کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد دلخواه با سواد مالی | قوانین پولسازی | سایت مسعودی پور

تجربه ی چندین برابر شدن درآمد ، قوانین کسب پول ، اصول پیشرفته قوانین مالی ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۲۵ ساله مالی و پولی هدفمند و موفق محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

NLP چیست؟


NLP  چیست؟

 

« ان ال پی » یا همان برنامه ریزی عصبی کلامی ، علمی است که به کمک آن میتوان به موفقیت در کسب ثروت ، آرامش ، سعادت ، خوشبختی ، رفاه و تمامی اهداف دست یافت.

منتها این علم در بین جویندگان موفقیت و ثروت بسیار مغفول مانده است و علت آن هم پیچیده عنوان شدن آن در سطح فضای مجازی، کتاب ها و نشریات و مقالات و ... می باشد.

باید بدانید که تمامی علوم از محتوایی ساده و قابل درک برای همگان برخوردار می باشند منتها تمامی علوم در فرآیند انتقال دارای پیچیدگی میشوند و چنانچه فردی بتواند بر این معضل غلبه کند، درک علوم بر او ساده می آید. تفاوت یک استاد خوب از یک استاد ضعیف از همین جا ناشی میشود که استاد خوب فرآیند آموزش و انتقال مطالب را برای شاگرد بسیار آسان می نماید ولی استاد ضعیف در این خصوص ناتوان می نماید.

یکی از علت های موفقیت های من در امر آموزش علوم مختلف ، آسان نمودن فرآیند تدریس آنها بوده است و این حقیقتی است که تمام شاگردانم در هر حوزه ای به آن اذعان دارند که فرآیند انتقال مطالب را از پیچیدگی به دور کرده ام تا آنها همواره با شیرینی و آسانی در یادگیری مواجه باشند.

لذا بر آن شدم تا علم موفقیت ساز NLP را که علمی با حساسیت بالا و ضرورت مسلم در کسب اهداف و موفقیت برای جویندگان موفقیت مالی و پیشرفت است را با زبانی بسیار ساده بدور از پیچیدگی های محیط های علمی و آکادمیک برای جویندگان موفقیت مالی در قالب یک فایل ویدیویی و همچنین یک فایل صوتی توضیح دهم، تا در روند کسب اهداف مالی دلخواهشان مورد استفاده قرار گیرد.

ضرورت یادگیری NLP برای کسب هر نوع موفقیت و همچنین برای درک مطالبی که در این زمینه مطالعه می کنید بی نهایت الزامی است. 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱  

 

برای دیدن ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.  

 

 

مطالعه مشابه:  

سیر تا پیاز سواد مالی    

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان فقیر و انسان پولدار  

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای پولدار شدن پیدا نمی کنیم؟  

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان پولدار   

پولدار شدن آسانتر از فقیر ماندن است

افراط و تفریط ممنوع 

چرا درک علم سواد مالی برای من ۱۱ سال طول کشید؟ 

کی ما پولدار میشویم؟  

محسن مسعودی پور کیست؟

سوالات متداول شما

نظرات شما

  

 
دانلود فایل صوتی « NLP چیست؟»:


مبلغ قابل پرداخت 25,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 6352

برچسب های مهم

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما