودتان از صمیم قلب قبول خواهید کرد. پکیج سخن و آرزوی دل خودتان است لذا آموزه های آن به راحتی و شیرینی در قلب شما آب خواهند شد.

 

باید بدانید که پکیج سیر تا پیاز سواد مالی: 

این پکیج مجموعه آگاهی هایی است که نداشتن آنها میتواند به فقر دائمی شما منجر شود ، حلقه گمشده کسب درآمد و سرمایه شما است. همان دانشی است که به این صراحت هیچ جا گفته نشده است . این پکیج راه میانبر کسب درآمدی است که همیشه می خواهید. پس به هر دلیلی اگر از وضعیت مالی کنونی خود راضی نمی باشید! این محصول ، راهنمای شماست. به کمک این محصول شما تمامی باورهای فقر ساز بیمارگونه ای را که مانع اصلی ورود پول و ثروت به زندگی تان شده است را شناسایی و حذف کرده و بعد در فصل دوم پکیج راه های عملی و آزموده شده ورود پول و سرمایه را به زندگی خود کاملا خواهید آموخت. سپس می بینید که کسب درآمد چقدر آسان میتوانست باشد البته آموزش های درست و هماهنگی در این زمینه می توانستید داشته باشید.  

باید بدانید تا وقتی که شما در ناآگاهی و یا بی تجربگی از مباحث تجربی حاکم بر اصول تجارت و کف بازار باشید و یا در مدار و فرکانس نادرستی از عقاید و باورها قرار گرفته باشید هر کاری که برای دست یابی به اهداف مالی تان انجام دهید به شکست خواهد انجامید. دقت کنید که با رعایت دقیق هر آنچه در این پکیج آمده از امروز دانش شما تغییر میکند و خود به خود در جایگاه جدیدی قرار میگیرید و در نتیجه شرایط و اتفاقات جدیدی را تجربه خواهید کرد و بلا فاصله درآمد های بهتر و کار و کسب های موفق تر و ایده های عالی تر و خرید و فروش های پر سود تر و افراد موفق تر و پیشنهادهای بهتری را فقط به دلیل تغییر در میزان دانش و آگاهی تان تجربه خواهید کرد. قطعا خانواده، جامعه و شرایط در فقر و نداری شما بی تاثیر نبوده و نیستند اما اگر شما شرایط را مغلوب نکنید هرگز از دام فقر و حسرت و کمبود نجات نخواهید یافت و این جز با یک آموزش حرفه ای و جامع میسر نمی باشد. استاد خوب یک مسیر ۷۰ساله را یک ساله میکند و استاد بد ، مسیر یک ساله را ۷۰ ساله.

 

دقت کنید: باید گفت که اگر به خوبی روی این محصول و آموزشهای آن کار کنید و تلاش لازم را هم بنمایید کسب درآمد دلخواه برای شما به حول و قوه خداوند بخشنده مهربان مسبب الاسباب دیر یا زود خواهد داشت ولی سوخت و سوز نخواهد داشت. بسته به نقطه صفر افراد که برای بعضی جلوتر است و برای بعضی عقب تر، زمان حصول نتایج آنها متفاوت می گردد ( مثلا ۳ ماه، ۶ماه، ۹ماه و یا شاید ۱ الی ۲ سال برای برخی از دوستان بسته به نقطه صفر آنان ). این بسته به گونه ای تنظیم شده که دارنده آن بتواند در کوتاهترین زمان ممکن ، به درآمدی قابل توجه بتواند دست پیدا کند.  

نکته مهم :سواد مالی علمی مشابه علم ریاضی است. همانطور که در علم ریاضیات همیشه ۲ در ۲ حاصل ۴ میدهد، دانش صحیح سواد مالی هم نتیجه ثروت را بی شک در پی خواهد داشت. پکیج سیر تا پیاز سواد مالی دوره ای کاملا کارشناسی و ۱۰۰ ٪ موفق که جامع ترین مجموعه کسب درآمد و سواد مالی است و قابل مقایسه با هیچ برنامه و دوره ای دیگر نمی باشد. این مجموعه کوتاهترین راه درآمد زایی و خلق ثروت را در کسب و کار ی که عاشقانه آن را دوست دارید به شما آموزش خواهد داد.

 

در اینجا میخواهم از شما دوست خوبم دعوت کنم که زیر را حتماً تماشا و یا دانلود نمائید( روی لینک ها کافی است کلیک کنید):

اصلی ترین موانع جذب پول  

قوانین پولدار شدن

افزایش روزانه سرعت پولدار شدن افراد

حس کمبود پول

مدار جذب پول 

داستان باورهای من و تو

ایمان پولساز 

چگونه درآمدمان را دو تا ده برابر کنیم؟

ذهن شما چه رنگی شده است؟

قوی ترین قوانین معنوی پولسازی  

 

و برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما بصورت یکجا «اینجا» را کلیک کنید.

 

 

سوال شما:چرا قیمت محصولات شما بسیار مناسب است؟

جامع ترین محصول کسب درآمد و سواد مالی را با مناسب ترین قیمت برای تمام کسانی که خواهان تغییر زندگی شان هستند را به لطف خدا آماده و ارائه کردم. قیمت پکیج و سایر محصولات سایت را به گونه ای تعیین کرده ام تا محصولات در دسترس همه باشند و هر کسی که بخواهد تغییر کند بتواند محصول جامعی را در این خصوص براحتی تهیه نماید. از طرفی دیگر این توانایی و دانش و تجربه های کف بازار را در خود میدیدم که پکیجی بسیار جامع تر و کامل تر را نسبت به سایر پکیج های موجود که نیازی به آپدیت نداشته باشد ( و از طرفی مدام نیاز به تولید زنجیره ای پکیج های متوالی لازم نباشد ) و حرف اول و آخر را هم در آن زده باشم ، را برای تشنگان تغییر و پیشرفت فراهم کنم ، لذا اقدام به تولید و ارائه این پکیج نمودم. سعی من بر این است که همواره مناسب ترین قیمت ها را به جهت رضایت مشتریان ، برای آنها لحاظ کنم. چون سرمایه اصلی برای من رضایت جامع دارندگان محصولاتم است. 

 

سوال شما: کی از پکیج سیر تا پیاز سواد مالی نتیجه میگیریم؟

این امر بستگی به عملکرد صحیح شما در یادگیری و تعهد شما در بکارگیری درست آموزش ها دارد و همچنین بسته به نقطه صفر افراد زمان رسیدن به درآمد ثروت دلخواه شان متفاوت میگردد. ولی تضمین می کنم چنانچه آنچه در پکیج سیر تا پیاز سواد مالی آموزش را داده ام درست درک کنید و درست هم بکار ببندید کسب درآمد دلخواه تان دیر یا زود خواهد داشت ولی سوخت و سوز نخواهد داشت. باید این نکته را عنوان کنم که قرآن هم به عنوان جامع ترین و کامل ترین کتاب سعادت بشری ، کتابی است که به شرط درک صحیح و بکار بستن آموزه های آن شما را سعادتمند خواهد کرد و صرف خواندن بدون تامل و عدم بکارگیری اصول آن نجات و رستگاری و سعادتی در کار نخواهد بود. البته باید یادآوری کنم که اگر واقعاً بدنبال تحول و بهبود اوضاع مالی تان هستید راهی غیر از پیگیری این آموزش و تجربیات نیست منتها ،

اول) محصولی را تهیه کنید تا در زنجیره تهیه محصولات متوالی گرفتار نشوید و محصول نیازمند آپدیت نباشد.

دوم) آموزش ها را خیلی جدی درست فرا بگیرید.

سوم) متعهد باشید که تمام تلاش لازم را انجام دهید. 

چهارم) در طول آموزش و تلاشتان برای ظهور نتایج زودتر ، همواره شاد و آرام و صبور باشید. و از افراط و تفریط ها که در پکیج آموزش داده ام اجتناب کامل کنید تا نتایج خیره کننده آموزش ها را بتوانید بصورت عینی هر چه زودتر مشاهده کنید. 

 

 

نکته خیلی مهم: هیچ حد و مرزی برای کسب درآمد از این پکیج البته به لطف نامحدود خداوند مسبب الاسباب وجود ندارد، به شرط آنکه خودت متعهد شوی تمام آنچه در این پکیج بیان میشود را بدون چون و چرا با جان و دل از صمیم قلب بطور کامل قبول کنی و تمام تمرینات جذاب و راحت آن را با شور و حال انجام دهی و بارها و بارها آموزش های آن را تکرار کنی تا نتایج آن به لطف الهی در زندگی و درآمدت و کسب و کارت پیدا شود. بعضی افراد می خواهند یک شبه معجزه شود و نتایج فوق العاده ای رخ دهد. و یا فکر می کنند اگر پکیج را بخرند بلافاصله اتفاقات عجیب و غریبی در زندگی و کسب و کارشان رخ میدهد. اما باید بدانید که یک شبه هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و همه اتفاقات همیشه آرام آرام رخ میدهند که اگر غیر از این بود، الان تمامی مردم ثروتمند شده بودند. شما فقط وقتی به نتایج می رسید که ابتدا کل آموزش های این پکیج را تمام وجود باور کنید و به آن ایمان بیاورید ( نحوه رسانیدن شما به این ایمان در متن آموزش های پکیج برنامه ریزی شده است ) و از طرفی متعهد به اجرا و عمل و تلاش باشید. تاکید میکنم که شک و تردید اجازه نخواهد داد که شما بتوانید نتایج لازم را ببینید. وقتی به این یقین و تعهد و اطمینان برسید که تنها راه تحول و بهبود اوضاع مالی تان آموزش های جامع این پکیج است ، همین اطمینان به شما اجازه میدهد، به جای شک و تردید، فقط و فقط به آنچه در پکیج بیان شده عمل کنید و آنقدر ادامه دهید تا نتایج اولیه عینی به نتایج عظیم و خیره کننده به لطف خداوند مهربان مبدل شوند. 

 

دوست عزیزم 

این یک فرصت است که من در اختیارت میگذارم!

فرصتی که یک تحول بزرگ رو به لطف خدای مهربان در تمام جنبه های زیر می تونه بهت هدیه بده ...

در زندگی ات…

در کسب و کارت…

در وضعیت مالی ات…

در دستیابی به هر خواسته و هدفی

فقط کافیه پکیج رو خوب کار کنی

مصمم و جدی آنچه رو می آموزی اجرایی کنی.

قرار نیست که من جادو یا فرمول های عجیب غریبی بهت یاد بدم که هیچ کمکی هم نمیتونه بهت بکنه... 

باید جدی، مصمم و متعهد باشی.

راحت نیست ولی واقعا ساده است.

اگر آماده ای عالیه!

و اگر نه ، که بی خیال زندگی کنونی رو باز ادامه بده.

ولی مطمئن هستم که اگر مصمم و جدی باشی به لطف خدای مسبب الاسباب از این دوره نهایت لذت رو می بری و بسیار شارژ میشی و تحولی بزرگ رو به زندگیت میتونی بدی!

با ایمان، یقین و تعهد، این دوره آموزشی رو شروع کن.

حتی اگر یک ساعت زودتر به آرامش ذهنی درباره پول برسی، باز هم بسیار ارزشش رو داره. 

تک تک ساعت هایی که صرف آموزش های این دوره می کنی، به لطف خدای مهربان زندگی میتونه برات بسازه که نتیجه اش از تمام سالهای پر مشغله زندگی ات برات بهتر و پر بارتر باشه. و در پایان از خدای متعال میخواهم که به همه ما کمک کند، همه ما را هدایت کند، ضعف های ما را به ما نشان بدهد، ما را بینای ضعفها و نقصهای خودمان قرار بدهد و آنچه را که موجب رضای خودش است را پیوسته به ما الهام کند و ما را نیز موفق به انجام آن بدارد.

  

برای مطالعه نظرات دانش آموختگان روی لینک های زیر کلیک کنید: 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش اول 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش دوم 

 

 محسن مسعودی پور - سخنران و محقق مسائل مالی و نویسنده قدرتمندترین کتاب pdf و صوتی « الفبای جامع ثروت » و خالق پکیج موفق و کم نظیر « سیر تا پیاز سواد مالی »  

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما « اینجا » را کلیک کنید.

 

                                                         از وقتی که برای آبادانی زندگی خود و خانواده محترمتان میگذاریدسپاسگزاریم

 

دانلود فایل های صوتی جامع ترین پکیج آموزشی کسب درآمد و سواد مالی از همین جا است: 


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 34840

برچسب های مهم

تهران، صندوق پستی: 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و انتشار مطالب فقط در حالت رایگان مجاز میباشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما