کسب درآمد و ثروتمند شدن | قوانین روانشناسی | سایت مسعودی پور

کسب درآمد و ثروتمند شدن | قوانین روانشناسی | سایت مسعودی پور

تجربه ی کسب درآمد ، قوانین ثروتمند شدن ، اصول پیشرفته روانشناسی ثروت، داشتن زندگی بهتر و هزاران تجربه شیرین و تلخ ‏‏۱۱ ساله مالی و اقتصادی هدفمند و ثروت ساز محسن مسعودی پور را از طریق آموزش ها و پکیج های آماده میتوانید مطالعه نمایید.

نظرسنجی سایت

از چه طریق با « سایت مسعودی پور » آشنا شده اید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

محسن مسعودی پور کیست؟


  

سلام دوستان سلام

من محسن مسعودی پور ۴۴ ساله ( تا تاریخ نگارش متن در سال ۹۴ ) ، با تجربه ۲۵ سال انواع کسب و کار و فعالیت اقتصادی در کف بازار که ۱۱ سال آن هدفمند و توام با آموزش و تحقیق و مطالعه جهت کسب درآمد بوده است ، از ابتدای دوران دبیرستان تا به امروز به انواع فعالیت اقتصاد ی اشتغال داشته ام و دارم. باید اذعان کنم که بیشتر عمر من ، به تحقیق و تفکر و گفتگو با اساتید حوزه های مالی ، اقتصادی در کنار انواع فعالیت های اقتصادی ام سپری شده است.

 

در حوزه موفقیت و ثروت ۱۱ سال است که هدفمند و پیوسته به مطالعه و تحقیق اشتغال دارم و تا کنون نزد ۳ تن از اساتید این حوزه دوره و کلاس کامل را گذارنده ام و برای کسب درآمد بیشتر هر کاری که لازم بوده است در طول این ۱۱ سال انجام داده ام و هزینه های بسیار بسیار بسیار گزافی را پرداخته ام و رنج های فراوانی را کشیده ام تا جائیکه تمام سرمایه هایم از جمله منزل مسکونی ام را در شهر تهران یک بار از دست دادم و مجددا از صفر شروع کردم تا بلاخره رازهای موفقیت مالی را یافتم و لذا به لطف خداوند رحمان و رحیم هر روز بر دامنه این موفقیت های مالی ام افزوده میشود. جالب است بدانید که ۱۱ سال پیش وقتی با اولین استاد در حوزه موفقیت و ثروت آشنا شدم و آموزه های او را به کار بستم چنان شکست سختی از لحاظ مالی خوردم که تمام آثار آن استاد را با تمام جزواتی که خودم در این زمینه جمع آوری کرده بودم را به رودخانه کن واقع در بلوار شقایق مرکزی منطقه ۵ ریختم و به این نتیجه رسیدم که تمامی آنها نادرست هستند تا اینکه با استاد دیگری در این حوزه مجددا آشنا شدم و کار جذب موفقیت و ثروت را با او آغاز کردم و نتیجه برای من آن شد که تمام سرمایه ام حتی منزلمان را از دست دادم و خدا میداند که چه بر سر ما از نظر روحی و روانی و اجتماعی و مالی وارد آمد و همین اوضاع باعث شد که تمامی جزوات این استاد را نیز به رودخانه واقع در اتوبان باکری واقع در منطقه ۵ تهران فرو بریزم. این وضع مدتی ادامه داشت تا اینکه یک دوره جدید را با یک استاد موفقیت و ثروت دیگر شروع کردم و در این اثناء بطور موازی ۳ سال بطور مستمر در کلاس های کم نظیر درس  استاد محمد شجاعی واقع در شهر ری نیز شرکت میکردم و خلاصه کنم ترکیب تمامی این آموزه ها و دوره ها با تمامی تجربه های عملی که در میدان عمل و کار بطور مداوم کسب میکردم بلاخره منجر به کشف و درک درست « علم موفقیت » و « علم ثروت » برایم بصورت تجربی در میدان عمل گردید و شما خواننده گرامی نیک میدانید که هیچ علمی پر هزینه تر و گرانبهاتر و بالاتر و درست تر از علم حاصل از تجربه وجود ندارد.

 

باید بدانید که آنچه در این سایت ارايه کرده ام حاصل مطالعه حداقل حدود ۱۰۰ کتاب مرجع و غیر مرجع در زمینه های مختلف ولی مرتبط با هم آنهم از نامی ترین بزرگان هر حوزه و ترکیب آنها با هم و همچنین ترکیب آنها با تجربیات کاری و شخصی ام بوده است.

و حالا شما دوست خوبم تمامی ماحصل این آموزهای علمی و فکری و عملی مرا که حاصل یک عمر فعالیت بی وقفه فکری و تجربی من بوده است را در کیفیتی منحصر بفرد و با محتوایی استثنایی و با قیمتی منحصربفرد در اختیار دارید.

البته دوره سیر تا پیاز را بگونه ای تنظیم کرده ام که درک کامل علم ثروتمند شدن برای شما دوستان خوبم ۱۱ سال طول نکشد و بلکه در مدت زمانی بسیار کوتاه تر مثلا ۳ ماه ، ۶ماه ، ۹ماه و یا شاید ۱ الی ۲ سال برای برخی از دوستان بسته به نقطه صفر آنان بازی هیجان انگیز جذب پول و ثروت برایشان آغاز گردد، چون بعضی از افراد از نظر میزان آمادگی جلوترند و بعضی عقب تر. البته ناگفته نماند در صورتی که آنچه را در پکیج بی نظیر سیر تا پیاز آورده ام درست درک و عمل نمائید( که تمام آموزه های لازم در این خصوص در سراسر پکیج آمده است) پولدار شدن شما دیر یا زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. از طرفی چون علم ثروتمند شدن علمی مشابه علم ریاضی است که در آن همیشه ۲ در ۲ حاصل ۴ میدهد، دانش صحیح ثروت هم نتیجه ثروت را بی شک در پی خواهد داشت.

 

 

دوستان خوبم دستیابی به پول و ثروت واقعا سخت نیست است، به شرط آنکه راهش را درست بیاموزیم. همه ما دوست داریم که پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنیم ولی فقط افراد کمی موفق به چنین کاری می شوند، چون اکثر افراد دانش ذهنی لازم و دانش کف بازار ، برای جذب پول به زندگی شان را ندارند.

هیچ کس تا کنون در حوزه جذب ثروت به « آسیب شناسی جدی » در امر آموزش و عمل به آموخته ها نپرداخته است و به لطف خدا ، در محتوای پکیج ها برای اولین بار در ایران بسیار جدی به آن پرداخته ام و همین ویژگی باعث برجستگی محصولات سایت مسعودی پور دات کام گردیده است.

 

من با خود عهد بسته ام که بالاترین محصولات را در این زمینه تهیه و توزیع کنم بطوریکه تمامی مردم قادر به خرید آن باشند چرا که اعتقاد دارم تمامی محصولات سایت مسعودی پور نیاز واقعی و واجب تمامی مردم این مرز و بوم هستند. من میدانم که عموم مردم جامعه دارای فقر مالی هستند و توان سرمایه گذاری چند میلیونی اولیه برای رسیدن به شغل دلخواه و ثروت رویایی خود را فعلاً ندارند لذا بر آن شدم تا در این خصوص محصولاتی با حداکثر کیفیت و با کمترین قیمت را تولید و عرضه نمایم، تا همگان قدرت خرید آن را داشته باشند و بدین وسیله بیشترین موفقیت مالی نصیب بیشترین مردم و در همچنین خودم گردد. 

 

دوست عزیزم « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن » در نوع خود از نظر محتوا و شیوه بیان مطالب و جامعیت و کامل بودن و تجربی و کاربردی بودن منحصر بفرد است ( چون حاصل ترکیب عمیق دانش با تجربه های ارزنده ۲۵ ساله کف بازار محسن مسعودی پور است ). پس اگر شما واقعا قصد کسب بهتر و بیشتر درآمد و ثروت را دارید بدانید که مطمئن ترین و کوتاه ترین و سریع ترین مسیر آزموده شده را انتخاب کرده اید .با اطمینان حرکت کنید. دانش آموختگانمان شاهد و گواه صدق مان هستند.

این یک فرصت است که من در اختیارت میگذارم!

بطوری که دیگه هیچ وقت نگران روش های پول درآوردن نباشی!

و همواره پر درآمد باشی!

خیلی واقعی و اجرایی!!! 

فرصتی که یک تحول بزرگ رو در تمام جنبه های زیر می تونه بهت هدیه بده ...

در زندگی ات…

در کسب و کارت…

در وضعیت مالی ات…

و در دستیابی به هر خواسته و هدفی 

فقط کافیه پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن رو خوب کار کنی

مصمم و جدی آنچه رو می آموزی اجرایی کنی.

قرار نیست که من جادو یا فرمول های عجیب غریبی بهت یاد بدم که هیچ کمکی هم نمیتونه بهت بکنه...

باید جدی، مصمم و متعهد باشی.

راحت نیست ولی واقعا ساده است.

اگر آماده ای عالیه!

اگر نه هم ، که بی خیال زندگی کنونی رو باز ادامه بده.

ولی مطمئن هستم که اگر مصمم و جدی باشی از این دوره نهایت لذت رو می بری و تحولی بزرگ رو به زندگیت میدی! 

با ایمان، یقین و تعهد، این دوره را تهیه و بلافاصله آموزش رو شروع کن. 

حتی اگر یک ساعت زودتر به استقلال مالی و آرامش ذهنی درباره پول برسی، باز هم بسیار ارزشش را داره. 

 

 

 

در اینجا میخواهم از شما دوست خوبم دعوت کنم که ویدیوهای زیر را حتماً تماشا و یا دانلود نمائید :

  

برای دیدن تمامی ویدیوهای رایگان ما اینجا کلیک نمایید .

 

 

  محمد عطایی - استاد دانشگاه در اصفهان و مدیر عامل شرکت واردکننده مواد غذایی

با سلام خدمت سرور گرامی جناب اقای مسعودی پور.

پکیج سیر تا پیاز از نظر موارد زیر با پکیج های موجود در بازار بسیار کارامدتر و قابل رقابت بود.

1. نحوه ی انتقال مطالب درسی و ساده کردن ان

2. در این پکیج میشود به جرات بیان نمود که از نظر پوشش دادن تمام موارد مربوط به ثروت سازی بی نظیر بود

3. کاربردی بودن مطالب.

4 قیمت مناسب. بنده با اینکه کتاب های زیادی و پکیج های زیادی را مطالعه نمودم. ولی بدونه تعارف پکیج شما بی نظیر بود.

منتظر ارسال ادامه پکیج سیر تا پیاز شما سرور گرامی هستم
(م. ع) استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت 

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:مهدی پورصمدی کارشناس گفتاردرمانی از تهران

سلام استاد عزیزم.

با توکل بر خدا و به لطف اطلاعات خوبی که از شما دریافت کردم درآمدم دو برابر شد.
و میرم که باز به لطف خدا و توکل بر خودش این مبلغ به سه برابر برسه.

خدا خیرتون بده خیلی لذت بردم از پکیج سیر تا پیاز و الفبا.
البته خیلی دارم روی خودم کار میکنم و همین مطالب رو به مراجعامم میدم و وقتی میبینم که اونام نتایج عالی میگیرن ایمانم بیشتر و بیشتر میشه.
مهدی پورصمدی.تهران.شغل.گفتاردرمان و مشاور و مدرس دوره های موفقیت و رشد شخصی.
سپاس از لطف عالی شما...

وب سایت ایمیل  


  

  توسط:محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه از تهران خ پیروزی

درود بر جناب مسعودی پور عزیز
تلاش بسیار تا حصول نتیجه را من از شما بدست آوردم....
واقعا فوق العاده ای
نماینده خدا در روی زمینی...
مایه مباهات همگانی...
صاحب درس و مکتبی...
و............تو..........بی نظیری و
من دوستت دارم
بسیار سپاسگزارو ممنونم از توجهات شما به قشرهای مختلف مردم که من هم به عنوان یک نفر از این مجموعه تونستم از جهنمی که در اون گرفتار شده بودم رهایی پیدا کنم..

بزرگترین جمله میتونم بگم :
الحمدالله

بابت فایل های صوتی کف بازار بسیار ممنون و متشکرم.
زحمات فراوانی روی این محصول و دیگر محصولات صورت گرفته...
محصولی که به گوشت و پوست و استخوان متصل است...
محصولی که بارنج ها و سختی ها و خون و دل خوردن ها همراه بوده است
من افتخار میکنم به شما استاد و مدرس عزیزم 

وب سایت ایمیل  
 

 

 
جواد تیموری - مهندس نرم افزار و طراح سایت خودروسازی سایپا و زامیاد

سلام خدمت همه دوستاني كه همواره به فكر تغيير و بهبود شرايط فعلي خود هستند

بنده چند روز پيش (چهارم اسفند 95) دوره‌ي «مباحث مالی و کاربردی کف بازار» رو تهيه كردم. تا پيش از تهيه اين دوره، علاوه بر استفاده از دانلودهاي رايگان سايت و ويدئوهاي كانال آپارات مسعودي پور، دو دوره «130 باور فقر ساز انسان‌ها» و «کسب‌وکار مستطیلی و مثلثی» رو هم خريداري كرده بودم و بهره‌های فراواني از مطالب اونها بردم.
بنده ليسانس نرم‌افزار دارم و برنامه‌نویس و طراح سايت، مشاور بازاريابي اينترنتي و كارمند واحد نرم‌افزار يكي از شرکت‌های بزرگ خودروسازي داخلي هستم و حدود يكسال هست كه در زمینه‌های موفقيت، بهبود شخصي، روانشناسي ثروت، بازاريابي و فروش و مباحث مالي آموزش می‌بینم و به اميد خدا كلنگ چند چاه نفت (به قول استاد مسعودي پور) را هم زده‌ام.
تا قبل از تهيه «دوره مباحث مالی و کاربردی کف بازار» فكر می‌کردم كه بسياري از مباحث مالي رو در زمينه كسب ثروت و راه‌اندازی کسب‌وکار ياد گرفتم و نكات كمي باقي مونده كه در اين دوره برام تازگي خواهند داشت، ولي هنگامی‌که فایل‌ها رو به ترتيب دنبال كردم، واقعاً شگفت‌زده شدم. بيش از 95 درصد موضوعات رو يا اصلاً در جايي نخونده و نشنيده بودم و يا اينكه به اين سادگي و قابل‌فهمی بيان نشده بودند.
مثال‌های واقعي كه استاد در حين آموزش ارائه می‌کنند و نيز مسائل كاربردي هوش مالي خاص كشور خودمون كه كاملاً منطبق بر شرايط فعلي بازار کسب‌وکار ايران هست ، به نظرم از ویژگی‌های بارز اين دوره هست كه از نظر بنده كه در يكسال اخير مطالعات زيادي تو اين زمينه داشتم، در نوع خود و در مقايسه با ديگر دوره‌ها بينظيره.

گويي در خود بازار حضور دارين و تحت نظر يك بازاري مجرب و حاذق آموزش عملي و تجربي می‌بینید.

شايد در ظاهر استاد مسعودي پور در خلال آموزش هاشون از پاورپوينت، تصوير، كليپ، نمودار و ساير ابزارها استفاده نكنند، كه خود اين نيز نشون‌دهنده تسلط كامل ايشان بر مسائل مطروحه هست، ولي چنان تأثیری در ذهن انسان ايجاد ميكنه كه ناخودآگاه صحبت‌های ايشون در ذهن تصويرسازي ميشه و اين خود باعث ميشه كه فرد براي گوش دادن به فایل‌های صوتي بی‌نیاز از تماشاي كليپ تصويري بشه.
بخش ابتدايي دوره يعني «پاسخ به سؤالات» بسيار عالي و فوق‌العاده كاربرديه و باز هم ابتكاري خارق‌العاده در بين دوره‌های مالي‌اي بوده كه تاكنون تهيه کرده‌ام. اين دوره در عين سادگي، واقعاً منو متحول كرد.
اينم خدمتتون عرض كنم كه اولين باريه كه پس از تهيه يه دوره آموزش مالي ، راجع به اون دوره نظرم رو می‌نویسم. حقيقتش خيلي اهل نوشتن نظر و كامنت نيستم. ولي به‌قدری از آموزش‌های اين دوره لذت بردم و انرژي گرفتم كه تصميم گرفتم اين حال خوب و تجربه دل‌چسب رو با بقيه دوستان علاقه‌مندان به اين حوزه به اشتراك بذارم و از استاد مسعودي پور هم صميمانه تشكر می‌کنم.
خدا رو هزاران هزار مرتبه شكر می‌کنم كه توفيق آشنايي با مجموعه شما و آموزش‌های بسيار ارزنده تون رو به من داد.

به همه دوستان عزيز خودم كه احساس می‌کنند، پس از تهيه و ديدن دوره‌های زياد در حوزه كسب ثروت، نتيجه‌ي دلخواهشون رو نگرفتند و يا اينكه ضميرناخودآگاهشون مدام در گوش‌شون زمزمه ميكنه كه «تو الآن ديگه خودت يه استادي و چيزي براي يادگرفتن باقي نمونده» پيشنهاد می‌کنم، حتماً اين دوره رو تهيه كنند.
بجاي هزينه كردن پولمون توي دادگاه‌ها و ورشکستگی‌های مالي و ... بسيار منطقي بنظر ميرسه كه روي چنين آموزش‌هایی سرمایه‌گذاری بكنيم.

براي همتون آرزوي موفقيت و سلامت و ثروت دارم.
در پناه خالق يكتا ، شاد و پيروز و سربلند باشيد. 

وب سایت ایمیل  
 

  

  جعفر عباس زاده - مهندس عمران از شهرستان لامرد استان فارس

سلام
با خوندن کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندی در پکیج اول و فایلهای صوتی کف بازار در پکیج دوم استاد مسعودی پور میتونم به جد بگم که از کسی که ۱۰ سال در بازار کار کرده است علم و اطلاع دارم و میتونم با کمترین کار بیشترین درامد را داشته باشم.
شاید قبل از اشنایی با استاد و فایلهاشون هیچ دیدی نسبت به شغل و درامد نداشتم ولی الان به کمتر از تجارت های بزرگ فکر نمیکنم.
شما میتونید کمترین اثری که از به کارگیری پکیج دوم استاد مسعودی پور داشته باشید ۲ تا ۱۰ برابر شدن درامدتونه

استاد تجربه هاشون را ارائه دادن تجربه ۱۱ ساله کار در بازار و چند نمونه کسب و کار و تجارتشون را در بازار معرفی کردن و نحوه درامد زایی از اینها را به صورت تخصصی ولی به زبان عامیانه و قابل فهم توضیح دادن
اگر میخواهید به صورت مداوم و از همان شروع کسب خود در حال ثروتمند شدن و بالا رفتن باشید باید تله های بازار و عوامل از دست دادن ثروت در کسب و کار براتون معلوم باشه نه اینکه خودتون تجربش کنین وبشین عبرت دیگران

استاد با تواضع کامل چندین ضرر خودشون در بازار را معرفی و عوامل ان را مشخص کردن با این که بنده الان ۲۷ سالمه ولی تا کنون چنین تجربیات گرانبهایی را به صورت یکجا و تحلیل شده دریافت نداشتم و استاد در واقع در حق بنده پدری کردن.

دو نوع عمده کسب و کار مثلثی و مستطیلی رو توضیح دادن که به شما میگه اصولا در شروع کسب خودتون و در ادامه، در فعالیتها و مراودات مالی در بازار چگونه رفتار کنید و چه چیزهایی را دنبال کنید تا به ثروت و ثروتمندی برسید.
حتما خرید کنید و نظرات سایت را هم مطالعه بفرمایید
این مطالب را برای دوستانتان نیز ارسال کنید تا آنها نیز ثروتمند شوند. 

وب سایت ایمیل

 

  توسط:اعتدالی از اصفهان

سلام به استاد
استاد من پکیج های شما رو مطالعه کردم
فهمیدم که زجر و سختی زیادی در زندگی تجربه کرده اید تا این مطالب رو متوجه شده اید و هدفم اینه که از شما تشکر و قدردانی کنم.
کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدنتان بقدری وزین است که مشخص است که هر کلمه این کتاب بسیار فکر شده نوشته شده است.

تا الان تا فایل ۲۲ پکیج رو گوش دادم که خیلی عالی است و راضی ام.
وقتتان رو نمیگیرم و خواستم تشکر کرده باشم.

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:محمد کرمیار

باسلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم اقای مسعودی پور

واقعا پکیج سیر تا پیاز یک پکیج بی نظیر در ایران هست وقتی که حرفهای استاد رو با درک گوش میکنم واقعا میبینم که هیچ دست آورد و هیچ هیجان و هیچ نزدیکی به خدا بودنی و هیچ انسانیتی با فقر در ما رشد نمیکنم و انسان ها را به عقده های روحی و جسمی دچار میکند و باعث ذلت در دنیا و آخرت میشود.

خدا رو هزاران سپاس که تونستم قبل از اینکه بمیرم یه مفاهیم را بیاموزم

پکیج سیر تا پیاز یک پکیج معمولی نیست هزاران حرف حساب و آموزنده و آموزشهایی بی نظیر و کمیاب و آن هم با هزینه ای نازل در دسترس ما قرار داد که واقعا این قیمت در شان این بسته نیست که این خود نشانه روح بزرگ استاد خوبم هست. 

وب سایت ایمیل  
 

  

  حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان

آقای مسعودی پور عزیز سلام خسته نباشید
من استعداد فروش بالایی داشتم و مطالب شما مثل آتیش زیر خاکستر. یعنی شما این استعداد را بیدارش کردید. به غیر از مغازه خودم هفته ای که گذشت چیزی حول و حوش 4000 یورو من فقط تلفنی خونه و ملک و املاک جابجا کردم خدا وکیلی گیرم اومده. دیگه کارمون از یه شلوار کوتاه کردن و 10 یورو گرفتن گذشته. تلفن هام داره هر کدام برام از 1000 یورو تا 1500 یورو برام میندازه.
آقای مسعودی پور این را که دارم که بهتون میگم موهای تنم سیخ سیخ شده. خدای من اون بالا سر شاهده و من مطمئن هستم که هیچ وقت قهرش هم نمیاد. من اگر بیام ایران جلوی شما قنوت کنم جلوی شما سجده بزنم جلوی شما رکوع کنم جلوی شما نماز بخونم بخدا قسم خدا قهرش نمیاد.
خدا میگه باید بنده من جلوی این بنده من باید رکوع بکنی باید سجده بزنی باید نماز شکرت رو بعد از من جلوی این بنده ام بکنی.
خواستم از ته دل خواستم نیت دلم رو گفته باشم که چقدر دوستتون دارم و جقدر روی من تاثیر مثبت داشتید.

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:
محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه از تهران 

با عرض سلام خدمت استاد خوبم
جناب مسعودی پور
واقعن لذت بردم از مسائل کاربردی کف بازار،
صداتون به شنونده لذت یادگیری میده، بسیار شیوا، رسا، مفهومی، کاربردی، قابل اجرا، اینها خیلی مهممن،

یعنی کتابهای صوتی بیشماری رو خریداری کردم که هیچ کدوم مسائل کاربردی متناسب با بازار و جامعه فعلی ما رو مطرح نمیکنه
و من میدونم که اون کتابها بیشتر شنونده ها رو در آخر به دوراهی میکشونه...و همین طور سردرگمی ایجاد میکنه...

من خوشحالم اول بخاطر خدا که منو دوست داره و همین طور دانشجویان دانشگاه مسعودی پور رو که
اولن خدا انتخابشون کرده و
دومن که دستشون رو گرفته و در این مسیر قرار داده که شاید عده زیادی هیچ وقت نمیتونن تو این مسیر قرار بگیرن، پس ما انتخاب شدیم.
دوره ثروت و ثروتمند شدن یک و دو بسیار شگف آور بود که اگر من این فایل ها رو گوش نمیدادم هرگز باورم نمیشد که در پیرامون زندگی و دنیا و جهان هستی من چه می گذرد...
چه اتفاقاتی افتاده و چه اتفاقاتی می افته و قرار است چه اتفاقاتی بیفتد...
در مورد باورهام بگم که خدا را شاهده که من با باور و ضرب المثل و عرف جامعه ای زندگی کردم که ۲۸ سال زندگی من را شکل و فرم داده و تصمیم گرفته که من چگونه زندگی کنم، چگونه راه برم، چگونه فکر کنم، چگونه بپوشم، نگاهم چگونه به دنیا باشه، در مورد آدمها چگونه قضاوت کنم، چگونه در مورد زندگی شون فکر کنم، یک مورد همینکه بارها گفته میشد که ثروتمندها کلاه برداری کردن تا به اینجا رسیدن، و کار قاچاق و غیر قانونی و پول مظلومی رو خوردن تا به اینجا رسیدن، در حالی که وقتی صحبت های مسعودی پور رو شنیدم، زاویه ی دیدم عوض شد یعنی نگاهم بازتر شد و وقتی قسمت هایی از جامعم رو که نمیتونستم ببینم، با صحبت های مسعودی پور همه اون قسمتهایی که دیده نمیشد را دیدم و وقتی از نزدیک مشاهده کردم دیدم اشتباه هم نمیگن، چطور میشه همه رو متهم کرد به کلاه برداری و درآمد حروم، این نگاه من و عده زیادی از جامعه ای بوده که من در اون زندگی میکردم...
اکنون که به باور ثروت و ثروتمند شدن رسیدم و میبینم که ثروت برای همه و به اندازه همه هست اگر همه بخواهند، این من را به سطح بزرگی از باور رسوند که دنیای من و جهان من رو عوض کرد و وقتی اطلاعات عمیقی و باور عمیقی پیدا کردم، ناخودآگاه و آگاه به سمت ثروت کشیده شدم و شروع به اقدام و ساختن زندگی و آینده ی خودم بخصوص در قضیه استقلال کاری شدم، تمام عمرم فکر میکردم استقلال مالی مهمترین وجه قضیه است، ولی دیدم اشتباه میکردم...
من سه ساله کارمند بانک قرض الحسنه رسالت هستم ولی از نگاه فقر کارمند شدم، از شدت کوچکی و از نگاه اشتباهم به دنیا و زندگی و ثروتمند شدن کارمند شدم، باور کرده بودم که ثروت برای از ما بهترونه و من همین اندازه میتونم درآمد داشته باشم و وقتی فکر میکنم که هرماه عمر با ارزشم رو میفروشم که ۲ میلیون حقوق بگیرم، خیلی برام سنگین و گرون تموم میشه و عمرم داره تلف میشه و من با این وضعیت آرزوهام برآورده نمیشه و به خواسته هام نمیتونم برسم، و وقتی یک کارمند خونه میخواد بخره میره بانک مسکن وام میگیره ۱۵ ساله و نمیدونه در چه حفره ی بزرگی افتاده که دیگه نمیتونه بیاد بیرون و نمیتونه از حقوقی که میگیره لذت ببره چون باید نصفش رو جدا کنه و بابت قسط پرداخت کنه و این چنین زندگی کردن چه شرایط سختی روداره و وقتی عمر میگذره، افسوس میخوریم که زندگی نکردیم و هیچ لذتی از زندگی نبردیم...
میبینید چقدر سخت میشه...
هر کی میگه بانک خوبه...بدونید پایین ترین آرزوها رو داره، و بدونید که الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن رو ندیده و گوش نکرده، خدا با این همه عظمت، ما ازش یک پر کاه بخواهیم، این خیلی زشته درست نیست، باید ارزش و جایگاه و مقاممون رو ببریم بالا تا بتونیم چیزهای بزرگتری از خدا بخواهیم...
هر کاری اولش سخته فقط باید ابتدای کار رو محکم گرفت و ایستادگی کامل تا رسیدن به نتیجه رو داشته باشیم بعد از اون همه ی کارها آسون میشه...
این وعده خداست که بعد هر سختی، آسونی هست، تلاش کنید و اگر کم آوردید مولتی دیلی و مولتی ویتامین بخورید که در روز بخاطر بعضی ضعف های جسمی کمکتون میکنه...
برای همتون آرزوی موفقیت، پیروزی و شادکامی رو دارم...
محمد صفری ۲۸ ساله ساکن تهران منطقه ۱۴ خیابان پیروزی

وب سایت ایمیل  

 

 

 

 

 

برای مطالعه ادامه نظرات کلیک کنید: 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش اول 

نظرات ارسال شده به سایت مسعودی پور - بخش دوم

 نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

   

 

محسن مسعودی پور - مدرس و محقق مسائل مالی و نویسنده قدرتمندترین کتاب ثروت pdf و صوتی ثروت  « الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن » و خالق پکیج موفق و کم نظیر « سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن » و بسته منحصربفرد « مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 سوال شما: تجربیات مالی محسن مسعودی پور چگونه بدست آمده است؟ 

ایشان زندگی مشترکشان را در سال ۷۴ با دست کاملا خالی و با کلی بدهی یعنی صفر مطلق آغاز میکنند اما بعد با تلاش و کار زیاد رشد اقتصادی خوبی را در زندگی تجربه میکنند تا اینکه در سال ۸۷ بخاطر یک شراکت اشتباه مالی با ۲ سرمایه دار بزرگ ، تمام سرمایه خود حتی منزل مسکونی شان را در تهران از دست میدهند و دوباره بهصفر میرسند و دوباره مستاجر میشوند تا اینکه با لطف و عنایت خدای رحمان و رحیم تا سال ۹۱ موفق به جبران مافات میشوند و در همین سال ۹۱ چندین برابر سرمایه ای را که از دست داده اند ، دوباره بدست می آورند. این ۲ بار زندگی را از صفر آغاز کردن ، همچنین دوره هایی را نزد ۳ تن از اساتید ثروت تجربه کردن ، همچنین تجربیات فراوان مشاغل اقتصادی در طول ۲۵ سال ( که در ویدیوهای رایگان تشریح شده اند ) و همچنین حاصل یک عمر تحقیق و مطالعه و تفکر و تدریس ایشان ، سرانجام با راهنمایی های استاد محمد شجاعی به بار می نشیند و از سال ۹۱ فصل نوینی در زندگی مالی و اقتصادی ایشان رقم میخورد...... ادامه سوالات در لینک زیر: 

سوالات متداول شما ( کلیک کنید ) 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

( پاسخگویی تلفنی فقط ساعات اداری )

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.  

 

مطالب پیشنهادی: 

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن 

مباحث مالی و کاربردی کف بازار 

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

نظرات شما

 

نظرات ارسال شده شما برای محصولات سایت مسعودی پور - بخش اول


 

 

 

 

  توسط:مصطفی
با سلام خدمت استاد ارجمند
مصطفی هستم
دو ماه پیش پکیج سیر تا پیاز رو خریداری کردم و به طور کامل گوش دادم
خدا را سپاس که راه هدایتی در اختیار من قرار داد
نتایج باور نامحدود بودن از فضل خدا در وجودم نمایان شده

مهندس برقکارمون زیاد شده بطوری که وقت آزاد ندارم و ب تبع آن درآمدم چند برابر شده
خدای بزرگ را شکر و سپاس
و در آینده هم ایده های زیادی برای شغل بالاتر دارم
در حال حاضر در حال مطالعه بسته کف بازار هستم
متشکر از استاد گرانقدرم.
   
 

  توسط:مهدی پورصمدی کارشناس گفتاردرمانی از تهران

سلام استاد عزیزم.

با توکل بر خدا و به لطف اطلاعات خوبی که از شما دریافت کردم درآمدم دو برابر شد.
و میرم که باز به لطف خدا و توکل بر خودش این مبلغ به سه برابر برسه.


خدا خیرتون بده خیلی لذت بردم از پکیج سیر تا پیاز و الفبا.
البته خیلی دارم روی خودم کار میکنم و همین مطالب رو به مراجعامم میدم و وقتی میبینم که اونام نتایج عالی میگیرن ایمانم بیشتر و بیشتر میشه.

مهدی پورصمدی.تهران.شغل.گفتاردرمان و مشاور و مدرس دوره های موفقیت و رشد شخصی.

سپاس از لطف عالی شما...

 

وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه از تهران 
درود بر جناب مسعودی پور عزیز

تلاش بسیار تا حصول نتیجه را من از شما بدست آوردم....

واقعا فوق العاده ای

نماینده خدا در روی زمینی...

مایه مباهات همگانی...

صاحب درس و مکتبی...

و............تو..........بی نظیری و

من دوستت دارم

بسیار سپاسگزارو ممنونم از توجهات شما به قشرهای مختلف مردم که من هم به عنوان یک نفر از این مجموعه تونستم از جهنمی که در اون گرفتار شده بودم رهایی پیدا کنم..

بزرگترین جمله میتونم بگم :

الحمدالله

بابت فایل های صوتی کف بازار بسیار ممنون و متشکرم.
زحمات فراوانی روی این محصول و دیگر محصولات صورت گرفته...
محصولی که به گوشت و پوست و استخوان متصل است...
محصولی که بارنج ها و سختی ها و خون و دل خوردن ها همراه بوده است
من افتخار میکنم به شما استاد و مدرس عزیزم
   
 

 

توسط: کریم زبید توزیع کننده مواد غذایی در خوزستان

سلام.

خدمت تمام دوستان عزیزوباتشکر از تمام اطلاعاتی درگروه می گذارید.

تشکر فروان خدمت استاد عزیز مسعودی پوربابت ساخت این پکیج با ارزش.

من حقیقتش الان دوهفته است که پکیج تهیه کردم تاثیراتشو داره توزندگیم نمایان می شه حقیقاتش من تمام باور های مثبت را دارم ومنفی رو هم ندارم به خاطر همین نشانه اش توی زندگیم خیلی زود نمایان شد.

چون فهمیدم چگونه از خداوند متعال در خواست کنم وچگونه به خواستم برسم ‌‌ولی تنها چیزی که می توانم بگم سپاس بی نهایت خدمت استاد عزیز.

   
 

 

  توسط:مهندس عمران جعفر عباس زاده از شهرستان لامرد استان فارس
سلام
با خوندن کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندی در پکیج اول و فایلهای صوتی کف بازار در پکیج دوم استاد مسعودی پور میتونم به جد بگم که از کسی که 10 سال در بازار کار کرده است علم و اطلاع دارم و میتونم با کمترین کار بیشترین درامد را داشته باشم.
شاید قبل از اشنایی با استاد و فایلهاشون هیچ دیدی نسبت به شغل و درامد نداشتم ولی الان به کمتر از تجارت های بزرگ فکر نمیکنم.
شما میتونید کمترین اثری که از به کارگیری پکیج دوم استاد مسعودی پور داشته باشید 2 تا 10 برابر شدن درامدتونه
استاد تجربه هاشون را ارائه دادن تجربه 11 ساله کار در بازار و چند نمونه کسب و کار و تجارتشون را در بازار معرفی کردن و نحوه درامد زایی از اینها را به صورت تخصصی ولی به زبان عامیانه و قابل فهم توضیح دادن
اگر میخواهید به صورت مداوم و از همان شروع کسب خود در حال ثروتمند شدن و بالا رفتن باشید باید تله های بازار و عوامل از دست دادن ثروت در کسب و کار براتون معلوم باشه نه اینکه خودتون تجربش کنین وبشین عبرت دیگران

استاد با تواضع کامل چندین ضرر خودشون در بازار را معرفی و عوامل ان را مشخص کردن با این که بنده الان 27 سالمه ولی تا کنون چنین تجربیات گرانبهایی را به صورت یکجا و تحلیل شده دریافت نداشتم و استاد در واقع در حق بنده پدری کردن.

دو نوع عمده کسب و کار مثلثی و مستطیلی رو توضیح دادن که به شما میگه اصولا در شروع کسب خودتون و در ادامه، در فعالیتها و مراودات مالی در بازار چگونه رفتار کنید و چه چیزهایی را دنبال کنید تا به ثروت و ثروتمندی برسید.
حتما خرید کنید و نظرات سایت را هم مطالعه بفرمایید
این مطالب را برای دوستانتان نیز ارسال کنید تا آنها نیز ثروتمند شوند
   
 

 

 

  توسط:لطف اله شریفی - کارمند بهداشت از قزوین
سلام به استادعزیزم و تمامی دوستان اتاق گفتگوثروتمندان از راهنمایی زیباو الهام بخش شما سپاسگزارم من کارمند بهداشت هستم و علاوه بر حقوق کارمندی دربیمه عمر و همچنین در نتورک مارکتینگ نیز فعالیت خود را به تازگی شروع کرده ام و در طول ۱سالی که اهدافم را مکتوب کرده ام زندگی من از کارمندی مطلق به سمت فروش و آزادی مالی پیش می رود و خدا را شاکرم که هرروز مرا با دوستان فوق العاده ای آشنا می کند که به بهتر شدن وضعیت زندگی من کمک می کنند دوست داشتم این احساس خوبم را با همه شما عزیزان به اشتراک بگذارم
وب سایت ایمیل  
 

 

  توسط:بهراد فروزش از اهواز
سلام
من پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن رو خریداری کردم ولی تا این لحظه طی حدود ۲ ماه فقط فرصت کردم کتاب الفبای ثروت اون رو بخونم.
کتاب الفبای ثروت استاد به انداز ۱۰۰ کتاب ثروت ارزش و محتوا داره.
نمی خام مبالغه کنم شاید من تا حالا حدود ۱۰۰ کتاب در زمینه ثروت و ثروتمند شدن طی چند سال گذشته خونده باشم بخاطر همینه که من این حرف رو میزنم و میتونم بگم حقیقتا این کتاب جامع ترین و کامل ترین کتابی است که در این زمینه کسب ثروت تولید شده و اثر بی نظیر و منحصربفردی است.
خواستم تشکری کرده باشم
   
 

 

  توسط:مهدی ترک 

سلام استاد.
خیلی ممنون بابت کتاب الفبای جامع ثروت.
واقعا بسیارزیبا قوی تاثیرگذار می باشد.خیلی تشکراستاد.
این کتاب به نظرمن برای هرخانواده ایرانی واجب می باشد داشتن این کتاب تاقچه زندگی ایرانیها.
من بسیارتاثیر گرفتم ازاین کتاب وموفقیت از درون دارم احساس می کنم.

من که مشتاقم فایل صوتی این کتاب از صبح تاشب گوش کنم...

 

   
 

 

توسط:محمد برادر از سیب و سوران سیستان بلوچستان

من از شما سپاسگزارم
که چنین محصولات باکیفیتی رو
اینقدر با قیمت پایینی و شک برانگیزی ارایه میدین
که جز با بررسی محصولات رایگان شما و توضیحات سایت قابل اعتماد نمیشن.

 

   
 

 

  توسط:اعتدالی از اصفهان

سلام به استاد
استاد من پکیج های شما رو مطالعه کردم
فهمیدم که زجر و سختی زیادی در زندگی تجربه کرده اید تا این مطالب رو متوجه شده اید و هدفم اینه که از شما تشکر و قدردانی کنم.
کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدنتان بقدری وزین است که مشخص است که هر کلمه این کتاب بسیار فکر شده نوشته شده است.

تا الان تا فایل ۲۲ پکیج رو گوش دادم که خیلی عالی است و راضی ام.
وقتتان رو نمیگیرم و خواستم تشکر کرده باشم.

   
 

 

  توسط:سارا حیدری

سلام استاد ودوستان عزیزم

ساراهستم عکاس طبیعت وخانه دار

سالهاست درباره انرژی مثبت وپول مطالعه وسمینار وکلاس رفتم ولی باور بفرمایید پکیج به این کاملی وارزانی تا بحال ندیده بودم

من که تمام وقتم را گذاشتم برای مطالعه وکار بروی فکر وشخص خودم

استاد ودوستان عزیزم قول میدم درکمترین زمان میلیاردر بشم

استادعزیزم ممنون با این پکیج کامل وزیباتون زندگی اقتصادی و

فکری من و دخترانم ودوستانم را عوض کردید خیلی دوستون دارم .

   
 

 

  توسط:جعفر عباس زاده از شهرستان لامرد استان فارس
سلام استاد مسعودی پور
پکیج های الفبای ثروت و مجموعه کف بازار عالی هستن
من ابتدا از کتاب الفبای ثروت همون Pdf شروع کردم و همزمان
صوتی های کف بازار را هم گوش میدادم واقعا منفجر کننده بودش
شاید قبلن ها از خودم و کارهایی که باید انجام بدم درک درستی نداشتم
ولی الان که اینجا هستم حتی لحظه هایم را نیز درک میکنم
و میدونم بایستی چه کارهایی تو زندگیم انجام بدم
کتاب الفبای ثروت در ابتدا رابطه شما با خدا و عالم بالا رو درست میکنه چیزی که
باعث شد بنده از ایشون در این زمنه نسبت به دیگران خرید انجام بدم بعد
میاد سراغ خودتون و خودت را به خودت میشناساند همون موتور درونتو با سوختش
بهت معرفی میکنه سپس در یک حرکت پدرانه و بزرگوارانه چند تا از فعالیتهای
ناب اقتصادی کف بازار خودشون را به شما یاد میدن
واقعا از کارهای ایشون راضیم و دعاشون میکنم
شما دوستان میتونید با شماره تماسهای درون سایت تماس بگیرید و با خود استاد مسعودی پور در هر زمینه ایی که نیاز به مشاوره داشته باشید صحبت کنید.
خودم که اولین بار تماس گرفتم خودشون گوشی را جواب دادن .
از استاد میخوام پژوهشهای قرانی خودشون را نیز منتشر کنند و هم درباره مطالب ابتدایی کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمندی بیشتر توضیح بدن و ما رو راهنمایی کنن تا دینمون را بهتر بشناسیم.
با تشکر جعفر عباس زاده
   
 

 


محمد صفری

محمد صفری کارمند بانک قرض الحسنه از تهران
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱
 

با عرض سلام خدمت استاد خوبم
جناب مسعودی پور
واقعن لذت بردم از مسائل کاربردی کف بازار،
صداتون به شنونده لذت یادگیری میده، بسیار شیوا، رسا، مفهومی، کاربردی، قابل اجرا، اینها خیلی مهممن،

یعنی کتابهای صوتی بیشماری رو خریداری کردم که هیچ کدوم مسائل کاربردی متناسب با بازار و جامعه فعلی ما رو مطرح نمیکنه
و من میدونم که اون کتابها بیشتر شنونده ها رو در آخر به دوراهی میکشونه...و همین طور سردرگمی ایجاد میکنه...

من خوشحالم اول بخاطر خدا که منو دوست داره و همین طور دانشجویان دانشگاه مسعودی پور رو که
اولن خدا انتخابشون کرده و
دومن که دستشون رو گرفته و در این مسیر قرار داده که شاید عده زیادی هیچ وقت نمیتونن تو این مسیر قرار بگیرن، پس ما انتخاب شدیم.
دوره ثروت و ثروتمند شدن یک و دو بسیار شگف آور بود که اگر من این فایل ها رو گوش نمیدادم هرگز باورم نمیشد که در پیرامون زندگی و دنیا و جهان هستی من چه می گذرد...
چه اتفاقاتی افتاده و چه اتفاقاتی می افته و قرار است چه اتفاقاتی بیفتد...
در مورد باورهام بگم که خدا را شاهده که من با باور و ضرب المثل و عرف جامعه ای زندگی کردم که ۲۸ سال زندگی من را شکل و فرم داده و تصمیم گرفته که من چگونه زندگی کنم، چگونه راه برم، چگونه فکر کنم، چگونه بپوشم، نگاهم چگونه به دنیا باشه، در مورد آدمها چگونه قضاوت کنم، چگونه در مورد زندگی شون فکر کنم، یک مورد همینکه بارها گفته میشد که ثروتمندها کلاه برداری کردن تا به اینجا رسیدن، و کار قاچاق و غیر قانونی و پول مظلومی رو خوردن تا به اینجا رسیدن، در حالی که وقتی صحبت های مسعودی پور رو شنیدم، زاویه ی دیدم عوض شد یعنی نگاهم بازتر شد و وقتی قسمت هایی از جامعم رو که نمیتونستم ببینم، با صحبت های مسعودی پور همه اون قسمتهایی که دیده نمیشد را دیدم و وقتی از نزدیک مشاهده کردم دیدم اشتباه هم نمیگن، چطور میشه همه رو متهم کرد به کلاه برداری و درآمد حروم، این نگاه من و عده زیادی از جامعه ای بوده که من در اون زندگی میکردم...
اکنون که به باور ثروت و ثروتمند شدن رسیدم و میبینم که ثروت برای همه و به اندازه همه هست اگر همه بخواهند، این من را به سطح بزرگی از باور رسوند که دنیای من و جهان من رو عوض کرد و وقتی اطلاعات عمیقی و باور عمیقی پیدا کردم، ناخودآگاه و آگاه به سمت ثروت کشیده شدم و شروع به اقدام و ساختن زندگی و آینده ی خودم بخصوص در قضیه استقلال کاری شدم، تمام عمرم فکر میکردم استقلال مالی مهمترین وجه قضیه است، ولی دیدم اشتباه میکردم...
من سه ساله کارمند بانک قرض الحسنه رسالت هستم ولی از نگاه فقر کارمند شدم، از شدت کوچکی و از نگاه اشتباهم به دنیا و زندگی و ثروتمند شدن کارمند شدم، باور کرده بودم که ثروت برای از ما بهترونه و من همین اندازه میتونم درآمد داشته باشم و وقتی فکر میکنم که هرماه عمر با ارزشم رو میفروشم که ۲ میلیون حقوق بگیرم، خیلی برام سنگین و گرون تموم میشه و عمرم داره تلف میشه و من با این وضعیت آرزوهام برآورده نمیشه و به خواسته هام نمیتونم برسم، و وقتی یک کارمند خونه میخواد بخره میره بانک مسکن وام میگیره ۱۵ ساله و نمیدونه در چه حفره ی بزرگی افتاده که دیگه نمیتونه بیاد بیرون و نمیتونه از حقوقی که میگیره لذت ببره چون باید نصفش رو جدا کنه و بابت قسط پرداخت کنه و این چنین زندگی کردن چه شرایط سختی روداره و وقتی عمر میگذره، افسوس میخوریم که زندگی نکردیم و هیچ لذتی از زندگی نبردیم...
میبینید چقدر سخت میشه...
هر کی میگه بانک خوبه...بدونید پایین ترین آرزوها رو داره، و بدونید که الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن رو ندیده و گوش نکرده، خدا با این همه عظمت، ما ازش یک پر کاه بخواهیم، این خیلی زشته درست نیست، باید ارزش و جایگاه و مقاممون رو ببریم بالا تا بتونیم چیزهای بزرگتری از خدا بخواهیم...
هر کاری اولش سخته فقط باید ابتدای کار رو محکم گرفت و ایستادگی کامل تا رسیدن به نتیجه رو داشته باشیم بعد از اون همه ی کارها آسون میشه...
این وعده خداست که بعد هر سختی، آسونی هست، تلاش کنید و اگر کم آوردید مولتی دیلی و مولتی ویتامین بخورید که در روز بخاطر بعضی ضعف های جسمی کمکتون میکنه...
برای همتون آرزوی موفقیت، پیروزی و شادکامی رو دارم...
محمد صفری ۲۸ ساله ساکن تهران منطقه ۱۴ خیابان پیروزی

 

 

 

توسط:بهروز

سلام استاد عزیز.

به نظر من شما خیلی با مسئولیت پکیج رو تنظیم کردید و توجه و راهنمایی میکنید.

خیلی جدی و صمیمی و خونگرم هستید و به تمام پیام های و تماس های ما جواب میدهید

و برایمان وقت میگذارید با اینکه میدانم که مشغله های زیادی دارید و این خیلی خوبه و باعث میشه حرفهای شما تاثیرگذارتر بشه.

شما را یک دانشمند به تمام معنا میدانم و سپاسگزار خوبی ها و تواضع شما هستم.

     
 

 

  توسط:لطف اله شریفی - کارمند بهداشت از قزوین

سلام استاد مسعودی پور عزیز

فایلهای سیرتاپیاز ثروت دیدگاه مرا نسبت به خداوندعوض کرد و قدرت خداوند و رحمت و بخشنده بودن بی انتهای او را در من واضح تر کرد

و اکنون در سه کار و کسب مهارت کسب کرده و همزمان فعالیت می کنم و از اهرم های کارهای مستطیلی بهره می برم

و دوستان جدیدی در مسیر اهدافم قرار گرفتند و حامی من در راستای اهدافم شدند از هزینه کردن در زمینه بهبود و ارتقای رشد شخصیت وکسب مهارتهای جدید واهمه ای ندارم و تا بهای چیزی را نپردازم چیزی به دست نمی آورم

   
 

 

  توسط:حسین ملکی از تهران

سلام دوستان عزیز
یه چیزی رو میخوام به شما بگم خوبه که این رو بدونید.
نمیدونم شما عزیزان از چه زمانی استاد مسعودی پور رو میشناسید و چند وقته که با سایت ایشان آشنا شدید... بنده سال 82 افتخار شاگردی ایشان رو داشتم.

باید این رو بگم که کیفیت تدریس و آموزش ایشان بی نظیره... ایشان اون وقت ها بعد از تدریسشون از خودشناسی، خدا شناسی و کسب موفقیت در زمینه های مختلف در زندگی برای ما صحبت میکردند طوری که همه رو مجذوب خودشون میکردند. به جرات میتونم بگم یکی از بزرگترین بذرهای موفقیت و ثروت در ایران توسط استاد مسعودی پور عزیز در ذهن مردم کاشته شد و میشود و خواهد شد.

 یکی از ویژگی های خوب استاد مسعودی پور این هست که ایشان نقاط ضعف و کم و کاستی ها در آموزش های دیگران را که باعث سردرگمی افراد میشود به خوبی تشخیص میدهند و اونها رو در آموزش های خود رفع و به نقاط قوت تبدیل میکنند و خلاصه اینکه استاد مسعودی پور راه درست ثروتمند شدن رو که همه به دنبال پیدا کردن آن هستند با آموزش هاشون از طریق پکیج ها به ما نشان میدهند. اغراق نیست اگر بگم تا آخرین سال دانشگاه هم نظیر استاد مسعودی پور رو هیچ جا ندیدم. اگر از نزدیک با استاد مسعودی پور دیدار داشته باشید شیفته کلام و شخصیت ایشان خواهید شد...
استاد مسعودی پور بزرگوار آرزوی موفقیت برای شما و همه همراهان سایت و کانال شما رو دارم...
دوستدار شما حسین ملکی

   
 

 

 

 
جواد تیموری - مهندس نرم افزار در خودروسازی سایپا

سلام خدمت همه دوستاني كه همواره به فكر تغيير و بهبود شرايط فعلي خود هستند

بنده چند روز پيش (چهارم اسفند 95) دوره‌ي «مباحث مالی و کاربردی کف بازار» رو تهيه كردم. تا پيش از تهيه اين دوره، علاوه بر استفاده از دانلودهاي رايگان سايت و ويدئوهاي كانال آپارات مسعودي پور، دو دوره «130 باور فقر ساز انسان‌ها» و «کسب‌وکار مستطیلی و مثلثی» رو هم خريداري كرده بودم و بهره‌های فراواني از مطالب اونها بردم.

بنده ليسانس نرم‌افزار دارم و برنامه‌نویس و طراح سايت، مشاور بازاريابي اينترنتي و كارمند واحد نرم‌افزار يكي از شرکت‌های بزرگ خودروسازي داخلي هستم و حدود يكسال هست كه در زمینه‌های موفقيت، بهبود شخصي، روانشناسي ثروت، بازاريابي و فروش و مباحث مالي آموزش می‌بینم و به اميد خدا كلنگ چند چاه نفت (به قول استاد مسعودي پور) را هم زده‌ام.

در طي اين مدت چندين بسته‌ي آموزشي از اساتيد و مكاتيب مختلف اين حوزه تهيه كردم. تقريباً در همه‌ي اين دوره‌ها، استاد اون دوره بارها اعلام می‌کرد كه دوره‌ي پيش روي شما چكيده و حاصل چندين سال تحقيق و پژوهش و مطالعه‌ي بسياري كتب داخلي و خارجي هست.

تا قبل از تهيه «دوره مباحث مالی و کاربردی کف بازار» فكر می‌کردم كه بسياري از مباحث مالي رو در زمينه كسب ثروت و راه‌اندازی کسب‌وکار ياد گرفتم و نكات كمي باقي مونده كه در اين دوره برام تازگي خواهند داشت، ولي هنگامی‌که فایل‌ها رو به ترتيب دنبال كردم، واقعاً شگفت‌زده شدم. بيش از 95 درصد موضوعات رو يا اصلاً در جايي نخونده و نشنيده بودم و يا اينكه به اين سادگي و قابل‌فهمی بيان نشده بودند.

مثال‌های واقعي كه استاد در حين آموزش ارائه می‌کنند و نيز مسائل كاربردي هوش مالي خاص كشور خودمون كه كاملاً منطبق بر شرايط فعلي بازار کسب‌وکار ايران هست ، به نظرم از ویژگی‌های بارز اين دوره هست كه از نظر بنده كه در يكسال اخير مطالعات زيادي تو اين زمينه داشتم، در نوع خود و در مقايسه با ديگر دوره‌ها بينظيره. گويي در خود بازار حضور دارين و تحت نظر يك بازاري مجرب و حاذق آموزش عملي و تجربي می‌بینید.


بخش ابتدايي دوره يعني «پاسخ به سؤالات» بسيار عالي و فوق‌العاده كاربرديه و باز هم ابتكاري خارق‌العاده در بين دوره‌های مالي‌اي بوده كه تاكنون تهيه کرده‌ام. اين دوره در عين سادگي، واقعاً منو متحول كرد.

اينم خدمتتون عرض كنم كه اولين باريه كه پس از تهيه يه دوره آموزش مالي ، راجع به اون دوره نظرم رو می‌نویسم. حقيقتش خيلي اهل نوشتن نظر و كامنت نيستم. ولي به‌قدری از آموزش‌های اين دوره لذت بردم و انرژي گرفتم كه تصميم گرفتم اين حال خوب و تجربه دل‌چسب رو با بقيه دوستان علاقه‌مندان به اين حوزه به اشتراك بذارم و از استاد مسعودي پور هم صميمانه تشكر می‌کنم.

خدا رو هزاران هزار مرتبه شكر می‌کنم كه توفيق آشنايي با مجموعه شما و آموزش‌های بسيار ارزنده تون رو به من داد.

به همه دوستان عزيز خودم كه احساس می‌کنند، پس از تهيه و ديدن دوره‌های زياد در حوزه كسب ثروت، نتيجه‌ي دلخواهشون رو نگرفتند و يا اينكه ضميرناخودآگاهشون مدام در گوش‌شون زمزمه ميكنه كه «تو الآن ديگه خودت يه استادي و چيزي براي يادگرفتن باقي نمونده» پيشنهاد می‌کنم، حتماً اين دوره رو تهيه كنند.

بجاي هزينه كردن پولمون توي دادگاه‌ها و ورشکستگی‌های مالي و ... بسيار منطقي بنظر ميرسه كه روي چنين آموزش‌هایی سرمایه‌گذاری بكنيم.

براي همتون آرزوي موفقيت و سلامت و ثروت دارم.
در پناه خالق يكتا ، شاد و پيروز و سربلند باشيد.

   
 

 

  

 

 

 

 

 

 کلیک کنید:

نظرات ارسال شده شما برای محصولات سایت مسعودی پور - بخش دوم

 

 

نظرات ارسال شده شما برای محصولات سایت مسعودی پور - بخش دوم


 

 

  حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان

آقای مسعودی پور عزیز سلام خسته نباشید

من استعداد فروش بالایی داشتم و مطالب شما مثل آتیش زیر خاکستر. یعنی شما این استعداد را بیدارش کردید. به غیر از مغازه خودم هفته ای که گذشت چیزی حول و حوش 4000 یورو من فقط تلفنی خونه و ملک و املاک جابجا کردم خدا وکیلی گیرم اومده. دیگه کارمون از یه شلوار کوتاه کردن و 10 یورو گرفتن گذشته. تلفن هام داره هر کدام برام از 1000 یورو تا 1500 یورو برام میندازه.
آقای مسعودی پور این را که دارم که بهتون میگم موهای تنم سیخ سیخ شده. خدای من اون بالا سر شاهده و من مطمئن هستم که هیچ وقت قهرش هم نمیاد. من اگر بیام ایران جلوی شما قنوت کنم جلوی شما سجده بزنم جلوی شما رکوع کنم جلوی شما نماز بخونم بخدا قسم خدا قهرش نمیاد.
خدا میگه باید بنده من جلوی این بنده من باید رکوع بکنی باید سجده بزنی باید نماز شکرت رو بعد از من جلوی این بنده ام بکنی.
خواستم از ته دل خواستم نیت دلم رو گفته باشم که چقدر دوستتون دارم و جقدر روی من تاثیر مثبت داشتید.
حمید حضرتی مالک فروشگاه s7 در هامبورگ آلمان

وب سایت ایمیل  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 کلیک کنید:

نظرات ارسال شده شما برای محصولات سایت مسعودی پور - بخش اول  

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات ارسال شده شما برای محصولات سایت مسعودی پور - بخش دوم
انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶

تمام ویدیوهای رایگان


  

 

برای تماشا و یا دانلود کردن هر کدام از فایل های ویدیویی زیر فقط کافی است بر روی نام آن کلیک کنید:

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما بصورت یکجا «اینجا» را کلیک کنید.

 

بسیار آموزشی : « اصلی ترین موانع جذب ثروت » 

قوی ترین و موثرترین « قوانین معنوی کسب ثروت »

چگونه به اهدافم رسیدم ( کلیپ عملی )

موزیک ویدیو « کسب ثروت »

 

 قوی ترین راز کسب ثروت

قوی ترین و موثرترین روش حل مشکلات مالی

چگونه ثروت اتوماتیک وارد زندگی مان میشود؟

برای ثروتمند شدن چقدر پول لازم است؟

« اعتماب به نفس » - ویدیو آموزشی جامع و کامل در باب کسب اعتماد به نفس

سفر کنید ثروتمند شوید

 

کی ما ثروتمند میشویم؟

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمندشدن پیدا نمی کنیم؟ 

اگر کوتاه ترین مسیر کسب ثروت دلخواهتان را میخواهید 

شادِ شاد ثروتمند شو

سریع ترین و قوی ترین روش کسب ثروت دلخواه

 چرا درک علم ثروت برای من ۱۱ سال طول کشید؟

چه افرادی وجودشان اتوماتیک پول میسازه؟ 

پکیج سیر تا پیاز ثروت یا بسته مباحث مالی کف بازار ؟ 

اشتباه فاحش آموزه های موفقیت و ثروت

گزارش « پکیج مباحث مالی و کابردی کف بازار » 

تابلو وجودت رو هر روز چگونه نقاشی میکنی؟ 

 

جامع و کامل ترین پکیج ثروت و ثروتمند شدن کدام است؟

چگونه با ضمانت درآمدتان را ۲ تا ۱۰ برابر کنید؟

۱۵۷ باور انسان فقیر - ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

چرا قیمت پکیج جامع ثروت مسعودی پور بسیار مناسب است؟

پکیج ثروت مسعودی پور چه تفاوتی با پکیج های رایج دارد؟

چه زمانی از پکیج ثروت مسعودی پور نتیجه واقعی میگیریم؟

تمرینات پکیج جامع نخبگان ثروت مسعودی پور چگونه است؟

 

 

اشتباه بزرگ شما در مسیر ثروت و ثروتمند شدن !!!

بسیار انگیزشی آموزشی: « قوانین ثروتمند شدن »

 

داستان باورهای من و تو از کجا شروع شده؟

دقیقا کی ما به خواسته هایمان میرسیم؟

دلیل اصلی عدم موفقیت افراد در کسب اهداف و ثروت

 

بسیار بسیار دیدنی: « ذهن شما چه رنگی است؟ »

چرا ویدیوهای انگیزشی شما را ثروتمند نمیکنند؟

بسیار دیدنی : شخصیت انسان ثروتمند و شخصیت انسان فقیر

 

 

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

مدارس با شما و فرزندان مان چه میکنند؟

چگونه قله عشق و ثروت و اهداف را فتح کنیم؟

با معجزه قدردانی زندگی ثروتمندانه ای کنید

  

چرا ۹۵% مردم در طول کل تاریخ فقیر بوده اند؟

چرا سالها چیزی را میخواهی ولی بهش نمیرسی؟

بسیار آموزشی « چرا هر کاری کردی ثروتمند نشدی؟ » 

 

روابط عاشقانه

گزارش پکیج « اخلاق یک مرد ثروتمند » 

اخلاق یک مرد ثروتمند - بخش 1 ( استاد نبودن برای همسر )

اخلاق یک مرد ثروتمند - بخش 2 ( زودرنج بودن همسر )

اخلاق یک مرد ثروتمند - بخش 3 ( چشم چرانی - بخش اول )

اخلاق یک مرد ثروتمند - بخش 4 ( چشم چرانی - بخش دوم)

 

چطور ما میتوانیم عاشق خودمان شویم؟

 

کلیپ انگیزشی موزیک ویدیو : ثروت و ثروتمند شدن 

کلیپ فوق العاده آموزشی  موزیک ویدیو : « کسب ثروت بر همه واجب است » 

کلیپ انگیزشی و موزیک ویدیو : « مقایسه دنیای فقر و ثروت » 

 

رابطه خدا با خواسته های ما -۱ 

رابطه خدا با خواسته های ما -۲

 رابطه خدا با خواسته های ما -۳

 

اسامی ثروتمند کن خدا - بخش اول 

اسامی ثروتمند کن خدا - بخش دوم 

اسامی ثروتمند کن خدا - بخش سوم 

اسامی ثروتمند کن خدا - بخش چهارم

 

سفارش مولا علی به امام حسن در باب ثروت

 

آیات و روایات ثروت ساز - بخش اول 

آیات و روایات ثروت ساز - بخش دوم

آیات و روایات ثروت ساز - بخش سوم

آیات و روایات ثروت ساز - بخش چهارم

  

پول سالم 

احساس گناه و احساس ثروتمندی

خطر مسئولیت ناپذیری ما 

افراط و تفریط ممنوع برای ثروت آفرینان

  

خط قرمز ثروتمند شدن چیست؟

بسیار بسیار آموزشی « ایمان ثروتمند کننده »

چرا من با اینکه مثبت اندیش بودم بازم شکست می خوردم؟

پول خرج کردن بیشتر، ما را فقیرتر میکند یا ثروتمندتر؟

 

اگر خدا بخواهد تمام خواسته تان را یکجا بدهد قبول میکنی؟

آیا قدرت جادویی جملات تان را می شناسید؟

چرا کم سوادها نسبت به پولدارها راحت تر ثروتمند میشوند؟

  

بسیار هیجانی آموزشی « موزیک ویدیو فقر و ثروت »

 

چگونه در کمتر از یکسال درآمد خود را چند برابر کنیم؟ 

راه رهایی از اضطراب و استرس در زندگی 

چطور ما میتوانیم عاشق خودمان شویم؟ 

عزت نفس چیست؟ اعتماد به نفس چیست؟

ثروت رایگان بدست نمی آید

 

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۱ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۲ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۳ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۴ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۵ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۶ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۷ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۸ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۹ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۱۰ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۱۱ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۱۲ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

چگونه پولدار شویم ؟ - بخش ۱۳ ( تجربیات زندگی مالی مسعودی پور )

 

آیا بازار برای استخدام و کار و سرمایه گذاری اشباع است؟

از تورم و موج گرانی ها بترسیم یا نترسیم؟

میلیاردرها قبلا چه کسانی بوده اند؟

بسیار انگیزشی: افزایش روزانه سرعت ثروتمند شدن افراد

معجزه کار پاره وقت - بخش ۱

معجزه کار پاره وقت - بخش ۲

کلیپ انگیزشی قوی: اگر « حس کمبود پول » داری حتما ببین !

مدار ثروت - بخش اول

مدار ثروت - بخش دوم

 

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟ - بخش دوم

صحیح ترین روش درخواست کردن

چرا خداوند ما را خلق کرد؟

نتیجه ، دایره امن خداست 

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱ 

( پاسخگویی تلفنی فقط ساعات اداری ) 

 

کلیک کنید: 

« سوالات متداول شما از ما »

« نظرات شما »

 

 

کسب ثروت برای همه واجب است


 

انسان ذاتا ثروتمند است و فقر اکتسابی است. فقر بیماری روح است. فقر نشان از بیماری روح دارد. فقر یک اشتباه است. طبیعت ثروتمند است. خدا ثروتمند است. انسان نیز به عنوان اشرف مخلوقات ثروتمند است.

ضروری ترین مساله برای هر نوجوان اصلاح باورها و یادگیری اصول ثروت و ثروتمندی است. او با ذهن قدرتمند خود باید روانشناسی انسان را بیاموزد، ثروتمندی را بیاموزد و موفقیت را آموزش کامل ببیند.

ما باید بدانیم هر آنچه را اراده کنیم بدست می آوریم و تا کنون نیز چنین بوده است و این قدرت را از خدایمان داریم.

حاصل توحید و یگانه دانستن خدا در تمامی مقدرات و آرزوها و خواسته های ما این است که هر روز و از هر جهت بهتر و بهتر میشویم.

ما باید بدانیم که هرچقدر خواسته ها و آرزوهای ما بیشتر و بزرگتر باشد خدا را از خود خوشنود و خوشنودتر کرده ایم چرا که " افزایش " قانون خداست و گسترش کل کائنات اراده خداست و ما با خواسته هایمان تجلی گر این قانون و اراده خداوندیم.

اهداف و آرزو ها ی من خواست الله اند و من با رعایت اصول صحیح و داشتن باورها و عقاید سالم و صحیح به راحتی میتوام این آرزوها را به اذن او متجلی کنم و در حقیقت با متجلی کردن آرزو هایم تجلی گر خواست الله هستم. من وقتی خواسته ای دارم در حقیقت ظرفی جدید را بنا کرده ام که خداوند عاشقانه آن را پر میکند و به دین طریق خداوند با تجلی خواسته ی من که همان خواسته ی خودش است تجلی عینی میابد. اگر من خواسته ای نداشته باشم خداوند هم تجلی ای نکرده است.

انسان بزرگترین ظرف تجلی اسماء و صفات خداست. خداوند بی نهایت غنی، ثروتمند، بخشش گر، بزرگ، کریم و عظیم است و این صفات و اسماء فقط هنگامی در عالم ممکنات ظهور و بروز می یابند که ما چیزی بخواهیم و هر چقدر آن خواسته و هدف و آرزو بزرگ تر و عظیم تر باشد بهتر است چون خدا را بهتر و بیشتر بروز میدهد و به نمایش میگذارد. ما هرچقدر بیشتر و بزرگتر بخواهیم قانون افزایش خدا را بیشتر متجلی کرده ایم.

تمام کهکشان ها درحال گسترش اند. ثروت جهان هر روز بیشتر و بیشتر میشود. سلامتی افراد در طول تاریخ دائم درحال افزایش بوده است. ثروت جهان هر روز بیشتر و بیشتر میشود. سلامتی افراد در طول تاریخ دائم درحال افزایش بوده است. هر روز به ثروت جهان، علم جهان، سلامتی افراد، طول و عرض کهکشانها، تعداد انسان ها، تنوع گیاهان، تعداد فرشتگان و تعداد مخلوقات خداوند افزوده میشود.

 

افزایش قانون خداست. لذا وقتی ما چیزی میخواهیم در حقیقت با این قانون الهی همنوا شده ایم و هر چقدر خواسته ما بزرگتر باشد سرعت تحقق این قانون الهی را شتاب بیشتر بخشیده ایم. ما باید هر روز بزرگتر و بزرگتر، قدرتمند تر، تواناتر، داناتر و سلامت تر و ثروتمندتر شویم و این حرکت را پایانی نیست تا زمانی که از محدوده ظرف این عالم بالاتر رویم و پا برعالم بزرگتری بگذاریم و مجدداً در آن عالم نیز بزرگتر و قوی تر و تواناتر شویم و تا از محدوده ظرف آن عالم نیز فراتر رویم و پا به عالم بعدی آن یعنی بهشت بگذاریم و آن جا نیز هر روز مراحل رشد و تکامل خود را تا ابد ادامه دهیم. 

این افزایش روز افزون ما را پایانی در هیچ عالمی نیست و چون خدا بی نهایت است ما هم بدین گونه بی نهایت میشویم. پس آرزوهای ما در عالم کنونی شروع این بازی جذاب و هیجان انگیز بی پایان و ابدی است. اگر این بازی را با اهداف بزرگ شروع نکنیم در همین ابتدای راه میمیریم و به جهنم این دنیا که همان فقر است و سپس به تبع آن به جهنم سایر عوالم نیز واصل میشویم.. هر چقدر ایمان ما به این معارف و حقایق عمیق تر و کامل تر باشد ما اهداف بزرگتری را انتخاب میکنیم و هر چقدر این اهداف بزرگتر باشد ما زودتر مراحل تکاملی خویش را که همانا خداگونه شدن ماست را طی خواهیم کرد.

حال بیندیش کسی که هدفی ندارد و نمی خواهد ثروتمند باشد چه به روز خود در این جهان و سایر عوالم می آورد. ثروت به ما قدرت و توانایی میدهد. بدون داشتن ثروت ما ضعیف و ناتوان و برده و وابسته می مانیم و از عهده انجام هیچ کار و تحقق هیچ هدفی بر نمی آئیم لذا از هدف خلقت خود که همانا بر گونه خدا شدن ماست محروم میشویم و شیطان نیز دقیقا همین را می خواهد. شیطان اصولی را به ما پیشنهاد میدهد که به فقر و فلاکت و ناتوانی ما می انجامد و در مقابل الله ما را به رعایت اصولی می خواند که به ثروت و قدرت توانایی و تسلط ما بر تمامی مقدرات خویش می انجامد. خداوند بوسیله ثروت ما را دانایی، توانایی، سلامتی، آرامش، شادی، زیبایی در جسم و زیبایی در خانه و کاشانه و لباس و مرکب و در تمامی ابعاد زندگی مثل قدرت و شکوفایی انواع استعداد هنری و علمی و ...می بخشد و در عوض شیطان با اغوا بندگان و گمراه کردن آنها ، آنها را به عالم فقر و نداری و در نتیجه به وادی های بیماری و رنج و غصه و حسرت و عقده و خود کم بینی و ناتوانی و بیسوادی و کم سوادی و نادانی اضطراب و ترس و پریشانی و زشتی در چهره و زشتی در تمام صورتهای زندگی و انواع ضعف و حقارت عدم بالندگی و رنج بی پایان ابدی در این عالم و تمامی عوالم بعدی می اندازد.

انسان باید ثروتمند شود تا برسد درست مثل یک سیب که روی درخت آنقدر رشد می کند تا برسدسپس از درخت جدا میشود و پرواز خود را آغاز می کند. انسان نیز باید روی درخت دنیا با « ثروتمند شدن » برسد تا با مرگ پرواز خود را به سوی ابدیت و الله آغاز کند.

انسان فقیر نارس است و نارس می میرد لذا نابود ابدی می شود.

قدرت در ذات ثروت نهفته است خواه ثروت مادی یا ثروت معنوی. اگر انسان در پی ثروتمند شدن و کسب آن نباشد مسیری خلاف قانون گسترش و قانون افزایش فردی و اجتماعی و کهکشانی را انتخاب کرده لذا هیچ میشود و هیچ میمیرد. منظور ما از ثروت ، انواع ثروت های مادی و معنوی و دنیوی و اخروی و اخلاقی و عاطفی است که همگی لازم و ملزوم هم هستند و هیچ کدام به تنهایی مجالی برای رشد و نمو نمی یابند.

                          خواسته های تو خواسته های الله اند

    میزان رشد و الله گونه شدن تو بسته به میزان خواسته های تو دارد 

  « تمام پیشرفت های ما نتیجه خواسته های نا محدود ثروتمندان است »

 

          برگرفته از کتاب: الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

   

محسن مسعودی پور- برگزار کننده سمینار وسخنران nlp در زمینه مسائل مالی و مدرس و نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن » و مولف پکیج موفق و بی نظیر « سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن » 

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.        

  

توجه: «انتشار مقاله فوق بدون ذکر ماخذ ممنوع و حرام میباشد».

 

 

مطالب مشابه: 

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن  

داستان واقعی ثروت چیست؟  

احساس گناه 

افراط و تفریط ممنوع

nlp چیست؟

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست 

چرا به آنچه میخواهیم نرسیدیم؟ 

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند

خطر مسئولیت ناپذیری ما

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمند شدن پیدا نمی کنیم؟

راز مثلث شیشه ای بازنده ها

سوالات متداول شما از ما

نظرات شما

 

 

گزارش پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن ( ویدیویی رایگان )


  

تا حالا چند تا کتاب خوانده اید و نتیجه ای نگرفته اید؟

چقدر فایل صوتی و تصویری و سخنران دیده و یا شنیده اید و تغییر محسوسی در زندگی تان رخ نداده است؟؟؟

درست است، علت این جاست که این کتابها و فایل ها همه چیز را برایتان نگفته اند و یا اگر هم گفته اند و توضیح داده اند دارای بیانی ناقص و یا ضعیف بوده اند و درست به همین دلایل بود که برای من ۱۱ سال طول کشید تا راز و رمز ثروت و ثروتمند شدن هویدا و مکشوف گردد. در طول این یازده سال سخنرانان متعددی را تجربه کردم و آثار زیادی را مطالعه کردم و البته شکست سنگین مالی هم خوردم و همه چیز را حتی منزل زیر پایمان را از دست دادم تا بلاخره راز و رمز این بازی هیجان انگیز ثروت و ثروتمند شدن را آموختم.

و حال تمامی آنچه را که دریافته ام با بیانی رسا و با گلچینی از تمام این کتابها و رفع نواقص آنها و اضافه و کم و کاست کردن آنها بنا بر تجربیات خودم و تغییر در شیوه بیان آنها و همچنین با عنوان کردن حقایقی از ثروت و ثروتمندان برای اولین بار در حوزه موفقیت های مالی، دست به تاسیس سایتی جامع و کامل که دربرگیرنده تمام حقایق و معارف لازم و کافی در خصوص ثروت و ثروتمندان باشدزده ام.

همه شما همراهان همیشگی سایت مسعودی پور دات کام را عزیز می شماریم و تا حصول نتایج درخشان و دلخواه در زندگی تان در کنارتان باقی خواهیم ماند. 

هرگز دست از تلاش برای بدست آوردن آنچه که در طلبش هستید دست نکشید چون صبر کردن سخت است اما حسرت مشکل تر است 

تماشای این فایل ویدیویی را که دربرگیرنده نکات مهمی در خصوص کسب ثروت و ثروتمندشدن تضمینی است را به شما دوستان خوبم پیشنهاد می کنم. 

برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

 

فایل ویدیویی: « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن ؟؟؟ »

 

 

ویدیوهای رایگانی که حتما ببینید:

بسیار آموزشی: « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

مدار ثروت

حس کمبود پول

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

کلیک کنید: « سوالات متداول شما از ما »

 

 

مطالب پیشنهادی:

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمند شدن پیدا نمی کنیم؟

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

داستان واقعی ثروت چیست؟

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست

چرا به آنچه میخواهیم نرسیدیم؟

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند

سوالات متداول شما از ما

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

 

چگونه اتوماتیک ثروت وارد زندگی مان میشود؟ ( ویدیویی رایگان )


 برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید: 

فایل ویدیویی: « چگونه اتوماتیک ثروت وارد زندگی مان میشود؟ » 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

ویدیوهای رایگان پیشنهادی: ( حتما ببینید )

مدار ثروت

حس کمبود پول

بسیار آموزشی : « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

قوی ترین و موثرترین « قوانین معنوی جذب ثروت »

 

 

مطالب مشابه: 

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمند شدن پیدا نمی کنیم؟

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن 

داستان واقعی ثروت چیست؟ 

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست 

چرا به آنچه میخواهیم نرسیدیم؟ 

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند

خطر مسئولیت ناپذیری ما

سوالات متداول شما از ما

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

 

گزارش بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار (ویدیویی رایگان)


 

برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

 

فایل ویدیویی: « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار ؟؟؟ » 

 

sms یا سوالی دارید: ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸

تماس در تلگرام: ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

کلیک کنید: « سوالات متداول شما از ما » 

 

ویدیوهای رایگان پیشنهادی: ( حتما ببینید )

مدار ثروت

حس کمبود پول

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

 

مطالب پیشنهادی: 

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن 

چرا بعضی از ما هیچ راهی برای ثروتمند شدن پیدا نمی کنیم؟ 

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

گزارش بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار (ویدیویی رایگان)
انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۵

چگونه تضمینی در یکسال درآمد تان را تا ده برابر کنید؟


 

برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل ویدیویی: « چگونه تضمینی در یکسال درآمد تان را تا ده برابر کنید؟ » 

  

 sms یا سوالی دارید: ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

ویدیوهای رایگان پیشنهادی که لازم دارید ببینید:

قوی ترین و موثرترین « قوانین معنوی جذب ثروت »

بسیار آموزشی: « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

مدار ثروت

حس کمبود پول

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

 

 

شاید بخواهید که بدانید:

داستان واقعی ثروت چیست؟

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست

چرا به آنچه میخواهیم نرسیدیم؟

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

رابطه خدا با خواسته های ما

سوالات متداول شما از ما

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

 

چگونه من به اهدافم میرسم؟ ( کلیپ ویدیویی و عملی رایگان )


 

برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل ویدیویی و عملی: « چگونه من به اهدافم میرسم؟ »

 

 

ویدیوهای رایگانی که همه لازم دارند ببینند:

مدار ثروت

حس کمبود پول

داستان باورهای من و تو

قوی ترین و موثرترین « قوانین معنوی جذب ثروت »

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت 

بسیار آموزشی: « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

مطالب پیشنهادی:

الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن

کی ما ثروتمند میشویم

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست

ثروتمند شدن برای همه واجب است

ثروتمند شدن آسانتر از فقیر ماندن است

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

 سوالات متداول شما از ما

ویدیوهای رایگان ما در youtube

نظرات شما

 

 

 

قوی ترین و موثرترین روش حل مشکلات مالی ( ویدیویی رایگان )


 

برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید: 

فایل ویدیویی:  « قوی ترین و موثرترین روش حل مشکلات مالی »

 

 

ویدیوهای رایگان بسیار آموزشی :

مدار ثروت

حس کمبود پول

بسیار آموزشی: « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

مطالب پیشنهادی:

الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن

راز مثلث شیشه ای بازنده ها

اگر می خواهید ثروتمند شوید پس برای پول کار نکنید

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

آیات و روایات ثروت ساز

سوالات متداول شما از ما

نظرات شما

 

 

چرا درک علم ثروت برای من ۱۱ سال طول کشید؟( ویدیویی رایگان )


 

 

سلام دوستان خوبم

محسن مسعودی پور هستم و در اینجا فایلی را ترتیب داده ام که در آن دوره ها و کتاب های روانشناسی ثروت را «آسیب شناسی» جدی کرده ام. امیدوارم که مثل همیشه مورد استفاده دوستان ثروت سازم قرار گیرد.

باز هم یادآوری می کنم که آنچه شما را ثروتمند می کند الزاماً پول نیست و بلکه ایمان و دانش است.

و امروزه تنها دیگر تخصص ، تلاش و همت بالا شما را ثروتمند نمی کند و الزاماً باید «علم ثروتمند شدن» را نیز بیاموزید.

از طرفی باز یادآوری می کنم که ثروتمند شدن دو گام دارد، اول باید «قوانین» را یاد بگیرید و سپس «خوب بازی کنید». پس « اگر شما قوانین بازی را خوب یاد بگیرید و بعد بازی را بهتر از هر کس دیگری انجام دهید » موفقیت و ثروت را بهتر از هر کس دیگری کسب خواهید کرد. پکیج « سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن » کامل ترین بسته آموزشی در این زمینه است که تا کنون تولید شده است.

برای تماشا یا دانلود فایل ویدیویی «چرا درک علم ثروت برای من ۱۱ سال طول کشید؟»  روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل ویدیویی «چرا درک علم ثروت برای من ۱۱ سال طول کشید؟» 

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

( پاسخگویی تلفنی فقط ساعات اداری ) 

 

ویدیوهای رایگانی که واجب است همه ببینید:

مدار ثروت

حس کمبود پول

بسیار آموزشی: « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

قوی ترین و موثرترین « قوانین معنوی جذب ثروت »

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

 

 

مطالب پیشنهادی:

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست

ثروتمند شدن برای همه واجب است

ثروتمند شدن آسانتر از فقیر ماندن است

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

۴۰ تفاوت بنیادین انسان های فقیر و ثروتمند

سوالات متداول شما

نظرات ارسال شده برای « پکیج سیر تا پیاز ثروت و ثروتمندشدن »

نظرات ارسال شده برای « بسته مباحث مالی و کاربردی کف بازار »

 

 

اصلی ترین موانع جذب ثروت ( ویدیویی رایگان بسیار آموزشی)


 

چه افرادی هرگز ثروتمند نمیشوند؟

مانع اصلی ثروت افراد چیست؟

چه افرادی امیدی به موفقیت شان نیست؟ 

 

برای تماشای این فایل ویدیویی و یا دانلود آن کافی است روی لینک زیر کلیک کنید: 

فایل ویدیویی بسیار آموزشی: « اصلی ترین موانع جذب ثروت »

 

 

ویدیوهای رایگان بسیار آموزشی :

مدار ثروت

حس کمبود پول

داستان باورهای من و تو

معجزه کار پاره وقت

افزایش روزانه ثروتمند شدن افراد

زندگی را چه رنگی میبینید؟

اصلی ترین و مهمترین نکات در هدفگذاری

چگونه تضمینی در یک سال درآمدتان را ۲ تا ۱۰برابر کنید؟

قوانین طبقه ثروتمند

تابلو وجودت را چگونه نقاشی میکنی؟

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت افراد در کسب ثروت

مدار ثروت ۲

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

شاید بخواهید که بدانید: 

داستان واقعی ثروت چیست؟ 

در عالم چیزی بنام فقر وجود ندارد و فقط ثروت هست 

چرا به آنچه میخواهیم نرسیدیم؟ 

کتاب الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن 

معرفی تفاوت کسب و کارهای انسان های فقیر و انسان های ثروتمند 

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

۱۵۷ باور انسان فقیر و ۱۵۷ باور انسان ثروتمند

رابطه خدا با خواسته های ما

سوالات متداول شما از ما

نظرات شما

 

 

 

ثروتمند شدن آسانتر از فقیر ماندن است


ثروتمند شدن آسانتر از فقیر ماندن است

کسب یک صد میلیارد تومان آسان تر از کسب یک صد میلیون تومان است. کسب یک سانتافه آسان تر و راحت تر و مطابق تر با قوانین الهی از کسب یک پراید است. خداوند بی شک از کسانی که برای تهیه اتومبیل به دنبال سانتافه اند راضی تر از کسانی است که به دنبال پراید هستند.

این مضمون، معنای الله اکبر است. خدا اکبر است. پس تو هم همیشه در تعیین اهدافت اکبر بودن او و اکبر بودن خودت در کائنات را لحاظ کن، یعنی به عنوان خلیفه او در روی زمین، اکبر روی زمین باش .پس همواره در طلب اکبرها باش. کم خواستن خلاف شان اکبر بودن خداوند است و نشان از بی اعتقادی و کفر به اکبر بودن خداوند و اکبر بودن خودت در عالم ممکنات می باشد. ثروتمند نبودن غیر آسان است و ثروتمند ترین فرد عالم بودن طبیعی ترین کارعالم است، چون مطابق با قوانین الهی گسترش و افزایش عالم است و به راستی که چقدر خداوند مشتاق گسترده تر کردن عالم که مساوی گسترش تجلی خودش که همانا مساوی گسترش ذهن وحیات آدمهاست می باشد. پس آسانترین کار عالم ثروتمند شدن نا محدود باید باشد. فقیر شدن خیلی مستلزم صرف انرژی است چون حرکتی بر خلاف قوانین حاکم الهی است. غیر ثروتمندان بیچاره شده اند تا خود را بیچاره کرده اند. خدا ثروتمند است و ثروتمندان را بابت کمال ثروتشان دوست دارد. خدا فقیر نیست و نمی خواهد و نباید و نشاید که ما هم فقیر باشیم . برای فقیر شدن وفقیر ماندن باید جان بکنی، خود را فرسوده و ناتوان و ضعیف کنی ولی ثروتمند شدن چون خواست الهی است خیلی راحت شکل می گیرد به شرط آنکه از راه طبیعی و هموار و آسان آن آمده باشی. اگر بین سانتافه و پراید فکر کنی که تفاوت قیمت آنها تاثیری در اعطای آنها از طرف خداوند به تو دارد یعنی کفر نسبت به نعمت و قدرت و بیکرانگی بخشش الهی واصل وفور نعمت خداوند داری. این طرز تفکر با اکبر بودن الله منافات دارد. تو فقط بهترینها را بخواه، بهترین ها همان چیزی است که خداوند برای تو و من می خواهد، سپس نتایج را ببین، ببین که سانتافه راحت تر از پراید به دست تو می رسد چون اراده خداوند بر بهترینها استوار است و این قانون اوست که در عالم او چون سانتافه بهتر از پراید است ، تامین آن بدین ترتیب آسانتر باشد. انسانها در نتیجه ی جهل یا کفر یا شرک فقیر می شوند. از خدا هر چه بزرگتر بخواهی یعنی اکبر بودن او را بیشتر باورکرده ای و ایمان آورده ای. با خرید سانتافه به جای پراید تو هم تجلی بهتری از عظمت الله را به نمایش می گذاری و این جز با ایمان به بزرگی او حاصل نمی شود. هنگامی که به جای پراید به دنبال سانتافه هستی خداوند بیشتر از همه وقت و همه چیز و همه کس با تو خواهد بود. تمام کسانی که سانتافه دارند بسیار بسیار آسانتر از کسانی که پراید دارند به آن دست یافته اند چون خواست سانتافه با قوانین الهی انطباق بیشتری دارد. یک ثروتمند ( ثروتمند کسی است که محل تجلی اسمائ اکبر و غنی و وهاب الله است) خیلی کمتر از یک مالک پراید برای خرید سانتافه اش کار کرده است.

کم خواستن بی اعتمادی به اصل وفور نعمت و ناشی از کوچک شمردن خدا و نعمت های اوست و توهین به قانون گسترش افزایش روز افزون الله است. هرروز باید بهتر از دیروز باشد وگرنه مسیر تکامل بیهوده می شود. اگر کم بخواهیم بر خلاف قانون تکامل حرکت میکنیم. کم خواستن ناشی از بی اعتمادی و ضعف ایمان نسبت به بخشش بی کران الله است. به قدرت خدا و بخشش بی کران او با در خواست های هر چه بزرگ تر ایمان بیاور تا خدا و ملائکه و کل مخلوقات ممنون و متشکر شما باشند و تو را به راحت ترین شکل ممکن (مانند ثروت مندان بزرگ دنیا ) به خواسته هایت برسانند. انسان های فقیر به لطف و کرم و بخشش نا محدود و عطای بزرگ الهی ایمان ندارند لذا خدا را و خود را بدین طریق کوچک می شمارند. برای درک بهتر مطلب مثالی میزنم، اگر فرزند یک ثروتمند برای بهبود زندگی اش از پدر مهربان و مولتی میلیاردر خود تقاضای یک صد هزار تومان پول کند پدرش را خوشحال تر میکند یا زمانی که تقاضای یک میلیارد تومان یا ده میلیارد تومان می کند؟ اگر چنین پدری فقط ده هزار تومان به فرزند خود ببخشد هرگز قدرت بخشش او متجلی نمی گردد و اگر فرزند تقاضایی ده هزار تومانی از او داشته باشد معلوم است که میزان ثروت و بخشش پدر خود را انکار کرده و نا آگاهانه او و خود را کوچک می شمرد.

              زنگ تفریحی از کتاب: الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن                                       

 

محسن مسعودی پور- برگزار کننده سمینار وسخنران nlp در زمینه مسائل مالی و مدرس و نویسنده کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن » و مولف پکیج موفق و بی نظیر « سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن » 

 

 

sms یا سوالی دارید:  ۰۹۱۰۰۰۲۹۰۱۸ 

تماس در تلگرام:        ۰۹۳۵۴۰۸۳۴۵۱

 

برای دیدن تمام ویدیوهای رایگان ما اینجا را کلیک کنید.  

 

توجه: « انتشار بدون ذکر ماخذ ممنوع و حرام است ».

 

مطالب مشابه:

الفبای جامع ثروت و ثروتمند شدن

داستان واقعی ثروت چیست؟

معرفی تفاوت کسب و کار انسان های فقیر و ثروتمند 

ثروتمند شدن آسانتر از فقیر شدن است

سیر تا پیاز ثروت و ثروتمند شدن

سوالات متداول شما

نظرات شما

 

 


آدرس: تهران ، صندوق پستی 1171_13185

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن مسعودی پور می باشد و فقط کسانی که بهای محصول را به سایت ثروت پرداخت کرده اند مجاز به استفاده اند و هر گونه کپی ممنوع و حرام است و متخلفان تحت انواع پیگردهای حتمی قانونی ما قرار میگیرند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما