کسب درآمد و ثروتمند شدن | قوانین روانشناسی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد و ثروتمند شدن | قوانین روانشناسی | سایت مسعودی پور

تجربه ی کسب درآمد ، قوانین ثروتمند شدن ، اصول پیشرفته روانشناسی اقتصاد و ثروت ، داشتن زندگی بهتر و تجربه های شیرین و تلخ ‏‏۱۱ ساله مالی و اقتصادی هدفمند و ثروت ساز محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

خطر مسئولیت ناپذیری ما ( ویدیویی + صوتی )


خطر مسئولیت ناپذیری ما ( ویدیویی + صوتی )

 

آیا میدانید اگر مسئولیت صفر تا صد زندگی خود را نشناسید و نپذیرید تمام ثروت و سرمایه زندگی دنیوی و اخروی خود را باخته اید؟

آیا میدانید هر جا که هستید و هر چیزی که هستید به خاطر این است که خودتان این گونه خواسته اید؟

آیا میدانید هیچ احدی را مسئول وضع زندگی خودتان نباید بدانید چرا که نیست؟

 

مسئولیت کامل آنچه که هستید،آنچه که بدست آورده اید و آنچه که خواهید داشت را به طور کامل باید بپذیرید که فقط و فقط و فقط برعهده ی خود شماست

 

ما همه از نادانی والدین ، معلم ها ، دوستان و اطرافیانمان آسیب فراوان دیده ایم اما قرار نیست در خرابه های گذشته بمانیم و خودمان هم همچنان فقیر و نادان زندگی کنیم

 

به محض اینکه خودتان مسئولیت زندگی تان را به طور کامل از صفر تا صد بپذیرید به طرز شگفت انگیزی ایده هایی به ذهن تان میرسد و افرادی در مسیرتان قرار می گیرد و پیشنهادهایی به شما می شود و اتفاقاتی عجیب و غریب می افتد که شما خیلی راحت و بدون هیچ دردسری به تمام چیزهایی که می خواهید می رسید.  

پس ما خودمان زندگی خودمان را رقم می زنیم و هیچ کس دیگری نمی تواند ما را خوشبخت و یا بدبخت کند و در این خصوص کاملا آزادیم. البته فقط کسی می تواند در زندگی ما تاثیر بگذارد که ما خودمان باور کرده باشیم که او می تواند بر ما اثر بگذارد. 

اولین ویژگی یک فرد که می خواهد ثروتمند شود این است که مسئولیت زندگی خود را از صفر تا ۱۰۰ می پذیرد و خود را قربانی شرایط و محیط نمیداند.

باید بدانید که قطعا خانواده، جامعه و شرایط بی تاثیر نبوده و نیستند اما اگر شما شرایط را مغلوب نکنید هرگز از دام فقر و حسرت و کمبود نجات نخواهید یافت و این جز با یک آموزش حرفه ای و جامع و کامل میسر نمی باشد. استاد خوب راه ۷۰ ساله را یک ساله میکند و استاد بد راه ۷۰ ساله را یک ساله. 

 

برای این کار باید « وجود واقعی و حقیقی و ثروت ساز » خود را بشناسید و به آن ایمان هم بیاورید.

و این امر جز با آموزش میسر و امکان پذیر نمیشود. این آموزش به ۲ طریق شکل میگیرد:

الف) از طریق خانواده، بدین صورت که شخصی که در یک خانواده ثروتمند متولد میشود و رشد می یابد به طور اتوماتیک این اصول ثروت ساز را آموزش می بیند و وجود ثروت سازش شکل میگیرد و خودبخود در مسیر ثروت و ثروتمند شدن قرار می گیرد و ثروتمند میشود.

ب) از طریق دوره و کلاس برای کسانی که در محیط ثروت ساز متولد نشده اند و رشد نیافته اند. این افراد برای ثروتمند شدن هیچ راهی جز گذراندن دوره « آفرینش وجود ثروت ساز » در خود را ندارند.  وجود ثروت ساز وجودی است که شخص بطور خودبخود در مسیر کسب ثروت و خلق ثروت دلخواهش قرار میگیرد.

پس اگر شما در محیطی ثروتمندانه متولد و رشد نیافته اید، برای ثروتمند شدن( که امری واجب و بی نهایت ضروری برای همگان است ) راهی جز آموزش ندارید. 

 

محسن مسعودی پور- محقق مسائل مالی و مدرس و نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن » و مولف پکیج موفق و کم نظیر « سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن » 

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.  

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱ 

 

مطالب مشابه:

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمند شدن پیدا نمی کنیم؟

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

داستان واقعی ثروت چیست؟ 

محسن مسعودی پور کیست؟ 

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن 

سوالات متداول شما

نظرات شما

 

 دانلود فایل ویدیویی و صوتی « خطر مسئولیت ناپذیری ما »:


مبلغ قابل پرداخت 35,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت ثروت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما